9 Kasım 2019 Cumartesi 18:31

MODA

Bisse’Den “Yaka Mendili”Ne Dair Hüzünlü 10 Kasım Mesajı…


34volt » 34Volt

“Onun Mendili”

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek” ilkesiyle, Türkiye’nin en önemli moda markalarından biri haline gelen BİSSE, 10 Kasım için çektiği hüzünlü reklam filmini yayınladı.

Bu yıl 43’üncü yaşını kutlayan BİSSE, 10 Kasım için hazırlanan reklam filminde, Atatürk’ün zamansız şıklığının bir parçası olan “yaka mendili”ne gönderme yapıyor.

Atatürk’ün her zaman yakasına taktığı mendilden yola çıkılarak kurgulanan filmde, Atatürk'ün yakasında mendil olan fotoüraflarının ardından şu dış ses ile video son buluyor:

“Senin yakamıza takmayı öğrettiğin o mendili, biz 1938’den beri her 10 Kasım’da gözyaşlarımızı silmek için kullanıyoruz.”

Bu anlamlı video, #onunmendili hashtag’i ile ayrıca tüm sosyal medya platformlarında…

BİSSE

#Atatürk

#10Kasim

#onunmendiliİlginizi Çekebilir

Tesis Yönetiminin Altın Kuralları Tepe Servis İle Bina Ve Tesis Yönetimi Konferası’Nda

Entegre tesis yönetimi sektörünün %100 Türk sermayeli lider şirketi Tepe Servis ve Yönetim, 3-6 Nisan 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek FM EXPO İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansı & Fuarı’nda sektörün önde gelen oyuncuları ile bir araya gelecek. Tepe Servis, Altın Sponsor olduğu fuarda müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu hizmet ve çözümleri,tüm diğer Bilkent Hizmet Grubu şirketleri ile birlikte anlatacak.


Koton, Casual Tasarımlarıyla Sezon Trendlerini Belirliyor

Koton, 2019-2020 Sonbahar/Kış sezonuna genç ve dinamik bir koleksiyon sunuyor. Koton Casual Koleksiyonu, en son trendleri zengin tasarım seçenekleriyle buluşturuyor. Günlük giyimin vazgeçilmez parçalarını her okazyona uygun seçeneklerle sunan Koton, dikkat çekici desen ve renklerle genç ve her daim genç ruhlu kadınların modasını belirliyor. Sezonun öne çıkan deseni ekoseyi kırmızı, siyah, kahverengi, haki, bej ve beyaz gibi doğal renklerle harmanlayan koleksiyon, günlük giyime şık ve modern bir yorum getiriyor.


Galataport İstanbul Video Linki

Türkiye’nin dünyaya denizden açılan kapısı Galataport İstanbul için geri sayım başladı


Vodafone’A Geçmek Şimdi Çok Daha Dijital

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, yeni hat alma ve numara taşıma işlemlerinde online başvuru dönemini başlattı. Vodafone’a geçmek isteyen müşteriler, internet sitesinden (vodafone.com.tr) diledikleri bir tarife için başvuru yaparak, ister kurye seçeneği ile hiçbir ücret ödemeden 24 saat içinde, ister diledikleri zaman herhangi bir Vodafone mağazasından SIM kartlarını teslim alabilecek.


Zeygem’Den Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

ZEYGEM’den Ücretsiz Tercih Danışmanlığı


Etiketler: BİSSE, Kasım, için, Atatürk, reklamYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img