10 Aralık 2019 Salı 09:16

GÜNDEM

’Biraz Sezen Biraz Ben Deniz Seki’ 13 Aralık’Ta Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

’Biraz Sezen Biraz Ben Deniz Seki’ 13 Aralık’Ta Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde
’Biraz Sezen Biraz Ben Deniz Seki’ 13 Aralık’Ta Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

34volt » 34Volt

Sesiyle olduğu kadar yazıp bestelediği şarkılarıyla da hafızalarımıza kazınan aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki, ’Biraz Sezen, Biraz Ben Deniz Seki’ konserleri kapsamında 13 Aralık Cuma saat 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla buluşuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Deniz Seki, konser serisinde müzik severlerin kalbine dokunan ve sahnede söylemekten zevk aldığı Sezen Aksu imzalı şarkıların yanı sıra sözü müziği kendisine ait olan şarkılardan oluşan özel bir repertuvar ile sahne alıyor.

Hayranlarının merakla beklediği Deniz Seki’yle birlikte müzik dolu bir gece için biletler Trump Kültür ve Gösteri Merkezi gişelerinde ve Biletix’te…İlginizi Çekebilir

Gordion Avm’Den 96’Ncı Yıla Özel Cumhuriyet Bayramı Etkinliği

Gordion AVM, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle, dopdolu bir etkinliğe imza atıyor. Cumhuriyet Bayramı, dans gösterilerinden orkestra eşliğinde marşlar ve türkülere pek çok farklı etkinlikle kutlanacak.


Pegasus’Tan Yeni Yurtdışı Hatları

Türkiye’nin dijital havayolu Pegasus, uçuş noktalarını artırmaya devam ediyor; Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Riyad ve Manchester’a, Trabzon’dan ise Amman’a direkt uçuşlarını başlatıyor.


Bülten Levi's® Made & Crafted® Sonbaharkış 2019 Kadın Koleksiyonu

LEVI’S® MADE & CRAFTED® KADIN KOLEKSİYONU


65. Yılında Türktraktör’Den 500 Bininci Yerli Motor

18 Aralık 2019- Türkiye otomotiv sektörünün halen faaliyetteki ilk üreticisi olan TürkTraktör, traktör motorlarının 500 binincisini, Ankara Fabrikası’nda banttan indirdi.


Abdi İbrahim’E Yeni Bilgi Sistemleri Ve Teknolojileri Direktörü

107 yıllık köklü geçmişiyle Türk ilaç sektörünün öncü şirketi Abdi İbrahim, yönetim kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Bu çerçevede Abdi İbrahim’de Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Direktörlüğü görevine Koray Kurt getirildi.


Etiketler: Deniz, Seki, müzik, konser, serisindeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img