15 Haziran 2018 Cuma 00:26

GÜNDEM

Bayram Mesajında "Diriliş" Ve "Şahlanış" Vurgusu


34volt » 34Volt

Remzi Aydın’dan Ramazan Bayramı mesajı

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vatandaşların bayramını tebrik eden Aydın, diriliş ve şahlanış vurgusu yaptı.

Mesajında, “Milletçe; sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, herkesin kucaklaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Başkan Remzi Aydın, “Kuşkusuz aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve yardımlaşmayı koruduğumuz sürece, toplumsal dokumuz bozulmadan dimdik ayakta duracaktır” dedi.

“İnşallah milletimizin diriliş ve şahlanışı devam edecek, gelecek günler ülkemizde ve tüm dünyamızda daha güzel olacaktır” diyen Remzi Aydın, “Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimizin daha da güçlenmesine, tüm insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Hep birlikte nice bayramlara” sözleriyle mesajını noktaladı.İlginizi Çekebilir

Küçük Asya'dan 'Hayvanat Bahçeleri Kapatılsın' Kampanyası

Çorum’Da 8 yaşındaki Asya Öksüz, hayvanat bahçeleri ve sirklerin kapatılması için imza kampanyası başlattı.


Tahincioğlu 16. Gayrimenkul Zirvesinde Yerini Aldı

TAHİNCİOĞLU 16. GAYRİMENKUL ZİRVESİNDE YERİNİ ALDI


Beko, Fc Barcelona Ve Unıcef’Ten Çocuklarda Obeziteye Karşı 1 Milyon Euro’Luk Global Adım

Beko ana sponsoru olduğu FC Barcelona ile birlikte çocukları sağlıklı beslenmeye teşvik etmek amacıyla yürüttüğü Eat Like a Pro (Şampiyonlar Gibi Beslen) girişimi kapsamında küresel bir bağış kampanyası başlatıyor. Beko, Instagram veya Twitter’da #EatLikeAPro hashtag’i altındaki her gönderi için çocuklarda görülen fazla kilo ve obezite ile mücadele için UNICEF’e 1 Euro bağış yapacak. Kampanya ile 1.000.000 Euro toplanması hedefleniyor.


Uşak’Tan Yetimler İçin Düzenlenen Eskişehir Gezisine Destek

Uşak Belediyesi, İHH İnsani Yardım Vakfı ve Ebrar İnsani Yardım Eğitim ve Kültür Derneği Uşak Şubeleri ortaklığında, yetimler için Eskişehir’e gezi programı düzenlendi. Uşak Belediyesi, tahsis ettiği otobüsler ile projenin ulaşım konusunda destekçisi oldu.Yola çıkan yetim çocuklar ve anneleri Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Ünal tarafından uğurlandı


Şevval Sam “Müzeyyen” Le

ŞEVVAL SAM “MÜZEYYEN” LE


Etiketler: Aydın, Remzi, Ramazan, daha, dirilişYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img