27 Temmuz 2017 Perşembe 16:30

BLOG

Blog Yazarları Blogger'lar INFLOW Summits'te

Blog Yazarları Blogger'lar INFLOW Summits'te

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Markaları influencer’lar ile bir araya getirerek uluslararası ölçekte zirveler düzenleyen INFLOW Summits, Dünyaca ünlü içerik üreticileri ve sosyal medya fenomenlerini 24 - 25 Ağustos’ta Venedik’te INFLOW Meet-up 2017’de buluşturuyor. INFLOW Summits ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinlikte çeşitli marka buluşmaları ve atölyeler düzenlenecek.

Nisan ayında I·stanbul’da gerçekleşen INFLOW Travel Summit’in etkileri devam ederken marka, uluslararası platformdaki ilk etkinliğini Influencer’larla Venedik’te gerçekleştirmek için çalışmalarına başladı. İki gün sürecek etkinlik boyunca katılımcılar hem Venedik’in keyfini çıkaracak hem de çeşitli atölyeler kapsamında markalarla bir araya gelecek.

Paylaştıkları içerik, fotoğraf ve videolarla milyonlarca kişinin tercihlerine yön veren içerik üreticileri, Venedik buluşmasında hem INFLOW Summits markasını yakından tanıma şansı bulacak hem de markanın sağladığı sosyal ve iş ağına da katılma şansı yakalayacak.

INFLOW Summits Artık Global’de Boy Gösteriyor

INFLOW Summits yurtiçi çalışmalarının yanı sıra çeşitli ülkelerdeki inisiyatiflerle etkisini yurtdışına taşıyor. Marka, son olarak Yunanistan menşeili Respond On Demand markasıyla işbirliğine giderek 2018 etkinlik planlarını Avrupa’ya taşımak için ilk adımı attı.

INFLOW Summits Yönetim Kurulu Başkanı Emre GELEN: “Yurtdışı projelerimizi gerçekleştirmek için attığımız bu adımda hem paydaşlarımız hem de hedef kitlelerimizi en doğru şekilde bir araya getirmek için altyapımızı ve iş gücümüzü daha etkin kılıyoruz. 2017’nin son çeyreği ve 2018 yılı hem INFLOW hem de paydaşları için oldukça verimli olacak. Influencer Pazarlaması özellikle son yıllarda gittikçe yükselişe geçti ve biz de yalnızca lokalde değil; globalde de bu sektörü tümüyle sahiplenen, ilkelerini ortaya koyan ilk ve tek Türkiye menşeili markayız.” açıklamasında bulundu.

INFLOW Summits hakkında:

INFLOW Summits, markaları influencer’lar ile bir araya getiren uluslararası ölçekte zirveler düzenlemektedir. Seyahat, moda, yemek, teknoloji ve dijital pazarlamada degˆer yaratmak için yeni yöntemlerin önünü açan INFLOW, dünyanın her noktasından dogˆru dijital influencer’lar ile bulus¸ma fırsatı yaratmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Tim’Den 7’Den 70’E İhracat Oyun Yazılım

TİM ihracatta ilk adım seferberliğini “İhracat Oyunu” ile öğreterek özendirecek


Can Yaman Trendyol İçin Seçti Trendyol Can Yaman’In Seçimleri Butiği Satışta!

Ekranların ve sosyal medyanın kendine has cool tarzıyla öne çıkan isimlerinden Can Yaman’stilli, her sezonun trendlerini belirleyen Trendyol’la ortak bir butikte buluşuyor. Can Yaman’ın favori kombinleriyle hazırladığı butikte erkekler için fark yaratan stilin en iyi örneklerini bulmak mümkün.


Rusya Ve Sırbistan Nükleer Enerjinin Barışçıl Amaçlarla Kullanımı İçin Bir Dizi İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Rusya ve Sırbistan nükleer enerjinin barışçıl amaçlarla kullanımı için bir dizi işbirliği anlaşması imzaladı


Nn’Den 23 Nisan’Da Çocuklara Özel Hediye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sigorta sektöründe yenilikçi ve müşteri odaklı çözümler sunan NN Hayat ve Emeklilik, 23 – 30 Nisan tarihleri arasında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) özelinde çocuklara yönelik bir kampanya başlatıyor. TSS bilinirliğini artırmak ve 23 Nisan’da çocuklara farklı bir fırsat sunmak amacıyla geliştirilen kampanya, TSS satın alan ebeveynlerin 15 yaş ve altındaki çocuklarına da ek prim ödenmeden bu sigortadan yararlanma imkânı sağlıyor.


Mutluluğun Yolları Keşfedildi

Mutluluğun yolları keşfedildi


Etiketler: INFLOW, Summits, için, araya, VenedikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img