2 Ekim 2019 Çarşamba 10:06

MODA

Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!

  Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!
  Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!
  Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!
  Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!
  Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!
  Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!
  Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!
  Benim Festivalim’E Sadece Gençler Katılabilir! Bu Festival Senin!

34volt » 34Volt

BENİM FESTİVALİM’E SADECE GENÇLER KATILABİLİR!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BU FESTİVAL SENİN!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 19 Ekim Cumartesi günü şehrin en havalı gençlik festivali “Benim Festivalim” ile kapılarını

21 yaş altı genç dostları için açıyor.

KüçükÇiftlik Park’ın genç dostlarına hediyesi, daha üçüncü yılında gençlerin vazgeçilmezi haline gelen Benim Festivalim, ülkemizin sevilen sanatçı ve gruplarından oluşan zengin line-up’ı, eğlenceli, eğitici ve öğretici içerik programları, teknoloji ve spor alanları, ilham verici söyleşileri ile bu yıl yine dopdolu.

Temponun hiç düşmediği benzersiz bir festivale hazır olun!

Bu yıl uzay temasıyla gençlerin ayaklarını yerden kesecek olan festivalde, yaptığı her işle farklı tarzını ortaya koyan Hayko Cepkin yine muhteşem bir sahne performansına imza atacak. Hemen öncesinde kendini “memleketsiz bir rapçi” olarak tanımlayan Türkçe Rap’in en çok takip edilen isimlerinden Şehinşah ve alternatif müziğin beğenilen gruplarından olan kendi tabirleriyle şakalı müzik grubu Dolu Kadehi Ters Tut, Ay Tenli Kadın şarkısı ile üne kavuşan ve sözü bestesi kendisine ait olan eserlerle yükselişini sürdüren Ufuk Beydemir coşkuyu zirveye taşıyacak.

Leyla adlı şarkısıyla büyük başarı yakalayan sevilen hip-pop grubu Tahribad-ı İsyan, yeni nesil müzisyenler arasında fark yaratarak festivallerin aranan ismi haline gelen Nova Norda ve yaptığı coverlar ile son zamanların dikkat çeken isimlerinden Serel Yereli ise festival sahnesinin açılışını yapacaklar.

Gün boyu sürecek atölyelerle hızımız hiç kesilmeyecek!

Sunduğu nitelikli içerikleriyle benzerlerinden ayrışan Benim Festivalim, gençleri öğrenmeye teşvik edecek atölyeler, trend konularda yapılacak söyleşiler, gençlerin yetenek ve yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri aktiviteler ile gençleri sadece müziğe değil birbirinden keyifli etkinliklere de doyuracak. Gün boyu sürecek color up çılgınlığına bu yıl sim pırıltısı da eklenecek.

Sadece 21 yaş altı gençlerin katılabildiği Benim Festivalim, URU organizasyonu ile 19 Ekim Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta, biletler Biletix’te!

Mekan: KüçükÇiftlik Park

Tarih: 19 Ekim 2019, Cumartesi

Kapı Açılış: 13.00

Bilet fiyatları:

Benim Biletim: 130 TL (Bez çanta, toz boya, sim, festivale özel rozet, t-shirt, bileklik ve daha birçok sürpriz hediye dahildir.)

Standart bilet: 70 TL

URU Hakkında:

2007 yılından bu yana etkinlik sektöründe faaliyet gösteren URU, yenilikçi projeler geliştirerek geniş kitleleri kültür-sanat etkinlikleriyle buluşturan çok amaçlı bir organizasyon şirketidir. Gerçekleştirdiği etkinliklerde sunduğu 360 derece hizmetle sektöre alternatif bir soluk getiren URU, kurumsal etkinlik ve lansmanları; konser, parti ve festivalleri; moda tasarım aktivitelerini yenilikçi bir anlayışla tasarlayarak dünya standartlarında bir organizasyon hizmeti vermektedir.

KüçükÇiftlik Park hakkında:

İstanbul’un kalbinde yer alan KüçükÇiftlik Park, onyedinci yüzyıldan beri şehrin kültür ve eğlence merkezi. Günümüze kadar mesire alanı, hasbahçe, gazino ve lunapark olarak İstanbulluları ağırlayan mekan, bugün kurumsal etkinliklerden lansmanlara, fuarlardan davetlere, düğünlerden dev konserlere, tüm sahne sanatlarından sergilere kadar ses getiren etkinliklerin yapıldığı çok amaçlı bir etkinlik merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaz sezonunda etkinliklerin ihtiyacına göre düzenlenebilen 17.000 kişi kapasiteli alanı, kış sezonunda ise 4.500 kişi kapasiteli kapalı alanı ile şehrin ihtiyacına cevap vermektedir. 2000 metrekarelik çim alana sahip KüçükÇiftlik Bahçe ise yaz sezonunda ayrı bir alan olarak hizmete açılmaktadır.İlginizi Çekebilir

Türkiye, Avrupa’Nın Yeni Gemi İnşa Ve Bakım Onarım Üssü Olma Yolunda İlerliyor…

Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Fazıl Uzun , gemi inşadaihtiyaçları takip edip farklı, katma değeri ve teknolojisi yüksek gemi türlerine yönelerek kriz dönemini aştık, hatta kriz gelişmemiz için fırsat oldu.”dedi. Ülkemizin Avrupa’nın yeni gemi inşa ve bakım onarım üssü olma yolunda ilerlediğine dikkat çeken Uzun, 2019 yılına, kesinleşmiş 83 yeni inşa ve 32 tadilat projesi ile girdiklerini, bakım onarımda da yüksek talebin mevcut olduğunu söyledi.


Huawei’Den Güncel Cloudengine S Serisi Çözümleri

Huawei, 16 yeni modelden oluşan CloudEngine S serisi çözümlerini tanıttı. Erişim, toplama ve çekirdek anahtar modelleriyle öne çıkan serinin kampüs çekirdek anahtarı CloudEngine S12700E, anahtarlama kapasitesini 57,6 Tbit / s seviyesine yükseltmek için Solar yonga setlerini kullanıyor.


Vodafone, 5G’Yi Avrupa’Da Oyun Sektörüyle Başlatacak

DÜNYANIN İLK ULUSLARARASI 5G MOBİL ESPOR TURNUVASI,


Yapı Kredi’Nin Yapay Zeka Temelli Projesine Uluslararası Bir Ödül Daha

Yapı Kredi, yapay zeka teknolojilerini kullanarak kurumsal, ticari ve KOBİ bankacılığı alanlarına entegre ettiği FOCA projesi ile dünyanın en prestijli finans yayınlarından Global Finance’in “Innovators 2019” ödüllerinde “Kurumsal Finans” kategorisinde ödül aldı. Proje, kredi başvurularındaki finansal analiz süreçlerine hız katarak verimliliği ve müşteri memnuniyetini daha da artırıyor.


Başkentli Çocuklar Hayallerini Resim Yarışmasıyla Renklendirdi

15. MEMORIAL GELENEKSEL ÇOCUK RESİM YARIŞMASI SONUÇLANDI!


Etiketler: KüçükÇiftlik, Park, Benim, Festivalim, gençlerinYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img