13 Temmuz 2018 Cuma 17:01

GÜNDEM

Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!

Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!

34volt » 34Volt

HIRVATİSTAN, DALMAÇYA KIYILARI, DUBROVNİK, MOSTAR VE SARAYBOSNA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

18 - 25 Ağustos 2018

Önümüzdeki uzun bayram tatilinde yeşile doyacağınız bir rota çizin; UNESCO Dünya Mirasları ile dolu olan Hırvatistan - Bosna Hersek programımızda, Adriyatik’in en güzel sahil şeridine ve kültür mozaiğine sahip diyarlarda bir yolculuğa çıkın.

Savaşın yaralarını kapatan Saraybosna, bir Anadolu kasabasını andıran Mostar, klasik Osmanlı mimarisiyle Poçitel, dünyanın en iyi korunmuş kale-kentlerinden Dubrovnik, İmparator Diocletianus’un emekliliği için yaptırdığı, Roma dünyasının en iyi korunmuş sarayıyla ünlü Split, Dalmaçya kıyısının mücevheri Trogir, Rönesans Hırvatistan’ında çok önemli bir konuma sahip Šibenik, parke taşlı sokakları ve bu sokakları süsleyen Venedik tarzı evleriyle Zadar, olağanüstü flora ve faunasını nefes kesen şelalelerin tamamladığı sahip Plitvice Gölleri Ulusal Parkı, Hırvatistan’ın en uzun sahil şeridine sahip tatil beldesi Opatiya, geniş meşe ve çam ağaçlarının süslediği kireç taşı platosu, çok zengin zeytin ağaçlıkları ve şarap bağları, tahıl ve sebze ekiminin yapıldığı İstria Yarımadası, birbirine sarılmış ortaçağ evleri ile bir tepenin üzerine konmuş gibi duran Rovinj, modern yapıların Roma kalıntılarıyla yan yana yaşadığı Pula, Doğu ile Batı Avrupa’yı birleştiren başkent Zagreb…

Bayramda dolu dolu bir Balkan gezisi sizi bekliyor.

Fiyata dahil olan hizmetler:

FEST Travel | PRİlginizi Çekebilir

Subaru Xv Sanat Eserine Dönüştürüldü

Özgür ruhların ve doğa aşıklarının tercihi Subaru XV, ressam Prof. Dr. Orhan Cebrailoğlu tarafından sanat eserine dönüştürüldü. “Tabiat, bağ, sanat harmonisi” mottosuyla düzenlenen festival kapsamında Cebrailoğlu, Subaru XV’nin dış yüzeyini tuval olarak kullandı. Sanatçının dışavurumcu tarzıyla sanat eserine dönüşen Subaru XV, etkinlik sonrasında markanın showroomlarında sergilenecek.


“Çoklu İfade” Sergisi Ckm’De

Caddebostan Kültür Merkezi “Çoklu İfade” adlı karma sergiye ev sahipliği yapıyor.


Little Caesars Pizza Adapazarı’Nda İlk Şubesini Açtı!

Little Caesars Pizza Şube Ağını Genişletiyor


Mastercard Toplu Taşımada Temassız Kart Kullanımını Araştırdı “Yetersiz Bakiye Sinyalini Duyacağıma…” Ve Görselleri

Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard, toplu taşıma kullanımına yönelik gerçekleştirdiği araştırmanın sonuçlarını açıkladı. Araştırma sonuçlarına göre yolcular yetersiz bakiye sinyal sesini duymak yerine güneşin altında yürüyerek gitmeyi ya da sağanak yağmurda ıslanmayı tercih ediyor.


İşkolig Kariyer.Net Ailesine Katıldı

Dijital teknolojileri kullanarak daha fazla işveren ve adaya insan kaynakları süreçlerinde yol arkadaşlığı yapma misyonuyla faaliyet gösteren Kariyer.net; iş arayanlara şirketlerle ilgili içeriden bir bakış sunan İşkolig’i bünyesine kattı. 2011 yılında iki girişimci tarafından kurulan İşkolig’e üye olanlar, çalıştıkları şirketlerle ilgili maaş, yan haklar, ofis ortamına yönelik bilgilerle birlikte şirkete ilişkin yorumlarını, mülakat sorularını anonim olarak paylaşıyor. Bu sayede yeni işe başlayacak olan ya da kariyerinde değişiklik yapmayı düşünenler, şirketlerin şartlarını daha açık bir şekilde görüp, daha geniş bir bakış açısına sahip olabiliyor.


Etiketler: sahip, dolu, Hırvatistan, uzun, olanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img