16 Şubat 2017 Perşembe 01:03

HAYAT

Bal antibakteriyel ve antiseptik özelliklere sahip

Bal  antibakteriyel ve antiseptik özelliklere sahip

34VOLT

Uzman Estetisyen Filiz Çekin tüm kadınları uyarıyor; ''Cildinizi tanımadan her duyduğunuzu cildinize sürmek fayda değil aksine zarar sağlar'' Cilt tipinizi bilmeden nemlendirmek için bile olsa her şeyi sürmeyin diyen Çekin, her cilt tipinin uygulayabileceği dünyadaki tek şey bal'dır diyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Eski çağlardan bu yana kesik yanık ve diğer yaraların tedavisinde kullanılan gerçek Bal aynı zamanda antibakteriyel özelliklere sahip ve antiseptik olarak kullanılabiliyor. Bu nedenle sivilce için oldukça etkili doğal bir ürün olan Balda bulunan vitaminlere ve cilde ne gibi faydaları olduğuna kısaca bir göz atalım. Pek çok doğal cilt bakımı maskesinin temel malzemeleri arasında yer alan Balın bu kadar yaygın olarak kullanılmasının sebebi cildi yoğun nemlendirmesi, iltihabı önlemesi ve özellikle B vitaminleri bakımından zengin yapısıyla cildi beslemesidir.

İlginizi Çekebilir

Parlak Fikirler Workinton’Da 2. Kez Kuluçkaya Alınıyor

Ortak çalışma kültürünü Türkiye’ye getiren ve yaygınlaşmasını sağlayan Workinton, 14 şubede hizmet veren kuluçka merkezi Workincubation’ın kapılarını, teknoloji tabanlı startup’lar için bir kez daha açtı. Girişimcilerin ve girişimci adaylarının hayallerini gerçekleştirmesini isteyen Workinton, başvuruları Ön Kuluçka, Kuluçka ve Hızlandırma adlı 3 farklı program içinde değerlendirecek. 12 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında workincubation.com adresinden gerçekleştirilecek başvuruların ardından seçilen projeler, kuluçka merkezine alınacak.


Brisa - Bridgestone Lastikler Ayağınıza Geliyor // Basın Bülteni Ve Görselleri

Hızlı bakım ve servis zinciri Otopratik, lastiklerini değiştirmeye fırsat bulamayan İstanbullular için özel bir kampanya hazırladı. İstanbul'da 9 noktada bulunan Otopratik müşterileri, 4 adet Bridgestone binek lastik alımlarında Alfred Concierge Services özel hizmetine sahip oluyor. Diledikleri yerden araçları ücretsiz olarak alınıp, Bridgestone lastikleri monte edilerek araç sahibine teslim ediliyor.Üstelik Bridgestone’dan her 500 TL’lik binek lastik alımına 50 TL indirimin sunulduğu bu kampanyadan yararlanmak için son tarih ise 31 Mayıs 2018.


Okyanus Koleji'nin Altın Madalyalı Öğrencisi Yurda Döndü

31. Mostratec Uluslararası Bilim ve Teknoloji Yarışması'nda dünya birincisi olan Naim Harun Çerkezi yurda döndü.


Gf Hakan Plastik, Tebif 2018 Fuarı’Nda

GF Hakan Plastik, yapı sektörü için özel sektör ve devlet kurumlarını biraraya getiren Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF 2018) ile 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde Congresium Ankara’da.


Dünya Kupası Heyecanı Mcdonald’S’La Zirveye Çıkıyor

Dünya Kupası heyecanı McDonald’s’la zirveye çıkıyor:


Etiketler: antibakteriyel, antiseptik, özelliklere, sahip, olarakYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img