20 Aralık 2017 Çarşamba 14:29

ŞEHİR

Bakırköy Belediyesi Yanında Buluşuyoruz

Bakırköy Belediyesi Yanında Buluşuyoruz

34VOLT

Sosyal medya sosyalleşmenin en önemli aracı. Peki, İstanbullular olarak nerelerde buluşuyoruz. Bakırköy Belediyesi yanındaki meydanda, Kadıköy'de, Ortaköy'de, Taksim Meydanı'nda buluşuyoruz.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Semt meydanları nostaljik buluşma yerleri olmanın yanı sıra günümüzde de hala önemli sosyalleşme mecralarından biri olmaya devam ediyor. Şehrin ruhunu yansıtan meydanlar aynı zamanda insanların karşılıklı hoşlandıkları kişilerle karşılaştıkları yer olarak da büyük önem taşıyor.


Yollarınızın kesiştiği insanları bulmanızı sağlayan tanışma uygulaması happn, İstanbul’da en çok “Crush” olunan meydanların sıralamasını belirledi. İki kullanıcı karşılıklı profillerini beğendiğinde buna “Crush” denir. Listenin ilk sırasında İstanbul’un Anadolu yakasından Kadıköy Meydanı yer alıyor. İkinci sırada Ortaköy Meydanı yer alırken, Bakırköy Meydanı üçüncü sıradan listeye giriyor. İlk üçün ardından gelen meydanlar ise şöyle: Sultanahmet Meydanı, Beyazıt Meydanı, Eminönü Meydanı, Taksim Meydanı, Kartal Meydanı, Üsküdar Meydanı, Beşiktaş Meydanı.


İşte İstanbul’un en çok flört edilen 10 meydanı:

Kadıköy Meydanı
Ortaköy Meydanı
Bakırköy Meydanı
Sultanahmet Meydanı
Beyazıt Meydanı
Eminönü Meydanı
Taksim Meydanı
Kartal Meydanı
Üsküdar Meydanı
Beşiktaş Meydanı


Happn Hakkında

Şubat 2014’te kurulan happn, gerçek zamanlı konum belirleme özelliği ile yolunuzun kesiştiği kişilerle tanışmanızı sağlayan ilk mobil tanışma uygulamasıdır. An itibariyle Paris, Londra, Berlin, Madrid, Buenos Aires, Sao Paulo, Hong Kong, Milano ve New York’un da aralarında bulunduğu 50’yi aşkın büyük şehirde aktif durumda olan uygulama, 40 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılmaktadır. Happn, App Store, Play Store ve Windows Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Daha fazla bilgi için www.happn.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

happn’ı Twitter, Instagram, Facebook ve YouTube üzerinden de takip edebilirsiniz. #MakeItHappn
İlginizi Çekebilir

Ünlü İsimler Gökhan Türkmen Ve Simge “Freezone Stüdyo Son Ses Onlıne Müzik Yarışması”Nın Yarı Finalistleri İle Stüdyoya Girdi

VODAFONE’UN ONLINE MÜZİK YARIŞMASI’NDA YARI FİNAL HEYECANI SÜRÜYOR


İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden Polis Haftası’Na Özel Etkinlikler

Lorbi PR Tanıtım ve Halkla İlişkiler


Yemek.Com Ramazan Ayının Yemek Tarifi Trendlerini Açıkladı Ve Görselleri

Yemek.com Ramazan’ın ilk 20 gününde kullanıcıların en çok ilgi gösterdikleri yemek tariflerini inceleyerek bu yılın iftar trendlerini açıkladı. Yemek.com’un verilerine göre, çorba tarifleri okuma oranı 3,5 kat arttı ve başta domates olmak üzere çorba çeşitleri iftar sofralarını lezzetlendirmeye aday oldu. Et ve tavuk tarifleri ise 2,5 kat daha fazla okundu. Yemek.com kullanıcıları tatlı tariflerini ise önceki haftalara göre 2,5 kat daha fazla okudular ve tatlı tariflerinin gözdesi de şekerpare oldu.


Beyazıt'ta "Khk" Ve "İhraç" Protestosu

İstanbul Üniversitesi'nin Beyazıt'taki ana kapısı önünde yapılan eylemle rektörlük seçimini düzenleyen Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ve akademisyenlerin ihraç edilmesi protesto edildi.


Çaldıkları Kasa Boş Çıkınca Parçalayıp Dere Kenarına Attılar

Bolu'da, iş yerinden çaldıkları kasa boş çıkınca parçalayıp dere kenarına atan 2 kişi polis tarafından yakaladı.


Etiketler: Meydanı, Bakırköy, happn, İstanbul, StoreYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img