1 Aralık 2015 Salı 22:50

ŞEHİR

Beşiktaş İskelesi'nde Tekne Yangını

Beşiktaş İskelesi'nde Tekne Yangını
Beşiktaş İskelesi'nde Tekne Yangını
Beşiktaş İskelesi'nde Tekne Yangını
Beşiktaş İskelesi'nde Tekne Yangını
Beşiktaş İskelesi'nde Tekne Yangını

DHA » Zeki GÜNAL

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Beşiktaş-Üsküdar arası çalışan ve hareket saatinin gelmesi için iskelede demirli bekleyen Dentur'a bağlı Nebioğlu-1 isimli teknenin kaptan köşkünde yangın çıktı. Yangına ilk olarak tekne mürettebatı yangın tüpü sıkarak müdahalede bulundu. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri soğutma çalışması yaptı. İlk belirlemelere göre elektrik arızasından çıktığı belirtilen yangın kısa sürede kontrol altına alındı. Teknenin kaptan köşkü hasar gördüğü yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

İlginizi Çekebilir

Alkol Bağımlılığında Psikolojik Destek Çok Önemli

Alkol bağımlılığı toplumda birçok kişiyi ve ailelerini ilgilendiren konuların başında geliyor. Bu bağımlılığının psikolojik etkileri olduğu gibi, fiziksel olarak da ciddi problemlerin ortaya çıkmasına sebebiyet verebiliyor. Alkol bağımlılığının uygun maliyetli tedavilerle kontrol altına alınabileceğini belirten DoktorTakvimi.com doktorlarından Uzm. Dr. Buket Tuncer Eryonucu, alkol bağımlılığının vücut üzerindeki etkilerini ve tedavi yöntemlerini anlatıyor.


Yaza Özel Pratik Cook Mutfak Çözümleri

YAZA ÖZEL COOK MUTFAK ÇÖZÜMLERİ


Peruğun Altından 500 Gram Kokain Çıktı

İstanbul Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Havalimanı'nda yabancı uyruklu bir kadının peruğunun altına gizlenmiş 500 gram kokain ele geçirdi. Uyuşturucu maddeleri yurda sokan kadın çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.


Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği Türkiye İmsad Olarak, 24 Haziran Günü Yapılacak Seçimlerin Milletimiz İçin Hayırlı Olmasını Diliyoruz.

Sadece ekonominin lokomotifi, istihdamın sünger sektörü olarak değil, dış ticarette de ciddi iş hacmine sahip bir sektörün çatı kuruluşu olarak, seçim tartışmaları nedeniyle yaşanan belirsizliklerin son bulmasını çok önemsiyoruz. Seçim ortamının kısa sürecek olması ve yılın ikinci yarısının üretim odaklı bir anlayışla kazanılma fırsatı sektörümüzü ayrıca memnun etmektedir.


İş Ve Cemiyet Hayatının Ünlü Simaları İftar Yemeğinde Buluştular

Pembe İzler Derneği, cemiyet ve iş hayatından çok sayıda ünlü kadının katıldığı bir iftar yemeği düzenledi. Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşen yemekte, derneğin yeni projesi olan “Pembe Rota” anlatıldı. Gecede ünlü Neyzen Hakan Mengüç neyiyle izleyenleri büyüledi, gazeteci Metin Uca’da espri dolu konuşmalarıyla güldürdü.


Etiketler: Beşiktaş, İskelesinde, Tekne, YangınıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img