11 Haziran 2019 Salı 14:26

GÜNDEM

Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin

Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin

34volt » 34Volt

Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti.com, Babalar Günü’nde binlerce hediye seçeneğiyle son dakikacıların, babasından uzakta yaşayanların, alışverişe vakit bulamayanların, mağaza mağaza dolaşmak istemeyenlerin imdadına yetişiyor. ÇiçekSepeti.com, babalar için birbirinden anlamlı, esprili, şık hediyeleri birkaç tıkla kapınıza kadar getiriyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hediye setlerinden lisanslı ürünlere binlerce farklı hediye alternatifini bir araya getiren ÇiçekSepeti.com, kişiselleştirilmiş hediye seçenekleriyle babanıza kendini daha özel hissettiriyor. ÇiçekSepeti.com’un sunduğu kişiselleştirilmiş ürünlerden ''Cüzdan Kemer Kartvizitlik Set''e babanızın adını ya da istediğiniz mesajı yazdırmanız mümkün. Son derece şık görünen, özel tasarım nikel kaplama ''Harfli Kare Kol Düğmesi''ne de babanızın adının baş harfleri işlenebiliyor. “Mesajlı Ahşap Stant” ise babanızla geçirdiğiniz özel anları ölümsüz kılıyor. Arzu ettiğiniz altı adet mini fotoğrafın yer aldığı standın üzerine babanıza iletmek istediğiniz mesajı da yazdırabiliyorsunuz.İlginizi Çekebilir

Şehit Ve Gazi Çocukları İçin Kırtasiye Kardeşliği

Bilkent Center’da 15 Eylül’e kadar düzenlenecek “Kırtasiye Kardeşliği” kampanyası ile toplanan kırtasiye malzemeleri, şehit ve gazi çocuklarına ulaştırılacak.


Karaciğerindeki Kitleler Girişimsel Yöntemle Yok Edildi

Isparta’da yaşayan 6 buçuk yaşındaki Seher Birincitoka’nın göğüs bölgesinde 3 ay önce şişlik oluştu. Yapılan tetkiklerinde, karaciğerinin büyük bir bölümünde 3 farklı kitle olduğu tespit edildi. En büyüğü 15 cm olan kitlelerin bir an önce alınması gerekiyordu. Isparta’da yapılamayan işlem için aile, Memorial Antalya Hastanesi Girişimsel Radyoloji Bölümü’nden Doç. Dr. R. Aykut Aktaş’a başvurdu. Karaciğer korunarak yapılan girişimsel işlemle kitlelerden kurtulan Seher Birincitoka, sağlığına ve okul arkadaşlarına kavuştu.


Ck Enerji Bülten Ck Enerji ‘Boğaziçi’Nin ‘Enerjisi’ Oldu

10 Mayıs 2019


Anneler Günü’Ne Özel “Kolonya Çiçek Serisi” Paşabahçe Mağazaları’Nda

ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL “KOLONYA ÇİÇEK SERİSİ” PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA


Sertab Erener Yeniden Bodrum’Da

SERTAB ERENER YENİDEN BODRUM’DA


Etiketler: özel, hediye, ÇiçekSepeticom, kişiselleştirilmiş, babanızaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img