29 Haziran 2017 Perşembe 16:27

BLOG

Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi

Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi
Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi
Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye'de ünlenen Romanyalı sanatçı Inna, dünya listelerinde başarılı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Inna başta Avrupa olmak üzere, Amerika, Japonya, Avustralya gibi ülkelerde hızla yükseliyor. Romanyalı şarkıcı Inna'nın "Gimme Gimme" adlı şarkısı çok dinleniyor. Blogger Bolat Inna'nın şarkısını beğendiğini söyleyerek şarkıcının Romanyalı olsa da aslında Türkiye'den doğmuş bir sanatçı olarak görmek gerektiğini söyledi. Elena Alexandra Apostoleanu'nun Türkiye'yi ve Türk halkını çok sevdiğini belirten Blogger Bolat, Türkiye onu dünyaya taşımıştır dedi.

Ünlü blog yazarı Perez Hilton da  Inna’nın “Gimme Gimme” şarkısını bloğunda paylaşması şarkıcının yıldızını daha da parlattı. Inna 24 ve 25 Haziran’da Türkiye’ye geliyor. Ünlü şarkıcı Inna'nın asıl adı Elena Alexandra Apostoleanu şarkıcı 1986 yılında Romanya'nın sahil şehri, liman şehri olan Mankalya şehrinde doğdu. Şarkıcının Kapadokya'da çektirdiği klipleri çok ilgi çekmiş yine şarkıcı İstanbul'daki bir çatıda söylediği şarkı çok beğenilmişti.İlginizi Çekebilir

Mikropların Yüzde 80’İ Ellerimizden Bulaşıyor...

Bulaşıcı hastalıklardan korunmanın en temel yolu, ellerin doğru ve düzenli şekilde yıkanmasından geçiyor. Ellerin 15 saniye yerine, 30 saniye süreyle yıkanması, büyük fark yaratarak hastalık oluşum riskini 10 kata kadar azaltıyor. SARS’dan, domuz gribine, Hepatit A’dan, grip ve dizanteriye kadar pek çok hastalık eller yoluyla bulaşabiliyor.


Yeni Febreze Platinum Büyüleyici Bir Serüvenin Kapılarını Aralıyor; “Egzotik Amazon”, “Mistik Mezopotamya”, “Gizemli Tayland”

İki kata kadar daha uzun süre kalıcı!*


Kahraman Babalara L'occitane'la Gençlik Enerjisi

Şimdi bir ebeveynseniz, babanızın yıllar boyunca nelere, nasıl dayandığını daha iyi biliyorsunuz demektir ve teşekkür etme sırası sizde.


Cr7'den Juventus'a 515 Milyon Euro

KPMG Football Benchmark ekibi, Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a olan kazancını inceledi. İtalyan devi, toplam 340 milyon euroya mal olan CR7 sayesinde bir senede kasasına 515 milyon euro koyacak. Geçtiğimiz sezon maç gelirlerinden 57 milyon euro kazanan siyah-beyazlılar, şu ana kadar 70 milyon euro gelir elde etti. 200 milyon euroluk yayın geliri ise 245 milyon euroya yükseldi.


Emaar Hayal Kahvesi Konserleri Başladı.

Alışverişten çok daha fazlası bekleyenlerin İstanbul’daki tek adresi Emaar bünyesinde bulunan Hayal Kahvesi’nde 5 Temmuz Cuma akşamı Simge Sağın sahne alıyor.


Etiketler: Inna, Türkiye, şarkıcı, Gimme, BloggerYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img