9 Ekim 2019 Çarşamba 16:06

GÜNDEM

Bbemsan’Dan Yeni Mağaza

Bbemsan’Dan Yeni Mağaza
Bbemsan’Dan Yeni Mağaza
Bbemsan’Dan Yeni Mağaza

34volt » 34Volt

EMSAN’DAN YENİ MAĞAZA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Her zaman en iyisi en düşük fiyata” sloganıyla kadının mutfaktaki 'yol arkadaşı' EMSAN, hızla büyüme hedeflerini gerçekleştiriyor. 400’ü aşkın bayisinin ve dijital satışlarının yanı sıra kendi mağazalarını da ard arda açmaya devam ediyor. Kalite ve şıklığın yanı sıra teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ürettiği fonksiyonel ürünler sunan Emsan, İstanbul Başakşehir’de bulunan Mall of İstanbul AVM’de 9. şubesini açtı.

YÜZDE 30 BÜYÜME HEDEFİNE ULAŞACAK

Büyüme hedeflerine ilişkin bilgi veren Emsan Genel Müdürü Arif Yıldırım “’Bu sene yüzde 30’un üzerinde bir büyüme hedefi belirledik. Bu zamana kadar ki büyüme planlarımızı bayi, internet ve mağazacılık kanallarını bir bütün olacak şekilde değerlendirerek yaptık. Bu seneki büyüme hedeflerimizi de aynı ölçekte sürdürmeyi planlıyoruz. Bu yılı, 15 mağaza sayısına ulaşarak kapatmayı, önümüzdeki yıl ise toplam 25 mağaza sayısına ulaşmayı hedefliyoruz’’ dedi.İlginizi Çekebilir

Türkiye Finans’Tan Bireysel İhtiyaç Finansmanı!

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyacına yönelik yeni bir “Bireysel İhtiyaç Finansmanı” kampanyası başlattı. Bu finansman ile Türkiye Finans, müşterilerine yüzde 1,68’den başlayan avantajlı kâr oranlarıyla 60 aya varan vade olanağı sağlıyor. “Bireysel İhtiyaç Finansmanı” kampanyası 31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli olacak.


Avrupalı Turist Geri Döndü

Turizmci tek pazar riskini atlattı


Ruhundaki Enerjiyi Saatine Yansıt

Diesel, sportif şıklığın bileklerdeki yansıması olan, göz alıcı tasarımlara sahip yeni saatlerini stiline önem verenlerin beğenisine sunuyor.


Ramazan’Da Uyku Hijyenine Dikkat!

Ramazan ayında en çok karşılaşılan uyku sorunları; uykuya dalma zorluğu, yorgun uyanma ve gün içinde aşırı uykululuk olarak karşımıza çıkıyor. Aşırı uykululuk halinde, öğleden sonra yarım saatlik bir uykunun daha dinç hissedilmesini sağlayacağını belirten Doç. Dr. Barış Metin, yatmadan önce ağır yemekler yenmemesi konusunda uyarıyor.


Şişli’Nin Kaldırım Sorununa Ortak Çözüm

Kaldırımların işgal edilmesi nedeniyle yayaların zorda kalmasının önüne geçmek isteyen Şişli Belediyesi esnaflarla bir araya geldi.Ortak talepler doğrultusunda kaldırım işgaline karşı çözüm önerileri konuşuldu.


Etiketler: büyüme, yanı, sıra, şekilde, EmsanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img