29 Ekim 2017 Pazar 23:46

BLOG

Blog Yazarı Blogger Bedevi'den Sonra Ödül Venezuela'ya

Blog Yazarı Blogger Bedevi'den Sonra Ödül Venezuela'ya

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
DW'de yer alan habere göre:Sakharov Ödülü Venezuela muhalefetine verildi. 2015 yılında Sakharov Ödülü'nü Suudi Arabistanlı blog yazarı Raif Bedevi kazanmıştı.  Avrupa Parlamentosu'nun insan hakları ve ifade özgürlüğünü savunanlara verdiği Sakharov Ödülü'nün bu yılki sahibi Venezuela muhalefeti oldu. Avrupa Parlamentosu'nda liberal partilerin grubu ALDE'nin lideri Guy Verhofstadt ödülü kazanan isimleri Facebook hesabından açıkladı.

Verhofstadt "2017 Sakharov Ödülü'nü kazananlar, Venezuela'da demokratik muhalefet ve siyasi tutuklular" diye yazdı. "Bu ödül demokratik güçlerin demokratik bir Venezuela için verdikleri mücadeleyi destekliyor" diyen Verhofstadt uluslararası toplumun "Venezuela halkının özgürlük mücadelesine katılması gerektiğini" belirtti.

İlginizi Çekebilir

Marmara Üniversiteli Sağlıkçılara Özel Lezzetler Kahve Dünyası Algötür Mağazası’Nda!

Kahve Dünyası, hızlı, dinamik ve sağlıklı şehir hayatını yansıtan Algötür konseptini Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü’ne taşıdı. Üniversitenin tıp, diş hekimliği, nörolojik bilimler gibi bölümlerinin yer aldığı sağlık kampüsünde, Kahve Dünyası Algötür mağazası ile yeni nesil draft kahveden proteinli içeceklere uzanan yepyeni bir lezzet deneyimi sunuluyor.


Akaysa Asiltürkmen Pazar Günü D&R Trump Kids’De Hem Kitabını İmzalayacak Hem De Çocuklara Kitap Okuyacak

Ünlü oyuncu Akasya Asiltürkmen, çocuklar için hem öğretici hem de eğlenceli kitabı İstilacı Hansel ve Gretel’in imza günü için 21 Nisan Pazar saat 15:00’te D&R Kids Trump AVM’de sevenleri ile bir araya gelecek.


Akfen 2 Projede Yarım Milyondan Fazla Kişiye Rüzgârdan Elektrik Sağlıyor Bb

2020 yılına kadar Türkiye’de sadece yerli ve yenilenebilir kaynaklardan oluşan 1000 MW’lık enerji üretim santrali kapasitesine ulaşmayı hedefleyen Akfen Yenilenebilir Enerji, Çanakkale’de 143 milyon dolarlık yatırıma sahip 112 MW’lık Üçpınar Rüzgâr Enerji Santrali (RES) projesinin tamamını devreye aldı.


Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri Phytorelief Lansmanında Buluştu

Cemiyet hayatının ünlü isimleri PhytoRelief lansmanında buluştu


Merkez'in Hamlesi Konutta Rekorların Habercisi!

Üç toplantıda indirim...


Etiketler: Venezuela, Ödülü, Sakharov, Verhofstadt, demokratikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Blog Haberler
img