20 Şubat 2017 Pazartesi 00:48

KÜLTÜR SANAT

Beylikdüzü'ne Las Vegas'ta Ödül

Beylikdüzü'ne Las Vegas'ta Ödül

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ABD'nin önde gelen dergilerinden Campaigns&Elections'ın uluslararası 2017 Reed ödüllerinde Beylikdüzü Belediyesi tarafından hazırlanan " Cumhuriyet ve Demokrasi" filmi iki ödül birden kazandı. Çok sayıda ülkeden kampanyanın katıldığı Las Vegas'ta düzenlenen törende 5 dalda finale kalan film hem dünyanın hem de Avrupa'nın en iyi online reklam kampanyası seçildi. Las Vegas'taki törende büyük ödülleri Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Öykü Ajans adına Necati Özkan birlikte aldı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu şöyle konuştu:" Campaign & Elections dergisi tarafından verilen Reed Ödüllerinde 5 kategoride finale kalmanın ve 2 dalda da ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyorum.93 yıl önce genç Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, demokrasimiz için 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' mottosuyla rotamızı çizmişti. Bu rota sonsuza kadar istikametimizdir. Ödüle layık görülen bu filmi de unutkanlara,genç kuşaklara, tek adamcı fikirlere itibar edenlere, bu rotanın ne kadar değerli olduğunu tekrar hatırlatması için hazırladık. Daha fazla demokrasi ve daha fazla insan hakları bugün, istisnasız dünyadaki tüm yönetimlerin en fazla ihtiyaç duyduğu iki unsurdur. Demokratik bir dünya arzusunun en güçlü çıkış noktasını da ben yine kurucumuz Atatürk'ün bir sözünde buluyorum:' Yurtta Barış, Dünyada Barış' Barışın ve demokrasinin hakim olacağı bir dünya umuduyla Sizleri şahsım ve tüm ülkem adına sevgi ve saygıyla selamlıyorum."

Uluslararası Reed ödülleri 2009 yılında dağıtılmaya başlandı. The Reed Awards, ABD’de faaliyet gösteren siyasi dergi Campaigns & Elections tarafından organize ediliyor ve politik arenada başarısıyla öne çıkan çalışmaları her yıl alanın uzmanı kişilerden oluşan özel bir jüri heyeti ile değerlendiriyor.

 İlginizi Çekebilir

Yeni Yıl Hediye Alışverişinin Adresi Boyner

YENİ YIL HEDİYE ALIŞVERİŞİNİN ADRESİ BOYNER


Revizesaran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 20 23 Temmuz Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Mesa Cadde’De 180 Ay Yüzde 0.99 Faizle Cazip Ödeme Fırsatı

Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Maltepe’de yükselen MESA CADDE, yaşamı, alışverişi, denizi ve doğayı aynı caddede buluşturuyor. Ziyarete hazır örnek dairesi ile seçkin yaşamın ilk sinyallerini veren MESA CADDE’de ev sahibi olmak isteyenlere 180 ay yüzde 0.99 faizle cazip ödeme seçeneği sunuluyor.


Phyto’Dan Boyalı Ve İşlem Görmüş Saçlar İçin Yeni Bakım Serisi Phytocolor!

Phyto, yeni Phytocolor serisi ile boyalı saçlar için saç rengini koruyan ve saçın ışıltısını kazandıran yeni saç bakım ritüelini sunuyor! 50 yıllık bitki bilimi tecrübesi ile doğal aktif içeriklerden ilham alarak geliştirilen Phytocolor, yeni formül ve dokusu ile saç renginizi derinlemesine koruyor ve parlaklık kazandırıyor!


Bültenyünsa Olağanüstü Genel Kurulu Yapıldı

YÜNSA OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU YAPILDI


Etiketler: Reed, Vegas, tarafından, fazla, BeylikdüzüYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img