5 Temmuz 2017 Çarşamba 00:16

BLOG

Blog yazarları bloggerlar Suudi Arabistan'da zor durumda

Blog yazarları bloggerlar Suudi Arabistan'da zor durumda

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Suudi Arabistan'dan blog yazarları için kötü haberler geliyor. Vatan Gazetesi'nde yer alan bir habere göre yeni kral adayı işleri sıkı tutmaya başladı. Bazı muhalif blog yazarlarının izlenmeye başladığı iddia ediliyor. Geçen ay Suudi Arabistan'ı ziyaret eden ABD Başkanı Donald Trump, Suudi Kral Selman bin Abdülaziz el Suud'la beraber ülkenin geleneksel kılıç dansını icra etmişti. ABD Başkanı Trump kılıç dansını beğendiğini eşine söylemişti. Anlaşılan o ki Suudi Arabistan'daki blog yazarlarının başında yeni kral adayının kılıçı sallanmaya başlıyor. Kılıç dansı, Arap erkeklerin icra ettiği geleneksel bir oyundur. Davul ve şarkılarla icra edilen bu kültürel oyun, günümüzde düğünler ve çeşitli kutlamalarda sergileniyor. ABD menşeili basından The Wall Street Journal'ın haberine göre, Suudi yetkililer yeni birinci veliaht prensi Muhammed bin Salman'ın, Muhammed bin Nayef'in hareketlerini sınırladığını bildirdi. Yetkililer, "Herhangi bir entrika çevrilmediğinden emin olmak istiyorlar" diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Açık Alanlarda Veri Güvenliğiniz Tehlikede

AÇIK ALANLARDA VERİ GÜVENLİĞİNİZ TEHLİKEDE


Körfez Ulaştırma Ve Stadler Türkiye’Nin İlk Hibrit Lokomotifleri İçin Anlaşmaya Vardı

Tüpraş’ın demiryolu taşımacılığındaki iştiraki Körfez Ulaştırma, EURODUAL tipteki yedi hibrit lokomotif için İsviçreli demiryolu araçları üreticisi Stadler ile anlaşma imzaladı. Sekiz yıl süresince bakım hizmetini de kapsayan anlaşma, Stadler’in Türkiye pazarındaki ilk iş birliği olma özelliğini taşıyor. Körfez Ulaştırma lokomotifleri 2021 yılında teslim alacak.


Tekstil Ve Deri Mühendisliklerinde Burs Projesi Maya Tuttu

Türkiye’nin ihracat ve istihdamda lideri Hazır Giyim, Tekstil ve Deri sektörlerinin daha başarılı gençlerin tekstil ve deri mühendisliklerini tercih etmesi için yürüttükleri “Modanın Mühendisleri Projesi”nde burs maya tuttu.


Yerelin Değeri Turizmin Geleceği!

Yerelin Değeri


“Babamla Aramızda En Güzel Hediye”

Babalar Günü’ne çok az kaldı. Babalar bu dünyada öğrettikleriyle oğullarının bir ömür boyu hep yolunu aydınlatan ışığı, rehberidir. Babalar oğullarını her zaman en kıymetlileri olarak görür... Her erkeğinse bu dünyada güvendiği, örnek aldığı kişi kahraman babasıdır.


Etiketler: Suudi, Arabistan, blog, yeni, icraYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Blog Haberler
img