13 Temmuz 2018 Cuma 17:01

GÜNDEM

Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!

Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!
Bayramı Adriyatik’İn En Güzel Sahil Şeridinde Geçirin!

34volt » 34Volt

HIRVATİSTAN, DALMAÇYA KIYILARI, DUBROVNİK, MOSTAR VE SARAYBOSNA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

18 - 25 Ağustos 2018

Önümüzdeki uzun bayram tatilinde yeşile doyacağınız bir rota çizin; UNESCO Dünya Mirasları ile dolu olan Hırvatistan - Bosna Hersek programımızda, Adriyatik’in en güzel sahil şeridine ve kültür mozaiğine sahip diyarlarda bir yolculuğa çıkın.

Savaşın yaralarını kapatan Saraybosna, bir Anadolu kasabasını andıran Mostar, klasik Osmanlı mimarisiyle Poçitel, dünyanın en iyi korunmuş kale-kentlerinden Dubrovnik, İmparator Diocletianus’un emekliliği için yaptırdığı, Roma dünyasının en iyi korunmuş sarayıyla ünlü Split, Dalmaçya kıyısının mücevheri Trogir, Rönesans Hırvatistan’ında çok önemli bir konuma sahip Šibenik, parke taşlı sokakları ve bu sokakları süsleyen Venedik tarzı evleriyle Zadar, olağanüstü flora ve faunasını nefes kesen şelalelerin tamamladığı sahip Plitvice Gölleri Ulusal Parkı, Hırvatistan’ın en uzun sahil şeridine sahip tatil beldesi Opatiya, geniş meşe ve çam ağaçlarının süslediği kireç taşı platosu, çok zengin zeytin ağaçlıkları ve şarap bağları, tahıl ve sebze ekiminin yapıldığı İstria Yarımadası, birbirine sarılmış ortaçağ evleri ile bir tepenin üzerine konmuş gibi duran Rovinj, modern yapıların Roma kalıntılarıyla yan yana yaşadığı Pula, Doğu ile Batı Avrupa’yı birleştiren başkent Zagreb…

Bayramda dolu dolu bir Balkan gezisi sizi bekliyor.

Fiyata dahil olan hizmetler:

FEST Travel | PRİlginizi Çekebilir

Taç’Tan Yazın Vazgeçilmezi Pikeli Nevresim Takımları

Sıcakların kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle uyku setleri dolaplarda, pikeler ise yatak üzerinde yerini almaya başladı. Yenilikçi ürünleriyle milyonlarca evi güzelleştiren TAÇ, yaz enerjisini yansıtan mavi ve pembe renge sahip pikeli nevresim takımlarıyla yatak odasına ferahlık hissi de katıyor.


Philips Satinelle Advanced İle Yaza Bakımlı Başlangıç

Yaz aylarında kadınların aklını en çok kurcalayan konulardan biri olan tüy sorunu, Philips Satinelle Advanced ile sorun olmaktan çıkıyor. Islak ve kuru kullanıma uygun Philips Satinelle Advanced, bugüne kadar hiç olmadığı kadar hızlı dönen seramik diskleri sayesinde yaz bakımını başka bir boyuta taşıyor.


Böbrek Reflüsü Çocuklarda Yüksek Tansiyon Sebebi

Çocukluk çağında sık görülen böbrek reflüsü, aileler ve özellikle ikiz çocuklar üzerinde yapılan çalışmalara göre genetik yatkınlığa bağlı olarak ortaya çıkıyor. Kardeşinde böbrek reflüsü bulunan çocuklarda reflü gelişimi %30, anne babasında aynı hastalık bulunan çocuklarda ise %70 oranında görülüyor. Ailesinde böbrek reflüsü hikayesi bulunan çocukların bu açıdan değerlendirilmesi gerekiyor. Memorial Antalya Hastanesi Üroloji Bölümü’nden Op. Dr. A. Egemen İşgören, çocuklarda böbrek reflüsü ve tedavisi hakkında bilgi verdi.


Tskb’Nin Aktif Büyüklüğü 31,4 Milyar Tl’Ye Ulaştı

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. (TSKB) 2018 yılının ilk üç ayına ilişkin faaliyet sonuçlarını açıkladı. TSKB’nin konsolide olmayan finansal tablolarına göre, toplam aktif büyüklüğü 31,4 milyar TL’ye ulaştı. Bankanın 2018 yılının ilk çeyreğinde gösterdiği güçlü finansal performansa dikkat çeken TSKB Genel Müdürü Suat İnce, “Ülkemizin geleceğine inanıyor, ekonomimiz için değer yaratan sektörleri ve yatırımları desteklemeye devam ediyoruz” dedi.


Kayserispor Yönetimi: Kutlu Görevinin Başındadır

Kayserispor yönetimi Twitter'dan yaptığı paylaşımda, teknik direktör Hakan Kutlu'nun görevinin başında olduğunu duyurdu.


Etiketler: sahip, dolu, Hırvatistan, uzun, olanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img