10 Kasım 2015 Salı 18:19

ŞEHİR

Bir Tablo Bin Fırça Sergiye Açıldı

Bir Tablo Bin Fırça Sergiye Açıldı
Bir Tablo Bin Fırça Sergiye Açıldı
Bir Tablo Bin Fırça Sergiye Açıldı

34VOLT

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü 77. ölüm yıl dönümünde anmak için Maltepe Park Alışveriş Merkezi ziyaretçileri bir araya geldi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına hazırlanan “Bir Tablo Bin Fırça” projesi kapsamında alışveriş merkezi içerisine kurulan dev tablonun tamamlanmasıyla etkinlik sona erdi. Tablonun açılışını Atatürk ile beraber olup hayatta kalan son kişi, Hanri Benazus yaptı. Benazus açılış konuşmasında Atatürk’le ilgili anılarını anlatırken “ben Atatürk’ü tanıma şerefine eriştim, masasından leblebiler aşırırdım.” diye belirtti.

“Atatürk anısına bin fırçadan biri sizin olsun.” sloganıyla yola çıkılan proje Nuit Reklam Ajansı önderliğinde gerçekleşti. Nuit Reklam Ajans Başkanı Tuba Kılıç Almalı, projenin ressamlarından Cemil Özçelik’e sorular sordu. Cemil Özçelik, “Katılımcıların projeye dahil olma isteği en çok beni heyecanlandıran taraflarından biriydi.” dedi.


İlginizi Çekebilir

Antalya'da Ahşap Ev, Yandı

Antalya'da alt katı depo olarak kullanılan 2 katlı yarı ahşap bina, henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangında tamamen yandı.


Şehit Yakını Ve Gazilere Ücretsiz Ehliyet Kursu

Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde faaliyet gösteren bir sürücü kursu, şehit yakınlarına ve gazilere ücretsiz ehliyet kursu imkanı sağladı.


Çorlu'da Toma Destekli Uyuşturucu Operasyonu

– TEKİRDAĞ'ın Çorlu İlçesi'nde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen 120 polisin katıldığı operasyonda 2 şüpheli gözaltına alınırken, baskın yapılan evlerde ruhsatsız tabanca ile uyuşturucu madde ve hap ele geçirildi.


Evde Ölü Bulundu

Antalya'nın Kemer İlçesi'nde reklam şirketinde çalışan 34 yaşındaki İbrahim Maviş, evinde ölü bulundu. Maviş'in otomatik av tüfeğiyle göğsüne tek el ateşle intihar ettiği tahmin ediliyor.


Antalya'da Kasımda Deniz Keyfi

Yurdun büyük bölümü soğuk havanın etkisindeyken, Antalya'da Kasım ayında denize giren turistler ve kent sakinleri, güneşli havanın tadını çıkardı.


Etiketler: Bir, Tablo, Bin, Fırça, Sergiye, AçıldıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img