9 Ekim 2019 Çarşamba 16:55

GÜNDEM

Bbemsan, Ayın ‘En İyi Performans Gösteren’ Markalarından Oldu


34volt » 34Volt

EMSAN, Ayın ‘En İyi Performans Gösteren’ Markalarından Oldu

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Her zaman en iyisi, en düşük fiyata” sloganıyla kadının mutfaktaki 'yol arkadaşı' EMSAN, büyüme hedeflerini hızla gerçekleştirirken, tüketici tarafından ödüllendirilmeye de devam ediyor. BoomSocial.com'un yayınladığı ve tüm sektörleri kapsayan ‘ayın en iyi performans gösteren markaları’ listesinde 44 bin marka arasında 2’nci olan EMSAN, sosyal medyayı en aktif kullanan markalardan biri olduğunu da göstermiş oldu.

Geçmişten günümüze kadının mutfaktaki en yakın ‘yol arkadaşı’ olan EMSAN; değişen zamana ve koşullara ayak uyduran dinamik bir marka olduğunu, bu kez sosyal medya kullanıcılarının onayıyla bir kez daha gösterdi.

44 bin marka değerlendirildi

EMSAN, tüm sektörleri kapsayan ‘ayın en iyi performans gösteren markaları’ listesine; 44 bin marka arasından 1.619.710 instagram ve Twitter iletisinin değerlendirilmesiyle ‘dayanıklı tüketim’ kategorisinde 2. sıradan girmeyi başardı. BoomSocial.com'un her ay yayınladığı listeyle ilgili detaylı bilgiye https://www.boomsocial.com/Social-Brands/2019/Ekim/Instagram/dayanikli-tuketim linkinden ulaşabilirsiniz.

Cansu Kızılırmak/HK PRİlginizi Çekebilir

Sodexo'da Yemek Kartları Artık Dijital Ve Ücretsiz

Değişen iş koşullarına hızla uyum sağlayan Sodexo, müşterilerine fiziksel plastik kart ve kağıt çekler yerine tamamen mobil ve dijital kartlar üreterek hem kullanıcıların hassasiyetlerine yanıt veriyor hem de evden çalışma yaklaşımını benimseyen şirketlere hızlı, pratik ve esnek bir çözüm sunuyor. Tamamen ücretsiz sunulan mobil kartlar ile firmalar aynı gün içerisinde çalışanlarına mobil olarak bakiyelerini yüklerken, çalışanlar da kartlarını online yemek siparişinde kullanabiliyor.


Egeli Mobilyacılar Mobınt İle E İhracatı Öğrenecek

Türkiye’ye 2019 yılında 3,5 milyar dolar döviz kazandıran ve 2 milyar doların üzerinde dış ticaret fazlası veren mobilya sektörü, e-ihracata yoğunlaşarak katma değerli ürün ihracatını arttırmayı hedefliyor.


Teams Ve Sanal Masaüstü İle Evden Güvenli Çalışın

Bu hafta üçüncü yılını kutlayan Teams’in ekip çalışması için önemini ve faydasını her ölçekten binlerce şirket keşfetmeye devam ediyor. Bugün Fortune listesindeki en büyük 100 şirketin 93'ü ve dünyanın dört bir yanındaki 44 milyon çalışan günlük iş operasyonlarında bu programdan faydalanıyor. Teams kullanan 14 şirketin çalışan sayısı 100 binden fazla. Bunlar arasında Ernst & Young, SAP, and Continental AG ve 440 binden fazla çalışanı bulunan Accenture da yer alıyor.


Form’Dan Yerli Üretim Atağı

İklimlendirme ve endüstriyel sistemler alanında sektörün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, yerli üretim ve AR-GE’ye verdiği değerle, ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor. Son yıllarda yerli üretimde atağa geçen Form, güncel ve son teknoloji çözümleri ile iklimlendirme sektöründeki 55 yıllık tecrübesini birleştiriyor. Form 2019 yılında Lennox ile yaptığı lisans anlaşması ile Lennox markalı paket klimaların yerli üretimine başladı. Bunun yanı sıra yine geçtiğimiz yıl AR-GE faaliyetlerini tamamladığı su kaynaklı ısı pompaları ve fancoillerin de üretimine hız veren Form, yerli üretim gamındaki ürünlerini daha verimli ve ergonomik hale getirmek hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.


Creavit Ürün

Foglia banyo serisi: Defne Koz, Creavit için tasarladı.


Etiketler: EMSAN, marka, kadının, mutfaktaki, arkadaşıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img