15 Haziran 2018 Cuma 00:26

GÜNDEM

Bayram Mesajında "Diriliş" Ve "Şahlanış" Vurgusu


34volt » 34Volt

Remzi Aydın’dan Ramazan Bayramı mesajı

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vatandaşların bayramını tebrik eden Aydın, diriliş ve şahlanış vurgusu yaptı.

Mesajında, “Milletçe; sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, herkesin kucaklaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Başkan Remzi Aydın, “Kuşkusuz aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve yardımlaşmayı koruduğumuz sürece, toplumsal dokumuz bozulmadan dimdik ayakta duracaktır” dedi.

“İnşallah milletimizin diriliş ve şahlanışı devam edecek, gelecek günler ülkemizde ve tüm dünyamızda daha güzel olacaktır” diyen Remzi Aydın, “Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizin daha da güçlenmesine, tüm insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Hep birlikte nice bayramlara” sözleriyle mesajını noktaladı.İlginizi Çekebilir

Emlak Dünya Şampiyonu İki Yıl İçinde İki Kez Anne Oldum!

Başaran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran'ın eşi Evrim Kırmızıtaş Başaran Anneler Günü ile ilgili güzel dileklerde bulundu...


La Petıte Maıson Bahar Menüsü Yeni Mevsimsel Lezzetleri İle Keşfe Hazır

Güney Fransa ve Akdeniz mutfağından lezzetleri, modern ve yaratıcı sunumlarla birleştirerek sunan La Petite Maison, menüsüne bahara özel yepyeni lezzetler ekledi.


Vodafone, Nisan 2017 Mart 2018 Arası Dönemi Kapsayan Mali Yılı Sonuçlarını Açıkladı

Mobil abone sayısı 23,3 milyon, sabit hizmetler abone sayısı yaklaşık 0,7 milyona ulaştı


Zlatan Ibrahimovic Visa İle Dünya Kupası'nda

Zlatan Ibrahimovic Visa’nın 2018 FIFA Dünya KupasıTM Kampanyasının Yeni Yüzü Oldu


Kalp Hastalarının Egzersizle Yaşam Kaliteleri Artıyor

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi FTR-Kardiyopulmoner Rehabilitasyon Ünitesi'nde tedavi gören kalp hastaları, her gün düzenli egzersiz yaparak yaşam kalitelerini artırıyor.


Etiketler: Aydın, Remzi, Ramazan, daha, dirilişYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img