9 Kasım 2019 Cumartesi 18:31

MODA

Bisse’Den “Yaka Mendili”Ne Dair Hüzünlü 10 Kasım Mesajı…


34volt » 34Volt

“Onun Mendili”

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek” ilkesiyle, Türkiye’nin en önemli moda markalarından biri haline gelen BİSSE, 10 Kasım için çektiği hüzünlü reklam filmini yayınladı.

Bu yıl 43’üncü yaşını kutlayan BİSSE, 10 Kasım için hazırlanan reklam filminde, Atatürk’ün zamansız şıklığının bir parçası olan “yaka mendili”ne gönderme yapıyor.

Atatürk’ün her zaman yakasına taktığı mendilden yola çıkılarak kurgulanan filmde, Atatürk'ün yakasında mendil olan fotoüraflarının ardından şu dış ses ile video son buluyor:

“Senin yakamıza takmayı öğrettiğin o mendili, biz 1938’den beri her 10 Kasım’da gözyaşlarımızı silmek için kullanıyoruz.”

Bu anlamlı video, #onunmendili hashtag’i ile ayrıca tüm sosyal medya platformlarında…

BİSSE

#Atatürk

#10Kasim

#onunmendiliİlginizi Çekebilir

Eset Çekici İçerikler Güvenliği Unutturuyor

Ekim 2019


Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi

Gartner Inc.’a göre satış gücü otomasyonu, “Satış faaliyetlerinin, süreçlerin ve satış profesyonellerinin idari sorumluluklarının otomasyonunu destekleyen sistemler” şeklinde tanımlanıyor. Rapora göre SAP, uygulamadaki başarısı ve vizyonundaki bütünlük sayesinde bu alanda lider olarak seçildi.


Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi

EŞSİZ İFTAR SOFRALARININ TADINA


İkonik Qantas 747 Uçağı Rolls Royce'un Uçan Test Laboratuvarı Oldu

İKONİK QANTAS 747 UÇAĞI


Under Armour İle İstinye Park’Ta Basketbol Coşkusu!

Global performans spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour; 7-8 Eylül tarihlerinde basketbol severleri İstinye Park’a davet ediyor. Basketbola özel koleksiyonlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, performans ve eğlence dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Katılımcıların yarışırken eğleneceği etkinlikte, Under Armour’dan sürpriz hediyeler ve şovlar basketbol coşkusunu ikiye katlıyor.


Etiketler: BİSSE, Kasım, için, Atatürk, reklamYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img