23 Mayıs 2020 Cumartesi 18:15

HAVA YOL

Bayramda Hafif Yağışlar Bekleniyor


34volt » 34Volt

BAYRAMDA HAFİF YAĞIŞLAR BEKLENİYOR

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AKOM, Ramazan Bayramı’nın birinci günü dışında İstanbul’da bulutlu bir havanın hakim olacağı tahminini paylaştı.

İBB AKOM’un paylaştığı verilere göre, bayramın birinci gününde havanın çoğunlukla güneşli olacağı; ama bayramın ikinci ve üçüncü günlerinde bulutlanmanın artacağı beraberinde aralıklarla hafif yağış geçişlerinin yaşanacağı tahmin ediliyor.

İstanbul başta olmak üzere yurdun özellikle batı ve kuzey bölgelerinde görülen soğuk ve yağışlı havanın önümüzdeki hafta ortalarına (Perşembe) kadar etkili olması beklenirken sıcaklıkların 18-21°C aralığında, mevsim normalleri ile 1-3°C altında seyredeceği tahmin ediliyor.İlginizi Çekebilir

Kılıç Deniz Ürünleri, Rusya’Ya Balık İhracatında Lider Konumda

Ege Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği, “Rusya’dan iki Türk şirkete ihracat yasağı” başlığı ile medya kuruluşlarında yer alan Kılıç Deniz firmasının Rusya’ya su ürünleri ihracatında yasaklı listede yer aldığı ile ilgili gerçeği yansıtmayan haberlere ilişkin açıklamada bulundu.


İmamoğlu “2020 İçin Su Sorunumuz Yok Ama Tasarruflu Kullanalım”

İMAMOĞLU: “2020 İÇİN SU SORUNUMUZ YOK AMA TASARRUFLU KULLANALIM”


Türkiye, Hemıngton Moda Kapıda Uygulamasını Sevdi

Smart casual erkek giyim markası Hemington,


N11.Com Mağaza Destek Merkezi İle Kobi'lerin 724 Yanında

Yerel işletmeleri büyütme ve e-ticaret ekosistemini geliştirme hedefi ile 5 yılı aşkın süredir birçok projeyi hayata geçirerek yüz binin üzerinde KOBİ'yi e-ticaret ekosistemine dahil eden n11.com, Mağaza Destek Merkezi'ni yayına aldı. Platform, magazadestek.n11.com üzerinden KOBİ'lere e-ticaret işlemlerinde 7 gün 24 saat destek verecek.


Doğu Akdeniz Ve Güneydoğu Anadolu’Da Tarzec Rüzgârı Esti

Corteva Agriscience™, buğdayda yabancı ot kontrolü için pazara sunduğu yeni bitki koruma çözümü TarzecTM 320 WG’nin lansman turunu başarıyla tamamladı. 2 Ocak – 15 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen tur boyunca Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu’daki buğday üreticileri, yabancı otlara karşı yeni anahtarıyla tanıştı.


Etiketler: havanın, AKOM, birinci, İstanbul, olacağıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
img