27 Temmuz 2017 Perşembe 16:11

BLOG

Blog Yazarları: Hamamda Yoga

Blog Yazarları: Hamamda Yoga

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dünyanın en iyi eğitmenleri ve yogileriyle çalışılarak oluşturulan Nike+ Training Club uygulamasının yoga egzersizleri her seviye için en uygun yoga akışını sunuyor ve kullanıcılara dilediği yer ve zamanda uygulama imkanı tanıyor.

NTC’nin yoga konusunda sunduğu farklı programların Türkiye’deki lansmanı ise ünlü isimlerin katılımıyla sıra dışı bir etkinlikle gerçekleştirildi. Aralarında Elvin Levinler, spor hocası Ceren Duman, oyuncular Selin Demiratar, Seda Bakan, Yasemin Yürük, Beste Kökdemir ve Burcu Kutluk, şarkıcı Eren Bakıcı, dansçı Çisil Sıkı, yönetmen Benal Tairi ve pasta sanatçısı Bengi Kurtcebe gibi ünlü isimlerin yer aldığı katılımcılar Hodjapasha Hamamı’nda Chris Chavez ile birlikte ilham veren bir yoga deneyimi yaşadı.

NTC uygulamasındaki tüm egzersizler gibi, Nike’ın Master Trainer’ları tarafından oluşturulan yoga egzersizleri, 15 ile 45 dakika arasında süren ve başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her düzeyde üç farklı program sunuyor.

Bu programlardan hareketlilik, gerginliğin atılmasını amaçlıyor ve zihinsel olarak yenilenmenize imkan veriyor; kuvvet, kaslarınızı harekete geçiren daha uzun duruşlar içeriyor; dayanıklılık ise güç kazanımı konusunda destek yaratıyor.

NTC’nin etkin bir seviyeye ulaşmanıza olanak sağlayan yoga egzersizleri, aynı zamanda NTC’nin diğer egzersizlerine destek olabilecek bütüncül bir antrenman sistemi sağlıyor. Ücretsiz indirilebilen Nike+ Training Club uygulamasına Eylül 2017 sonuna kadar eklenecek 10 yeni yoga antrenmanıyla kişiselleştirilmiş bir yoga deneyiminin parçası olmak artık her yerde mümkün.

İlginizi Çekebilir

2 Milyar Dolarlık Aydınlatma Sektörü’Nü Buluşturan Istanbullight 18 Eylül’De Ziyarete Açılıyor

Son 10 yılda üretimini yüzde 112,7 arttırma başaran Türk Aydınlatma Sektörü’nde 4 bin 500’ün üzerinde firma faaliyet gösteriyor ve yaklaşık 5 bin kişiye istihdam sağlanıyor. 2019 yılını 2 milyar dolar ile kapatması bekleyen sektör, yılda ortalama 500 milyon dolar ihracat gerçekleştiriyor.


Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nde "Değişim Döneminde Perakende" Tartışıldı

EY Türkiye’nin sponsorluğunda gerçekleşen “Değişim Döneminde Perakende” oturumunda fiziki ve online mağazacılık deneyimi ve müşteri verilerinin kullanımı konuları masaya yatırıldı.


Honor 20 Pro Yılın Lıfestyle Akıllı Telefonu Seçildi!

HONOR 20 PRO YILIN LIFESTYLE AKILLI TELEFONU SEÇİLDİ!


Hareketle Gelen Göğüs Ağrısına Dikkat!

Kalp hastalarının önemli bir bölümünde göğüs ağrısı ve nefes darlığı gibi şikayetlerle ortaya çıkan koroner kalp hastalıkları, girişimsel olarak uygulanan yöntemlerle çözüme kavuşabiliyor. Çok yaşlı ve ameliyatı çok riskli olan hastalara uygulanan ameliyatsız yöntemlerse son derece başarılı sonuçlar veriyor. Memorial Ankara Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Oto, "29 Eylül Dünya Kalp Günü" öncesinde kalp damar tıkanmalarında uygulanan girişimsel tedaviler hakkında bilgi verdi.


Görün Bizi Projesi’ Kız Çocuklarının Sesi Olacak!

Kız Çocuklarının Çağrısına Duyarsız Kalmayın… Onlara göz kulak olun!


Etiketler: yoga, Nike, egzersizleri, oluşturulan, TrainingYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Blog Haberler
img