25 Nisan 2019 Perşembe 14:01

GÜNDEM

Bebekler İçin Türkiye’Nin İlk Ve Tek Şeker İlavesiz Organik Sütlacı

Bebekler İçin Türkiye’Nin İlk Ve Tek Şeker İlavesiz Organik Sütlacı

34volt » 34Volt

Bebeklerin ek gıdaya geçiş döneminde aileler için artık yeni bir sağlıklı ve besleyici alternatif var: Hero Baby Şeker İlavesiz Organik Sütlaç: Hero Baby organik serisinin bu yeni ürününün içinde ilave şeker, koruyucu ya da renklendirici bulunmuyor*, içeriğiyle Türkiye’de bir ilk niteliği taşıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ek gıdaya geçişte ailelerin güvenilir yardımcısı

Altıncı aydan itibaren başlayan ek gıdaya geçiş dönemi, besin seçimi açısından ailelerin kafasını en çok karıştıran konulardan biri.. Bebekler, 1 yaşına kadar yüksek oranda karbonhidrata gereksinim duyuyorlar. Fakat bebeklerin sindirim sistemi zamanla geliştiği için yetişkinlerden farklı çalışıyor ve bazı besinleri sindirmekte zorluk yaşıyorlar. Özellikle karbonhidrat açısından zengin bazı tahıllar, gluten içeriği nedeniyle bebeklerde sindirim problemlerine yol açabiliyor.

Ebeveynlerin bebek beslenmesinde ilk tercihlerinden biri olan pirinç, gluten içermediği için bebek sindirimiyle dost olduğu kadar aynı zamanda kaliteli bir karbonhidrat kaynağı… Topraktan kaşığa kadar her aşamada kontrollü üretim süreçlerinden geçirilip özenle seçilen organik ürünlerle hazırlanan Hero Baby organik serisinin yeni üyesi Hero Baby Organik Sütlaç tüm Hero Baby kavanozlarında olduğu gibi vakumlanarak kapaklanıyor ve tazeliğini böylece uzun süre muhafaza ediyor. [1]

İlave şeker içermemesiyle Türkiye’de bir ilk niteliği taşıyan Hero Baby Organik Sütlaç, doktorların dördüncü aydan itibaren ek gıdaya geçişe izin verdiği bebeklere yedirilebiliyor.

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero , 1886 yılında İsviçre’de kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (biberon, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahılı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 132 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

*Doğal olarak şeker içerir. Türk Gıda Kodeksi gereğince koruyucu ve renklendirici içermez.

Kaynaklar:İlginizi Çekebilir

Kaleseramik İki Markasıyla Yine Sosyal Medyanın Zirvesinde

Sosyal medyada en iyilerin belirlendiği, ‘Social Media Awards Turkey 2019’da ödüller sahiplerini buldu. 50’den fazla sektörde, toplam 33 bin sosyal medya hesabının performansının ölçümlendiği yarışmanın seramik kategorisinde Kale Banyo birincilik, Çanakkale Seramik ise ikincilik ödülüne layık görüldü.


Arçelik’E İf Design’Dan 4 Ödül

Arçelik’e iF Design’dan 4 Ödül


İstanbul Bilişim Yeni Mağazasını Meydan İstanbul Avm’De Açtı

Teknoloji perakendeciliğinin öncü firmalarından İstanbul Bilişim mağazalaşma ataklarını art arda gerçekleştirmeye devam ediyor. 135 metrekare alanda, ürünleri yerinde görüp deneyimleyerek satın almak isteyen tüketiciler için yatırımlarına devam eden firma, yeni mağazasını 2 Mart’ta Meydan İstanbul AVM’de açtı.


İşin Liderlerinden Gençlere ‘İçeriden’ Tüyolar

İşin liderlerinden gençlere ‘içeriden’ tüyolar


Samsung Electronics Ve Universal Pictures Home Entertainment, Hdr10+ İçerik İş Birliğini Duyurdu

Seul, Kore - 5 Nisan 2019 - Samsung Electronics ve Amerikalı global içerik prodüksiyon ve dağıtım şirketi Universal Pictures Home Entertainment (UPHE), HDR10+ ile yenilenmiş içerikleri piyasaya sunmak için iş birliği yaptığını duyurdu. Samsung Electronics tarafından geliştirilen HDR10+ teknolojisi yeni nesil video standartlarını belirliyor.


Etiketler: Hero, Baby, kadar, bebek, üretimYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img