29 Haziran 2017 Perşembe 16:27

BLOG

Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi

Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi
Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi
Blog Yazarları Blogger'lar Inna'nın Klibini Beğendi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye'de ünlenen Romanyalı sanatçı Inna, dünya listelerinde başarılı bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Inna başta Avrupa olmak üzere, Amerika, Japonya, Avustralya gibi ülkelerde hızla yükseliyor. Romanyalı şarkıcı Inna'nın "Gimme Gimme" adlı şarkısı çok dinleniyor. Blogger Bolat Inna'nın şarkısını beğendiğini söyleyerek şarkıcının Romanyalı olsa da aslında Türkiye'den doğmuş bir sanatçı olarak görmek gerektiğini söyledi. Elena Alexandra Apostoleanu'nun Türkiye'yi ve Türk halkını çok sevdiğini belirten Blogger Bolat, Türkiye onu dünyaya taşımıştır dedi.

Ünlü blog yazarı Perez Hilton da  Inna’nın “Gimme Gimme” şarkısını bloğunda paylaşması şarkıcının yıldızını daha da parlattı. Inna 24 ve 25 Haziran’da Türkiye’ye geliyor. Ünlü şarkıcı Inna'nın asıl adı Elena Alexandra Apostoleanu şarkıcı 1986 yılında Romanya'nın sahil şehri, liman şehri olan Mankalya şehrinde doğdu. Şarkıcının Kapadokya'da çektirdiği klipleri çok ilgi çekmiş yine şarkıcı İstanbul'daki bir çatıda söylediği şarkı çok beğenilmişti.İlginizi Çekebilir

Uludag Ekonomi Zirvesi Katma Değerli Büyümenin Anahtarı Oturumunda İnovasyon Ve Girişim Tartışıldı Basin Bulteni

8. Uludağ Ekonomi Zirvesi kapsamında, Türkiye İş Bankası sponsorluğunda gerçekleşen “Katma Değerli Büyümenin Anahtarı: İnovasyon ve Girişim” oturumunda inovasyonla sağlıklı büyüme masaya yatırıldı.


Dedeman’Dan 23 Nisan’A Özel Hediyeler

Dedeman Otelleri “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” için düzenlediği çekilişle çocukları içinde havuz aboneliği ve workshopların bulunduğu çeşitli hediyelerle sevindirecek.


Emirates, Dubai Airshow 2019’U Başarılı Bir Şekilde Tamamladı

Emirates Havayolu’nun en son Airbus A380 ve Boeing 777-300ER modellerini sergilediği, bu yıl 33,000’den fazla insanın ziyaretine sahne olan Dubai Airshow 2019 geride bırakıldı.


Netflıx’İn Yeni Türk Orijinal Dizisi Atiye’Nin Çekimleri Başladı!

Başrolünde Beren Saat’in oldugu Atiye’nin kadrosuna başarılı oyuncular Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi de katıldı!


“Sözleşmeli Tarım İle Hem Çiftçilerimiz Hem Türkiye Kazanacak”

Barilla Gıda, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl 5'inci kez düzenlenen "Sürdürülebilir Gıda Zirvesi"nin katılımcılarından biri oldu. “Gıda Sektöründe Değişim” temasıyla düzenlenen zirvede gıda sanayi, perakendesi ve gıda hizmet sektöründeki değişim, tüm yönleriyle masaya yatırıldı. Barilla Gıda Genel Müdürü Piero Mirra, ‘Türk Tarımında Sürdürülebilirlik Sorunları ve Çözümleri’ başlıklı panelde Barilla’nın hayata geçirdiği sözleşmeli ve sürdürülebilir tarım projelerinin detaylarını katılımcılarla paylaştı.


Etiketler: Inna, Türkiye, şarkıcı, Gimme, BloggerYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Blog Haberler
img