5 Nisan 2016 Salı 11:40

HAVA YOL

Bahçesaray Yolunda Karla Mücadele Sürüyor

Bahçesaray Yolunda Karla Mücadele Sürüyor
Bahçesaray Yolunda Karla Mücadele Sürüyor
Bahçesaray Yolunda Karla Mücadele Sürüyor
Bahçesaray Yolunda Karla Mücadele Sürüyor

DHA » VAN-DHA

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Van'ın Bahçesaray İlçesi'nde karla mücadele çalışması devam ediyor. Ekipler havaların ısınmasıyla birlikte çeşitli bölgelere düşen çığları temizliyor.


Türkiye'nin birçok bölgesinde bahar havası yaşanırken, Van-Bahçesaray karayolunun 2 bin 985 rakımlı Karabet Geçidi'nde hala karla mücadele ediliyor. Havaların ısınmasıyla birlikte bazı bölgelere çığ düşerken, ekipler güçlükle çalışmalarını yürütüyor. Yol, dökülen tonlarca kardan saatlerce yapılan çalışmalarla açılırken, Van'dan Bahçesaray'a, Bahçesaray'dan Van'a giderken mahsur kalan araçlar çalışmaların tamamlanmasıyla yollarına devam etti.
İlginizi Çekebilir

Dlive, Gaming İstanbul 2019’Da

Oyunseverlerin her yıl ilgiyle takip ettikleri Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı-Gaming İstanbul 2019 (GIST 2019), 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. İnternet üzerinden canlı yayın platformu olarak faaliyet gösteren DLive, sürpriz ödüller ve etkinlikleriyle GIST 2019’da katılımcılarla buluşacak.


Şişecam Topluluğu İnovasyon Haftası’Nda Yenilikçi Ürünleriyle Dikkat Çekti

Şişecam Topluluğu İnovasyon Haftası’nda


Boehringer Ingelheim 2018 Yılında Büyüme Ve Yatırımlarını Sürdürdü

Ingelheim, Almanya, 13 Mayıs 2019 – Araştırma odaklı ilaç şirketi Boehringer Ingelheim, 2018 yılı verilerini paylaşmak üzere genel merkezi Ingelheim’de Yıllık Basın Konferansı’nı gerçekleştirdi. 2018 yılı rakamlarının aktarıldığı konferansta yılın 17,5 Milyar Euro net satış ile kapatıldığı belirtildi. Yapılan açıklamaya göre, Boehringer Ingelheim’in net satışı, kur farkı ve 2017 yılında Sanofi ile gerçekleştirdiği varlık takasının tek seferlik etkileri düzeltilmiş haliyle 2018 yılında yüzde 4 büyüdü. Yüzde 2,8 artarak 3,2 Milyar Euro’ya ulaşan Ar-Ge harcamaları ise yıllık net satışın yüzde 18,1’ine ulaştı.


Lav Ağaçköy Ortaokulu Öğrencilerine Robotik Kodlama Eğitimi Verdi

Camın yenilikçi markası LAV ve GCA Gürallar Cam Ambalaj’ın, çocukların yeni teknolojilere hakim olması hedefiyle hayata geçirdiği Robotik Kodlama Eğitim Projesi tamamlandı. Proje çerçevesinde Kütahya Merkez’de bulunan Ağaçköy İlkokulu ve Ağaçköy Ortaokulu’nda eğitim gören 142 öğrenci programlama ve robotik kodlamayla tanıştı.


Mikro Yazılım’In Yedekleme Ürünü Mikro Drive İle Verileriniz Tamamen Güvende!Düzeltme Var, Lütfen Bu Bülteni Dikkate Alınız!

Şubat 2019


Etiketler: Bahçesaray, Yolunda, Karla, Mücadele, SürüyorYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
img