14 Haziran 2018 Perşembe 10:43

GÜNDEM

Bayram Detoksu Sakız Çiğnemek Yasak!

Bayram Detoksu Sakız Çiğnemek Yasak!
Bayram Detoksu Sakız Çiğnemek Yasak!
Bayram Detoksu Sakız Çiğnemek Yasak!
Bayram Detoksu Sakız Çiğnemek Yasak!
Bayram Detoksu Sakız Çiğnemek Yasak!

34volt » 34Volt

Bu detoksta sakız çiğnemek yasak!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bayramda ,15 günlük detoksla ‘hafifleyin’

Özellikle kadınların yaza fit bir vücutla girme telaşı devam ederken; ünlülerin yaşam koçu olarak tanınan Şeyda Coşkun’un hazırladığı diyet ve detoks programı 15 günde ‘hafifletme’ iddiasını taşıyor. Emlak şampiyonu Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın da katıldığı programda sakız çiğnemek de yasaklar arasında yer alıyor.

Yaklaşan yaz mevsimini ve bayramı ince bir vücutla karşılamak isteyenler, bugünlerde yoğun bir çaba içinde. Önerdiği beslenme programlarıyla ünlüleri zayıflatan isim olarak bilinen Şeyda Coşkun, 15 günlük bir detoks programıyla fit bir vücuda sahip olmanın mümkün olduğunu söylüyor. Coşkun’la daha önce de çalışan Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, 1 yılda dünyaya getirdiği iki bebeğinin ardından aldığı fazla kilolarından 3 aylık bir programla kurtulmuştu. Kırmızıtaş bu kez de 15 günlük detoks ve diyet programıyla formunu korumaya hazırlanırken; Kırmızıtaş’ın süreç boyunca uyması gereken yasaklar arasında sakız çiğnemek de bulunuyor. Bu yasağın amacı, vücudun onun sakız olduğunu bilmemesi sonucunda; ekmek, et geliyor diye detoksu durdurmasını ve sindirimi başlatmasını engellemek olarak açıklanıyor.

Günde en az 2,5 lt. su tüketilecek!

Program süresince yemeklerin saatinde tüketmesi ve yemeklere dışarıdan yağ, tuz, limon, tatlandırıcı, şeker, maydanoz, dereotu, ilaç gibi taze sebzeler ve baharatlar eklenmemesi istenirken; sakızla birlikte, soda da dâhil hiçbir asitli içeceğin de tüketilmemesi gerekiyor. Çay, filtre kahve, Americano, Türk kahvesi serbestken; granül kahve yasaklı içecekler arasında yer alıyor. Uyulması gereken kurallardan biri de; her sabah tartılarak, tartım sonucunun fotoğraflanması ve fotoğrafın Coşkun’a gönderilmesi. Böylelikle danışan kişideki ağırlık değişimleri en dikkatli şekilde gözetim altında tutularak gerekli müdahalelerde bulunulabiliyor. Her gün mutlaka 1 saat yürüyüş yapılması ve akıllı telefona yüklenen bir adımsayar uygulamasıyla yürüyüş özetinin de Coşkun ile paylaşılması isteniyor.

Suyun detoks ve diyette en önemli öğe olduğunun altı sık sık çizilirken, programda günde en az 2,5 lt. su tüketilmesi de gerekli olarak sıralanıyor.İlginizi Çekebilir

Millet Bahçesi İçin Sona Gelindi

Millet Bahçesi İçin Sona Gelindi


45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’Nde Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülleri’Nin Sahipleri Belli Oldu!

Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek Ödülleri, dünyanın bir numaralı saç bakım markası Pantene ve Hürriyet Grubu iş birliğiyle bu yıl 45’inci kez düzenlenecek. Herkesin heyecanla beklediği törenin en çok merak edilen kategorilerinden biri olan ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar Ödülü’ ise bu yıl 4’üncü kez sahiplerini bulacak.


Mandarın Orıental, Bodrum Mıchelın Yıldızlı Şef Arnaud Dunand Sauthıer'nin Katılımıyla Benzersiz Bir Gastronomi Haftasına Ev Sahipliği Yapıyor

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM MICHELIN YILDIZLI ŞEF ARNAUD DUNAND SAUTHIER'NİN KATILIMIYLA BENZERSİZ BİR GASTRONOMİ HAFTASINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR


İga İga Güvenlik Timi İçin İşe Alımlar Devam Ediyor

İstanbul Yeni Havalimanı güvenliğinde çalışacak son bin kişi aranıyor!


Serenay Sarıkaya, Alexander Wang Ve Bella Hadid İle Cannes’Da Magnum’Un “Hazzı Ciddiye Al” Kampanyasını Kutladığı Partide Bir Araya Geldi.

Serenay Sarıkaya, Alexander Wang ve Bella Hadid ile Cannes’da Magnum’un “Hazzı Ciddiye Al” kampanyasını kutladığı partide bir araya geldi.


Etiketler: Coşkun, olarak, detoks, Kırmızıtaş, günlükYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img