14 Haziran 2019 Cuma 16:18

GÜNDEM

Babalar Günü “Kutnia” Olsun!

Babalar Günü “Kutnia” Olsun!
Babalar Günü “Kutnia” Olsun!
Babalar Günü “Kutnia” Olsun!

34volt » 34Volt

İlhamını Gaziantep’in kültürel mirası kutnu kumaşından alan; renk, çizgi ve teknik olarak geliştirerek kendi kutnu kumaşını üreten KUTNİA, oluşturduğu hediye alternatifleri ile Babalar Günü için şık öneriler yaratıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

16.yy’dan itibaren üretilen, ipeksi kumaşların en eskisi olarak literatüre geçen kutnu kumaşını güncel kodlarla yeniden tasarlayan Kutnia’nın geçmişten ilham alan zamansız tasarımlara sahip kravat, papyon, cüzdan ve kol düğmeleri ile stil sahibi babalar için zarafet ve kalitenin bir arada bulunduğu zevkli hediye seçenekleri sunuyor.

Geleneksel kutnu kumaşının en temel özelliği çözgü ipinde floş ipek, atkı ipinde pamuk ip kullanılarak el dokuma tezgahlarında üretilmesidir. Bu özelliklere sadık kalınarak tekrar yorumlanan kutnu kumaşı yeni renk, çizgi ve dokularla tekrar doğdu ve erkek kravat ve papyonları ile buluştu. Babaların hem iş yerinde hem de günlük hayatta veya şık davetler de kullanabileceği özel bir hediye alternatifi arayanlar için biçilmiş kaftan.

Kutnia’nın geleneksel yöntemlere başvurarak ürettiği, yeni renk ve çizgilerle yorumladığı kutnu kumaşının deri ile kombinlediği erkek cüzdanları ve zarif detaylar ile zenginleştirilmiş kol düğmeleri ise klasikten şaşmam diyenler için birebir.

Kutnu kumaşının zarafetini üzerinde taşıyacak babalar için özel olarak tasarlanan dörtlü hediye seti ise Kutnia’nın ön plana çıkardığı alternatiflerden biri. Hediye setinin için de bir kravat, bir papyon, bir mendil ve ikili kol düğmelerinden oluşmaktadır. Her parça için farklı bir renk tercih edebilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken siparişinizi verirken not düşmek.İlginizi Çekebilir

Vitalica Wellness, Bodrum’Da....

Vitalica Wellness, Bodrum’da....


Vaillant Arotherm Split İle Isı Pompası Ailesini Büyütüyor

Vaillant çevre dostu aroTHERM hava kaynaklı ısı pompası serisini büyütüyor. Vaillant’ın yüksek teknoloji ile ürettiği ısı pompası ailesine yeni katılan aroTHERM Split, 5 farklı geniş kapasite seçeneği ve A++ sınıfı ile enerji verimliliği sağlıyor.


Lıerac’In Yepyenı Vücut Ürünleri İle Pürüzsüz, Sıkı Ve Nemli Bir Cilt!

Selülitsiz, sıkı ve pürüzsüz bir vücut için çözüm Lierac’tan! Selülit görünümünü düzelten, cilde sıkılık ve dolgunluk veren, cildi derinlemesine besleyen vücut ürünleri ile Lierac; selülitsiz, sıkı, pürüzsüz ve canlı bir cilt sunuyor.


Zamanda Yolculuğa Hazır Mısınız

BASIN BİLDİRİSİ


Tek Fuarla Sektöre 1.5 Milyar Dolarlık Destek!

FESPA Eurasia, 2019’da yüzde 30 büyüyor


Etiketler: için, kutnu, Kutnia, kravat, hediyeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img