29 Ekim 2016 Cumartesi 16:58

GÜNDEM

Bayrağını Alan Cumhuriyet'e Koştu


DHA

Hatay'ın İskenderun İlçesi'ndeki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında, çok sayıda vatandaş ellerinde bayraklarla renkli görüntüler oluşturdu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hatay'ın İskenderun İlçesi'ndeki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında, çok sayıda vatandaş ellerinde bayraklarla renkli görüntüler oluşturdu.

Kentin sahil bölümünde güvenlik önlemleri altında gerçekleşen törene İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral T.Erkan Olgay, Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit'in günün anlamını vurguladığı konuşmasından sonra şiirler okundu ve geçit töreni düzenlendi. Törende Türk Bayrakları ile yürüyen, aralarında yaşlıların da bulunduğu vatandaşlar yoğun alkış aldı.

TÖREN ALANINA PARAŞÜTÜYLE İNDİ

Paraşütçü Mehmet Karaömer de Türk Bayrağı açarak Amanos Dağları'nın eteğinden atlayış gerçekleştirdi. Karaömer, paraşütüyle tören alanına indi.İlginizi Çekebilir

Çizgiler, Pötikareler Ve Desenler Sahile İndi…

Her stile uygun moda anlayışıyla, kadına özgüvenli olmayı aşılayan öncü “iyi moda” markası Love my body’nin 2018 ilkbahar-yaz sezonu plaj elbiseleri vitrinlerdeki yerini aldı. Love my body’nin çizgilerin hakimiyetindeki gömlek elbise, desenli bluz ve romantik pötikareli modelleri ile kendinizi şımartın.


Mezun Oldukları Okulda Öğretmenlik Yapıyorlar

İzmir'in Karabağlar ilçesindeki Eşrefpaşa Anadolu Lisesi'nde, daha önce bu okulda öğrenci olan 8 öğretmen görev yapıyor.


Yazar Adaylarına Kılavuzlık Eden Kitap...

Ödüllü yazar Ferda İzbudak Akıncı’nın kendi yazma serüveninden yola çıkarak kaleme aldığı Yazma Dersleri, yazma ve yaratma sürecine odaklanan denemeleri ile kendi eserlerini üretmek isteyenlere rehberlik ediyor.


Oioi Anneler Günü’Nde Annelere “Uyku” Hediye Ediyor!

Bebekler uyurken ağızlarından emziklerini düşürebiliyor ve emziğin yokluğunu hissettikleri anda ağlayarak tepki veriyorlar. Haliyle anneler de uykularından olabiliyor. OiOi, bu soruna iki ürünü bir araya getiren keyifli tasarımlarıyla çözüm oluyor ve Emzikli Uyku Arkadaşı’yla doğru uyku alışkanlığının oluşmasını sağlayarak annelere uyku hediye ediyor. Uyku arkadaşı sayesinde emzik bebeğin ağzından düşse dahi yuvarlanıp uzaklaşmıyor, ağza yakın veya bebeğin ulaşabileceği bir mesafede kalıyor ve bebek emziğe kolayca ulaşabiliyor. Böylece annelerin uykusu bölünmüyor.


Çocuklarda Siroz Tehlikesi Nash

Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği (TKAD), Marmara Üniversitesi Sultanahmet Kampüsü Ord. Prof. Dr. Nihat Sayar Konferans Salonu'nda 1'inci Uluslararası NASH Günü Sempozyumu düzenledi. Önümüzdeki 10 -15 yılda ülkemizin en önemli sağlık sorunlarından biri olmaya aday olan NASH'e dair farkındalık oluşturmayı amaçlayan etkinliğe; İstanbul Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, TKAD Başkanı Prof. Dr. Ramazan İdilman, TKAD Yağlı Karaciğer Çalışma Grubu Başkanı Prof. Dr. YusufYılmaz, NASH hastaları ve hasta yakınları katıldı.


Etiketler: Cumhuriyet, Hatay, İskenderun, Kaymakamı, HasanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img