20 Aralık 2017 Çarşamba 14:36

MUTFAK

Bakırköy Günaydın Lezzetini Yaşıyor

Bakırköy Günaydın Lezzetini Yaşıyor

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Yılbaşı sofralarının geleneksel lezzeti hindi bu yıl da Günaydın’dan!

Türkiye’de 40’ı aşkın restoranıyla etin en güvenilir adresi olan Günaydın, zengin menüsüyle her sene yılbaşı sofralarını lezzet şölenine dönüştürüyor. Günaydın’ın yılbaşı geleneği olan ve özenle hazırlanan hindisi, bu yıl da kalabalık yılbaşı yemeklerini taçlandırıyor.


Günaydın’ın doğranmış kuzu ciğeri, fıstık, pirinç ve kuş üzümü ile zenginleştirilen iç pilavıyla hazırlanan hindiler, özel sosu ve kestane ile birlikte sunuluyor. Günaydın’ın ustalığı ile hazırlanan ve yılbaşı yemeğini ziyafete dönüştüren hindi tercihe göre tam ve yarım olarak sipariş edilebiliyor.

Günaydın Kasap & Steakhouse Florya

Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. No:93/1 Akvaryum Avm Zemin Kat/33 Florya Bakırköy İstanbul

İlginizi Çekebilir

Nevşehir’E Şehit Ateşi Düştü

Diyarbakır Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü binasına yakın bir bölgede bombalı araçla yapılan saldırıda şehit olan polis memuru Semih Turgut'un (29) acı haberi Nevşehir'deki babaocağına ulaştı.


Bm: Işid Örgütten Kaçan 50 Kişi Ve Yüzlerce Sivili Öldürdü

Birleşmiş Milletler, IŞİD'in Musul ve çevresinde hakim olduğu yerlerde yüzlerce kişiyi öldürdüğünü, bunların içinde örgütten firar eden onlarca kişi ve 180 de Irak kamu görevlisinin olduğunu açıkladı.


Mimaristudio’Dan Well-Being Odaklı Çalışma Mekanları...

“Well-being”in, dünyada bu sürecin sertifikasyon ayağı olan Well Building Standard (WELL) içinde adını daha net ve sistematik şekilde duymaya başladığımız bir kavram olduğunu dile getiren Mimaristudio ortakları, tüm dünyada yeşil bina sertifika programlarının yapı ya da mekanın enerji odağında daha sürdürülebilir bir yönde gelişmesini sağladığı ve halen önemini koruduğunu, WELL’in ise insanı odağına alan ilk sertifika olduğunu belirtiyor: “Dünya üzerinde çalışanların sağlık ve esenlikleri ile ilgili sorunlar yaşadığı, bu bağlamda firma giderlerinin de % 90’ının aslında çalışan olduğu düşünüldüğünde, önümüzdeki yıllarda bu yaklaşımın adını daha sık duyacağımız aşikar.Enerji, kira vb mekansal giderler toplamın sadece %10’unu temsil ederken, asıl büyük payda olan “çalışan” üzerinde yapılacak herhangi bir iyileştirme, firmaya doğrudan ve daha büyük oranda olumlu etki ediyor.”


Ünlü İsimler Gökhan Türkmen Ve Simge “Freezone Stüdyo Son Ses Onlıne Müzik Yarışması”Nın Yarı Finalistleri İle Stüdyoya Girdi

VODAFONE’UN ONLINE MÜZİK YARIŞMASI’NDA YARI FİNAL HEYECANI SÜRÜYOR


Burdur'da Denetlenen 280 Motosikleten 176'Sına Ceza

Burdur Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi tarafından denetlenen 280 motosiklet ve elektrikli bisikletten 176'sına eksik evrakları nedeniyle 71 bin lira ceza yazılırken, 26 motosiklet trafikten yasaklandı.


Etiketler: Günaydın, yılbaşı, hazırlanan, Bakırköy, hindiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img