24 Ekim 2019 Perşembe 16:43

GÜNDEM

Başrolünde Timothée Chalamet Ve Joel Edgerton’Un Yer Aldığı Netflix Orijinal Filmi The King’İn Resmi Fragmanı Paylaşıldı


34volt » 34Volt

Başrolünde Timothée Chalamet ve Joel Edgerton’un yer aldığı

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Netflix orijinal filmi The King’in resmi fragmanı paylaşıldı

THE KING

1 Kasım’da Netflix’te

Fragmanı izlemek için tıklayınız

Görseli indirmek için tıklayınız

The King Hakkında:

Hal (Timothée Chalamet), İngiliz tahtının gönülsüz varisi, kraliyet hayatına sırtını dönmüş ve halkın içerisinde sıradan bir yaşam sürdürüyordu. Ancak acımasız babası öldüğünde Hal, Kral V. Henry olarak taçlandırılır ve kendini daha önce kaçmaya çalıştığı hayatın ortasında bulur. Şimdi, saray politikasının, kaosunun ve babasının geride bıraktığı savaşın altından kalkması gerekecek. Ayrıca geçmişinde ona akıl hocalığı yapan ve şimdilerde alkolik bir şövalye olan John Falstaff (Joel Edgerton) ile geçmişi yeniden ortaya dökülecek.

Yönetmen: David Michôd

Senarist: David Michôd ve Joel Edgerton

Yapımcılar: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Liz Watts, David Michôd ve Joel Edgerton

Görüntü Yönetmeni: Adam Arkapaw

Prodüksiyon Tasarımcısı: Fiona Crombie

Editör: Peter Sciberras

Kostüm Tasarımcısı: Jane Petrie

Müzik Yapımcısı: Nicholas Britell

Oyuncu Kadrosu: Timothée Chalamet, Joel Edgerton, Sean Harris, Tom Glynn-Carney, Lily-Rose Depp, Thomasin McKenzie, Robert Pattinson ve Ben Mendelsohn

#AllHailTheKing

Netflix Hakkında:

Netflix, 190'dan fazla ülkede 151 milyondan fazla ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.İlginizi Çekebilir

Otomotiv Endüstrisini Geleceğe Taşıyacak 10 Parametre

Turkish Cargo ve Turkishtime’ın birlikte düzenlediği Sektörler Uluslararası Rekabet Stratejileri Ortak Akıl Toplantıları’nın ilki, otomotiv sektörü temsilcilerini bir araya getirdi. SEDEFED’in de ev sahibi olarak yer aldığı toplantıda; Türkiye’nin otomotivde iç ve dış stratejisi, sektörün Ar-Ge yatırımlarında geldiği nokta, Sanayi 4.0’ı ele alış biçimi, kurdaki dalgalanmalardan nasıl etkilendiği ve tedarik zincirini oluşturan halkaların sektör için yarattığı değer tüm yönleri ile ele alındı.


Mükemmel Monitörü Arayanlara Acer’Dan İpuçları

Hem iş hem de eğlence amaçlı kullanımlarda doğru monitörü seçmek önemli bir fark yaratıyor. Genel geçer kriterlere ve kullanıcının kendi gereksinimlerine dayandırılmayan bir monitörü tercih etmek, hayal kırıklığına sebep olabiliyor. Acer, doğru tercih yapmak isteyenleri, her kullanıcının ihtiyacına yönelik çözümler sunan özelliklere sahip monitör alternatifleriyle buluşturuyor.


Bilgilendirme Samsung Electronics Logo

Samsung Electronics'in güncel logosunu haber çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuzda arşivinizde bulunması amacıyla sizlere iletiyoruz. Eski logo ile karışıklık yaşanmaması açısından yeni gönderdiğimizi kaydetmenizi rica ederiz.


İbbsk, Son Bir Haftaya 113 Madalya 2 Kupa Sığdırdı

İBBSK, SON BİR HAFTAYA 113 MADALYA 2 KUPA SIĞDIRDI


Eastpak İle Hayat Okuluna Hoş Geldiniz!

Eastpak sizi hayatın okuluna davet ediyor! Hoş geldiniz! Asla bitmeyen gerçek bir yolculuk... Deneyerek, uğraşarak ve hatta başaramayarak öğreneceğiniz, şans ve fırsat dolu bir yolculuk.


Etiketler: Netflix, Joel, Edgerton, David, MichôdYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img