18 Mayıs 2017 Perşembe 22:38

BLOG

Blog Yazarları Başarı Hikayeleri

Blog Yazarları Başarı Hikayeleri

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Blog dünyasından ilginç bir haberi BBC paylaştı. Habere göre blogger Jordan Bone yaşadığı feci bir kaza sonucunda 15 yaşında felçli kaldı. Blog yazarı Jordan Bone bu trafik kazası sonucunda tekerlekli sandalye ile yaşamak zorunda kaldı. Yaşama tutunan blogger Bone, Youtube hesabında 200 binden fazla takipçisi bulunuyor. Vlogger Jordan Bone paylaştığı videolarında yaşama tutunmayı, yaşnan zorluklarla mücadeyi bloğunda paylaşıyor. İyimserlik içeren videolar hazırlayan blog yazarı kazadan sonra geçirdiği kötü günleri, depresyonu nasıl atlattığını anlatan Bone, kendisiyle benzer zorlukları yaşayan kişilere yardım edebilmek amacıyla videolar çekmeye başlamış. Moda ve güzellik konularında paylaşımlarıyla öne çıkan Jordan Bone “My Beautiful Struggle” Benim Güzel Mücadelem adında bir kitap yayınlamayı başardı. İngiltere'nin Norfolk bölgesinde yaşayan 27 yaşındaki Bone yaşama sevinci ve azmiyle insanlara örnek olmayı başardı.İlginizi Çekebilir

Yazın Fit Ve Formda Kalmanın Sırrı Kadın Gibi Koşmak!

Spor ve sağlıklı yaşamı hayatımıza aşılayan sertifikalı tek ünlü wellness eğitmeni Ece Vahapoğlu’nun markası fit21’in ‘Lady’ etekli koşu taytıyla kadınlar artık daha feminen ve rahat koşuyor.


“Ekk Kararları Kur Ve Faizlerin Beklenen Seviyelere Gelmesine Destek Verecek”

Ekonomi Koordinasyon Kurulu’nda alınan kararları değerlendiren TİM Başkanı Büyükekşi :


Marıam Gibi Oyunlar İntihara Teşvik Ediyor

Mariam gibi oyunlar intihara teşvik ediyor


Şah Yaycı: “2018’De Herkes Kendi Trendini Belirleyecek”

Şah Yaycı:


Dağ Filmi İzlenme Rekorları Kırdı

Televizyonda gösterilen Dağ filmi izlenme rekorları kırdı. Filmin yönetmenliğini Alper Çağlar yönettiği film 2012 yapımı Türk macera, dram filmidir.


Etiketler: Bone, Jordan, Blog, blogger, sonucundaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img