29 Haziran 2017 Perşembe 16:27

BLOG

Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi

Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi
Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi
Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye'de ünlenen Romanyalı sanatçı Inna, dünya listelerinde başarılı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Inna başta Avrupa olmak üzere, Amerika, Japonya, Avustralya gibi ülkelerde hızla yükseliyor. Romanyalı şarkıcı Inna'nın "Gimme Gimme" adlı şarkısı çok dinleniyor. Blogger Bolat Inna'nın şarkısını beğendiğini söyleyerek şarkıcının Romanyalı olsa da aslında Türkiye'den doğmuş bir sanatçı olarak görmek gerektiğini söyledi. Elena Alexandra Apostoleanu'nun Türkiye'yi ve Türk halkını çok sevdiğini belirten Blogger Bolat, Türkiye onu dünyaya taşımıştır dedi.

Ünlü blog yazarı Perez Hilton da  Inna’nın “Gimme Gimme” şarkısını bloğunda paylaşması şarkıcının yıldızını daha da parlattı. Inna 24 ve 25 Haziran’da Türkiye’ye geliyor. Ünlü şarkıcı Inna'nın asıl adı Elena Alexandra Apostoleanu şarkıcı 1986 yılında Romanya'nın sahil şehri, liman şehri olan Mankalya şehrinde doğdu. Şarkıcının Kapadokya'da çektirdiği klipleri çok ilgi çekmiş yine şarkıcı İstanbul'daki bir çatıda söylediği şarkı çok beğenilmişti.İlginizi Çekebilir

Yarın 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü! Tohum Otizm Vakfı'ndan “Otizme Mavi Işık Yak” Çağrısı!

Tohum Otizm Vakfı’ndan 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde “Otizme Mavi Işık Yak” Çağrısı!


İnşaat Sektörü Güven Endeksi Açıklandı.

İnşaat Sektörü Güven Endeksi açıklandı.


Türkiye’Nin En Büyük Wordpress Etkinliği 11 Nisanda Başlıyor

WPFest, WordPress konusunda kendini geliştirmek ve WordPress dünyasının gündemini takip etmek isteyenleri bir araya getirecek. “Gutenberg güncellemesi ile birlikte gelen yenilikler” “Eklentinizi kendiniz nasıl geliştirebilirsiniz?”, “Daha iyi Seo Performansı için kullanabileceğiniz Wordpress Eklentileri”, “Hosting Sektöründe Gerçekleşen WordPress Devrimi”, “Wordpress ile başarıya giden websitelerinin Başarı Öyküleri” ve “E-ticaret Siteleri için WordPress Kullanımı Nasıl Olmalı?” konu başlıkları ele alınacak. WpFest etkinliği 11 Nisan Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall salonunda 18:00 – 21:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek.


Beyoğlu’Nda Muhtarların Sıkıntıları Son Bulacak

31 Mart yerel seçimleri öncesi seçim çalışmalarını hızlandıran CHP Beyoğlu Başkan Adayı Alper Taş, Beyoğlu’nun mevcut muhtarlarıyla bir araya geldi. Beyoğlu’nun sorunları ve çözüm önerilerine dair muhtarlara bilgi veren Alper Taş, muhtarların Beyoğlu’nun 45 mahallesinde kuracakları mahalle meclislerinin en kilit unsurlarından olacaklarını ifade etti.


Türk Tasarımcı Zirveyi Parlatıyor!

Türk Tasarımcı Zirveyi Parlatıyor!


Etiketler: Inna, Türkiye, şarkıcı, Gimme, BloggerYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img