24 Nisan 2017 Pazartesi 01:33

BLOG

Blog Yazarları Bloggerlar İstanbul'da Buluştu

Blog Yazarları Bloggerlar İstanbul'da Buluştu

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Dünyaca ünlü içerik üreticileri, bloggerlar ve sosyal medya fenomenleri, INFLOW Travel Summit 2017 etkinliği için İstanbul’da bir araya geldi. Sosyal medya üzerinden 66 milyon seyahatseverle etkileşim halinde olan 30 ülkeden 150 influencer’ın ve Türkiye’den 100 öncü ismin katıldığı etkinlikte, seyahat akımları dijital pazarlama özelinde ele alındı. Türkiye’den ve yurt dışından çok sayıda izleyicinin takip ettiği etkinliğin en dikkat çeken ismi ise, eşi Nataly Zakharova Osmann’ın elini tuttuğu ‘Follow Me To’ konseptli fotoğraflarla dünya çapında ün kazanan Murad Osmann oldu.

Tüm dünyada milyonlarca kişinin seyahat tercihine yön veren içerik üreticileri, bloggerlar ve sosyal medya fenomenleri, INFLOW Travel Summit 2017 için İstanbul’da bir araya geldi. 18 Nisan’da Swissôtel’de düzenlenen etkinliğe başta Murad Osmann - Nataly Zakharova Osmann, Jennifer Tuffen, Alex Tienda, Sezgin Yılmaz, Duygu Şar - Bilgehan Çelik, Saffet Emre Tonguç ve Erdem Çelik olmak üzere, 30 ülkeden 150 influencer ve Türkiye’den 100 öncü isim katıldı. Deneyimlerini sosyal medyada etkileşim halinde oldukları 66 milyon seyahatseverle paylaşan influencer’ların turizme önemli bir katkı sağlaması bekleniyor.

Sosyal medyada fenomen olan influencer’ların yanı sıra, sektör profesyonelleri ve önemli markaların bir araya geldiği etkinlikte, seyahat akımları dijital pazarlama özelinde paylaşıldı. Influencer’lar, destinasyon pazarlamasındaki yeni trendler, sosyal medya hesaplarından gelir sağlama, influencer’ların markalara etkisi gibi konuları, sunum, panel ve yaratıcı çalışmalarla ele aldı.

Başta Jennifer Tuffen (@izkiz), Alex Tienda (@alextienda), Dave & Deb Bouskill (@theplanetd), İdil Tatari, Ahmet Erdem, Sezgin Yılmaz, Duygu Şar - Bilgehan Çelik, Saffet Emre Tonguç ve Facebook Satış Direktörü Erdem Çelik olmak üzere sosyal medya üzerinden milyonlarca takipçiye ulaşan konuşmacılar arasında en dikkat çeken isimler ise, Murad Osmann - Nataly Zakharova Osmann çifti oldu. Dünyanın farklı noktalarında eşinin elini tuttuğu ‘Follow Me To’ konseptli fotoğraflarıyla büyük bir ün kazanan Murad Osmann, etkinliğin soru - cevap kısmında konseptin çıkışını ve günümüzde geldiği noktayı anlatırken dijital pazarlamadaki yeni trendlere yönelik ipuçları da paylaştı.


İlginizi Çekebilir

Anıl Altan "İkizlerimiz Olacağını Çok Geç Öğrendik"

“İkizlerimiz olacağını çok geç öğrendik”


Chp Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’In Üçüncü Seçim Şarkısı

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’ın üçüncü seçim şarkısı olan “Ayar ver gitsin” yayınlandı. Hüsnü Arkan’ın seslendirdiği şarkının klibinde Alper Taş’ın Beyoğlu seçim çalışmasından görüntülere yer verildi.


“Huawei Cares” İle P30 Ve P30 Pro Kullanıcılarına Ücretsiz Bakım Servisi

Cep telefonu kullanıcılarının karşılaştığı zorluklar, Huawei tarafından yeni telefon sahibi olan kullanıcılara verilen kapsamlı bir bakım paketi sayesinde geçmişte kaldı.


Tekstil Ve Deri Mühendisliklerinde Burs Projesi Maya Tuttu

Türkiye’nin ihracat ve istihdamda lideri Hazır Giyim, Tekstil ve Deri sektörlerinin daha başarılı gençlerin tekstil ve deri mühendisliklerini tercih etmesi için yürüttükleri “Modanın Mühendisleri Projesi”nde burs maya tuttu.


Türk Kadınlarının En Sık Yaptığı Cilt Bakım Hattürk Kadınlarının En Sık Yaptığı Cilt Bakım Hataları

Güzel, sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip bir cilt tüm kadınların hayâli… Ancak bunun için doğru adımları atmak gerekiyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, Türk kadınlarının yaptığı cilt bakım hatalarını masaya yatırarak çözüm yolunu gösteriyor.


Etiketler: Osmann, sosyal, medya, influencer, MuradYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Blog Haberler
img