27 Mart 2020 Cuma 11:53

GÜNDEM

Beşir Derneği Gıda Desteğine Durmaksızın Devam Ediyor


34volt » 34Volt

BEŞİR DERNEĞİ GIDA DESTEĞİNE DURMAKSIZINDEVAM EDİYOR

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Koronavirüs salgınına karşı gerek olan kamu gerekse de sivil toplumun nedeni çok önemli tedbir ve destek çalışmaları devam ediyor. Özellikle Sağlık Bakanlığımızın kamuoyuna duyurmak için tüm vatandaşlara evde kal çağrısı yapılmış iken, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların sokağa çıkmaları yasaklandı.

Bu kapsamda Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu'nun salgın hastalığa karşı mücadelede bağlantının gerekeceği güçlü olması gerekir dair tavsiyelerine yönelik çalışma başlatan Beşir Derneği de her ay düzenli olarak yardım paketi götürdüğü ihtiyaç sahibi ailelerin gıda paketlerinin nedeni zenginleştirdi. Tüm ülke geneline yayılan temsilcilik ağı ile yapılan sosyal araştırmalar sonucu ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen ailelere gönderir. Beşir Derneği'nin tüm önlemleri ek olarak el temizleme jeli, maske ve ıslak mendilden oluşan hijyen ambalajlarını içerir.

Fatih Sarıyar, “Öncelikle herkesi devletimizin belirlediği önlemleri almaya davet ediyorum. İnşallah kısa sürede çıkacağız. şeklinde konuşmasına başladı. Sarıyar, “Devletimiz için tedbirler ile tüm vatandaşlarımızın halk sağlığında koruma anlamında ciddi çalışmalar yapmıştır. Gerek birlikte ihtiyaç sahibi hayatelerin de hayatlarına bakın. Bu kapsamda biz de Beşir Derneği olarak gerek ihtiyaç sahibi aileler 60 yaş üstü ve kronik rahatsızlık vatandaşlarımız için çalışmalarımıza başladık. Hepimizin bildiği gibi Koronavirüs değerlendirme alınacak önlemlerden en önemlilerinden düzenli beslenme yolu ile bağışıklığın güçlendirilmesi. Bu kapsamda İhtiyaç sahiplerinin gıda gereksinimleri bizim için çok önemli. Bu minvalde her ay periyodik olarak dağıtımını gerçekleştirdiğimiz gıda paketlerinin bulunduğu zenginleştirdik. Ayrıca gıda paketlerine ek olarak el temizleme jeli, maske ve ıslak mendilden oluşan hijyen paketlerinin dağıtımlarına başladık. ” ifadelerini kullandı. Fatih Sarıyar, “Bu zorlanmıştır herkesi birlik ve beraberliğimizin altında kenetlenmeye, hastalığa yakalanan kardeşlerimize bol bol dua etmeye, ihtiyaç sahiplerini ve büyüklerimizi unutmamaya davet ediyoruz.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Çerkezköy'den Muş'a, Samsun'dan İzmir'e kadar Türkiye'de bulunan 10 lojistik deposu içeren gıda paketlerini hazırlayıp ihtiyaç sahipleriniz gönderen Beşir Derneği periyodik olarak yapılan toplantı yardım dağıtımlarına büyük bir özveri ile devam ediyor. Binlerce gönüllüsü ile ülkemizin 4 bir yanını adım adımİlginizi Çekebilir

Aksigorta’Nın Dokuz Aylık Toplam Prim Üretimi 3,1 Milyar Tl

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla Türk sigorta sektöründe ‘değişimin öncüsü’ olmaya odaklanan Aksigorta, 2019 yılının ilk 9 ayında sektörün 8 puan üzerinde yüzde 28 oranında büyüme gerçekleştirdi. Yüzde 27 artışla 9 aylık toplam prim üretimini 3,1 milyar TL seviyesine taşıyan Aksigorta, yüzde 51 büyüme ile net karını 91 milyon TL artırarak, 259 milyon TL’ye ulaştırdı. Aynı dönemde şirketin aktif büyüklüğü ise 4,1 milyar TL’ye yükseldi.


Tim Başkanı İsmail Gülle Teknik Tekstiller Tezli Yüksek Lisans Programı Lansmanı Konuşma Metni

TİM Başkanı İsmail Gülle’nin Teknik Tekstiller Tezli Yüksek Lisans Programı lansman toplantısında yaptığı konuşma metnini ve görselleri bilgilerinize sunarız.


İlker Başbuğ Suriye Açıklamasını Lüleburgaz'da Yaptı

05452468097


Ayhancan Süper Kupa Finali İçin Meksika'da

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) ve Pierre Martinet desteğinde mücadele eden 21 yaşındaki milli sporcumuz Ayhancan Güven, Porsche Süper Kupa 9. ve 10. yarışları için 26-27 Ekim tarihlerinde Meksika'da Autodromo Hermanos Rodriguez pistinde mücadele edecek.


150 Yıllık Deneyim Süt Kaymağıyla Buluştu Kiri Raflarda

150 yıllık deneyimiyle, dünyanın 120 ülkesinde çeşitli marka ve ürünlerle sofralarda yer alan Bel Grup, şimdi Türkiye’de yeni markası Kiri’yi Türk tüketicilerine sunuyor.


Etiketler: olarak, ihtiyaç, gıda, için, BeşirYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img