11 Haziran 2019 Salı 14:26

GÜNDEM

Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin

Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin
Babanızın Hediyesi Çiçeksepeti’Nden Gelsin

34volt » 34Volt

Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti.com, Babalar Günü’nde binlerce hediye seçeneğiyle son dakikacıların, babasından uzakta yaşayanların, alışverişe vakit bulamayanların, mağaza mağaza dolaşmak istemeyenlerin imdadına yetişiyor. ÇiçekSepeti.com, babalar için birbirinden anlamlı, esprili, şık hediyeleri birkaç tıkla kapınıza kadar getiriyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hediye setlerinden lisanslı ürünlere binlerce farklı hediye alternatifini bir araya getiren ÇiçekSepeti.com, kişiselleştirilmiş hediye seçenekleriyle babanıza kendini daha özel hissettiriyor. ÇiçekSepeti.com’un sunduğu kişiselleştirilmiş ürünlerden ''Cüzdan Kemer Kartvizitlik Set''e babanızın adını ya da istediğiniz mesajı yazdırmanız mümkün. Son derece şık görünen, özel tasarım nikel kaplama ''Harfli Kare Kol Düğmesi''ne de babanızın adının baş harfleri işlenebiliyor. “Mesajlı Ahşap Stant” ise babanızla geçirdiğiniz özel anları ölümsüz kılıyor. Arzu ettiğiniz altı adet mini fotoğrafın yer aldığı standın üzerine babanıza iletmek istediğiniz mesajı da yazdırabiliyorsunuz.İlginizi Çekebilir

Eset Uluslararası Polis Güçleri Siber Suçlulara Göz Açtırmıyor

Avrupa, ABD ve Kanada'dan kolluk kuvvetleri, derin internet (dark web) üzerinden yasadışı mal satan ve alanlara yönelik operasyon düzenledi.Antivirüs yazılım kuruluşu ESET’in edindiği bilgiye göre ‘SaboTor’ adı verilen bu uluslararası operasyon sonucunda 61 kişi tutuklandı ve 6.2 milyon Euro para ele geçirildi.


İstmarina Avm Bahar Konserleri Başlıyor!

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine eğlenceli saatler yaşatmaya devam ediyor.


Halkın Seçtiği ‘1 Numaralı Markalar’ Ödüllerine Kavuşuyor

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Akademetre Research Company tarafından her yıl gerçekleştirilen araştırma kapsamında ‘Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları’ için geri sayım başladı. Halk tarafından seçilen perakendenin en’leri, 28 Şubat 2019, Perşembe akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde düzenlenecek törenle ödüllerine kavuşacak.


2019 F1 Bahreyn Grand Prix 2019 Bahreyn Grand Prix Geçen Hafta Sonu Yürekleri Hoplattı!

2019 F1 Bahreyn Grand Prix


2019’Da Dijital Reklamın Yüzde 65’İ Programatik Olacak

2019’da Dijital Reklamın


Etiketler: özel, hediye, ÇiçekSepeticom, kişiselleştirilmiş, babanızaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img