9 Ekim 2019 Çarşamba 16:06

GÜNDEM

Bbemsan’Dan Yeni Mağaza

Bbemsan’Dan Yeni Mağaza

34volt » 34Volt

EMSAN’DAN YENİ MAĞAZA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Her zaman en iyisi en düşük fiyata” sloganıyla kadının mutfaktaki 'yol arkadaşı' EMSAN, hızla büyüme hedeflerini gerçekleştiriyor. 400’ü aşkın bayisinin ve dijital satışlarının yanı sıra kendi mağazalarını da ard arda açmaya devam ediyor. Kalite ve şıklığın yanı sıra teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ürettiği fonksiyonel ürünler sunan Emsan, İstanbul Başakşehir’de bulunan Mall of İstanbul AVM’de 9. şubesini açtı.

YÜZDE 30 BÜYÜME HEDEFİNE ULAŞACAK

Büyüme hedeflerine ilişkin bilgi veren Emsan Genel Müdürü Arif Yıldırım “’Bu sene yüzde 30’un üzerinde bir büyüme hedefi belirledik. Bu zamana kadar ki büyüme planlarımızı bayi, internet ve mağazacılık kanallarını bir bütün olacak şekilde değerlendirerek yaptık. Bu seneki büyüme hedeflerimizi de aynı ölçekte sürdürmeyi planlıyoruz. Bu yılı, 15 mağaza sayısına ulaşarak kapatmayı, önümüzdeki yıl ise toplam 25 mağaza sayısına ulaşmayı hedefliyoruz’’ dedi.İlginizi Çekebilir

Altınyıldız Classics Kaban Ve Paltolarıyla Bu Kış Çok İyi Hissedeceksiniz!

Havaların soğumasıyla bitlikte kabanlar ve paltolar vitrinlerde yerlerini almaya başladı. Soğuklara meydan okuyan kaban ve montlar aynı zamanda tarzından ödün vermeyen erkeklerin ince eleyip sık dokuyarak seçtikleri ürünlerin de başında geliyor.


Yale Güvenlik Sistemi İle Evler Bu Bahar Daha Teknolojik

Baharın yavaş yavaş kendini hissettirmesiyle renklerin birbiriyle olan uyumuna şahit oluyor kuşların cıvıltısıyla yeniden hayat buluyoruz. Kapılar, pencereler açılıyor, koyu renkler açığa dönüşüyor ve evler bahar esintisiyle yeniden çiçek açıyor. Bu farkındalıkla da Yale, bu baharda evinizi renklendirmenin yanı sıra yeni nesil güvenlik sistemleriyle evinizi geliştiriyor.


Metro Türkiye’Nin Öncülüğünde Başlatılan “Küçük İşletmem İçin” Projesinde Hedef 5.000 Küçük İşletmeye Destek

METRO TÜRKİYE'NİN YERLİ EKONOMİYİ DESTEKLEMEK İÇİN BAŞLATTIĞI PROJEDE


Tim Başkanı İsmail Gülle “İhracat Hedeflerimiz Covid 19’Dan Büyük”

Değerli Basın Mensubu,


‘Yağmur Suyu Hasadı’ Projesiyle Hasat Edilen Yağmur Suyu 360 Tona Ulaştı Hsbc

Büyük Menderes Havzası’nda suyun verimli kullanımı için sürdürülebilir bir model oluşturulması amacıyla HSBC Türkiye ve WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Yağmur Suyu Hasadı’ projesinde hasat edilen yağmur suyu miktarı yaklaşık 360 tona ulaştı.


Etiketler: büyüme, yanı, sıra, şekilde, EmsanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img