27 Temmuz 2017 Perşembe 16:11

BLOG

Blog Yazarları: Hamamda Yoga

Blog Yazarları: Hamamda Yoga

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dünyanın en iyi eğitmenleri ve yogileriyle çalışılarak oluşturulan Nike+ Training Club uygulamasının yoga egzersizleri her seviye için en uygun yoga akışını sunuyor ve kullanıcılara dilediği yer ve zamanda uygulama imkanı tanıyor.

NTC’nin yoga konusunda sunduğu farklı programların Türkiye’deki lansmanı ise ünlü isimlerin katılımıyla sıra dışı bir etkinlikle gerçekleştirildi. Aralarında Elvin Levinler, spor hocası Ceren Duman, oyuncular Selin Demiratar, Seda Bakan, Yasemin Yürük, Beste Kökdemir ve Burcu Kutluk, şarkıcı Eren Bakıcı, dansçı Çisil Sıkı, yönetmen Benal Tairi ve pasta sanatçısı Bengi Kurtcebe gibi ünlü isimlerin yer aldığı katılımcılar Hodjapasha Hamamı’nda Chris Chavez ile birlikte ilham veren bir yoga deneyimi yaşadı.

NTC uygulamasındaki tüm egzersizler gibi, Nike’ın Master Trainer’ları tarafından oluşturulan yoga egzersizleri, 15 ile 45 dakika arasında süren ve başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her düzeyde üç farklı program sunuyor.

Bu programlardan hareketlilik, gerginliğin atılmasını amaçlıyor ve zihinsel olarak yenilenmenize imkan veriyor; kuvvet, kaslarınızı harekete geçiren daha uzun duruşlar içeriyor; dayanıklılık ise güç kazanımı konusunda destek yaratıyor.

NTC’nin etkin bir seviyeye ulaşmanıza olanak sağlayan yoga egzersizleri, aynı zamanda NTC’nin diğer egzersizlerine destek olabilecek bütüncül bir antrenman sistemi sağlıyor. Ücretsiz indirilebilen Nike+ Training Club uygulamasına Eylül 2017 sonuna kadar eklenecek 10 yeni yoga antrenmanıyla kişiselleştirilmiş bir yoga deneyiminin parçası olmak artık her yerde mümkün.

İlginizi Çekebilir

Titremeyi Durduruyor, İlaç Kullanımını Azaltıyor

11 Nisan Dünya Parkinson Hastalığı Günü


Geometry Global’De Yönetici Değişimi

GEOMETRY GLOBAL’de YÖNETİCİ DEĞİŞİMi


Lenovo, Mobil Dünya Kongresi’Nde “Akıllı Dönüşüm Çağı” Başlatma Vizyonu Doğrultusunda Geliştirdiği Ürünlerini Tanıttı

Lenovo, Mobil Dünya Kongresi’nde “Akıllı Dönüşüm Çağı” başlatma vizyonu doğrultusunda geliştirdiği ürünlerini tanıttı


Atama Bülteni Nn’De 2 Ayrı Üst Düzey Atama Gerçekleşti

NN Hayat ve Emeklilik, İstanbul ofisinde 2 ayrı üst düzey atama duyurusu yaptı. Son 2 yıldır üst düzey yönetici olarak görev yapan Meliha Yardım, grubun Romanya ofisine transfer olurken; NN Group genel merkezinde üst düzey yöneticilik yapan Hong-Wha Ling, İstanbul ofisine atandı.


Genleriniz Besin Seçiminizi Etkiliyor Mu

Sabri Ülker Vakfı kurulduğu 2009 yılından bugüne, gıda, beslenme ve sağlıklı yaşam bilincinin gelişmesine katkı sağlamak, topluma bu konulardaki en doğru, güncel ve bilimsel bilgiyi aktarmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Vakıf bu çerçevede hayata geçirdiği Türkiye’nin sağlıklı yaşam ve beslenme alanında ilk dijital bilimsel bilgi platformu “Bilim Bunu Konuşuyor” ile sağlık ve beslenmeyle ilgili gündemdeki konuları, bilimsel ve en güncel bilgileri tarafsız bir yorum ve anlaşılır bir dille kamuoyuna aktarıyor. Sabri Ülker Vakfı, Bilim Bunu Konuşuyor’da genlerimizin besin tüketimi ve besin öğelerinin kullanımı üzerine etkilerini masaya yatırıyor.


Etiketler: yoga, Nike, egzersizleri, oluşturulan, TrainingYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img