9 Ekim 2019 Çarşamba 16:55

GÜNDEM

Bbemsan, Ayın ‘En İyi Performans Gösteren’ Markalarından Oldu


34volt » 34Volt

EMSAN, Ayın ‘En İyi Performans Gösteren’ Markalarından Oldu

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Her zaman en iyisi, en düşük fiyata” sloganıyla kadının mutfaktaki 'yol arkadaşı' EMSAN, büyüme hedeflerini hızla gerçekleştirirken, tüketici tarafından ödüllendirilmeye de devam ediyor. BoomSocial.com'un yayınladığı ve tüm sektörleri kapsayan ‘ayın en iyi performans gösteren markaları’ listesinde 44 bin marka arasında 2’nci olan EMSAN, sosyal medyayı en aktif kullanan markalardan biri olduğunu da göstermiş oldu.

Geçmişten günümüze kadının mutfaktaki en yakın ‘yol arkadaşı’ olan EMSAN; değişen zamana ve koşullara ayak uyduran dinamik bir marka olduğunu, bu kez sosyal medya kullanıcılarının onayıyla bir kez daha gösterdi.

44 bin marka değerlendirildi

EMSAN, tüm sektörleri kapsayan ‘ayın en iyi performans gösteren markaları’ listesine; 44 bin marka arasından 1.619.710 instagram ve Twitter iletisinin değerlendirilmesiyle ‘dayanıklı tüketim’ kategorisinde 2. sıradan girmeyi başardı. BoomSocial.com'un her ay yayınladığı listeyle ilgili detaylı bilgiye https://www.boomsocial.com/Social-Brands/2019/Ekim/Instagram/dayanikli-tuketim linkinden ulaşabilirsiniz.

Cansu Kızılırmak/HK PRİlginizi Çekebilir

Koku Satın Alma Davranışlarını Etkiliyor Bb

Günümüz satın alma alışkanlıklarını etkileyen önemli unsurlardan biri de koku. Bu farkındalıkla da Kokusal Pazarlama, diğer adıyla “Scent Marketing”, son yıllarda pazarlamanın en gizli silahlarından bir tanesi.Kişisel beğenilere ve deneyimlere göre koku algısı değişim gösterdiği için de bu durum markaları etkisi altına alıyor. Bu yüzden markaların hedef kitlelerini iyi analiz etmesi ve stratejilerini bu bakış açısıyla geliştirmesi gerekiyor.


Bugün...Dünyaya Naklen Ameliyat! ....İstanbul'dan Madrid'e Canlı Yayın

3-7 Eylül 2019 tarihlerinde İspanya'nın başkenti Madrid şehrinde 24.kez düzenlenecek olan “IFSO 2019 WORLD CONGRESS" Obezite ve Metabolik Cerrahi adlı kongreye dünya'nın her yerinden 2 bin 300 e yakın obezite ve metabolik cerrahları katılacak. Türkiye'den tek Türk doktor olan Prof.Dr.Alper Çelik BUGUN İstanbul'dan canlı yayında gerçekleştireceği ameliyat ile Madrid'e bağlanacak ve tüm dünyaya canlı yayında gerçekleştireceği "Metabolik Cerrahi Ameliyatı" ile ilgili tüm bilgileri canlı canlı aktaracak.


Acer, 2. Nesil Amd Ryzen Mobil İşlemcilerle Donatılan Yeni Nitro 5 Ve Swift 3 Dizüstü Bilgisayar Modellerini Duyurdu

Güç ve verimlilikte fark yaratan en yeni Ryzen mobil işlemciler yepyeni bilgisayar deneyimleri sunuyor


Pazarlama Ödülleri’Nin Kazananı Mediamarkt Oldu

MediaMarkt kampanyasıyla “anneleri” hatırlatmıştı


Ib Diploması İle Her Çocuk Dünya Vatandaşı

Eğitim dünyasının sürekli gelişen ve değişen yapısı, birçok yeni proje ve çalışmayı da beraberinde getiriyor. Son dönemin en çok merak edilen konularından biri ise IB Eğitimi. IB programının temel amacının daha iyi ve daha huzurlu bir dünya oluşturmak için çabalayan uluslararası bilince sahip bireyler yetiştirmek olduğunu söyleyen GEO Koleji Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Talia Büke, IB Programı hakkında önemli bilgiler veriyor.


Etiketler: EMSAN, marka, kadının, mutfaktaki, arkadaşıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img