14 Haziran 2019 Cuma 16:18

GÜNDEM

Babalar Günü “Kutnia” Olsun!

Babalar Günü “Kutnia” Olsun!
Babalar Günü “Kutnia” Olsun!
Babalar Günü “Kutnia” Olsun!

34volt » 34Volt

İlhamını Gaziantep’in kültürel mirası kutnu kumaşından alan; renk, çizgi ve teknik olarak geliştirerek kendi kutnu kumaşını üreten KUTNİA, oluşturduğu hediye alternatifleri ile Babalar Günü için şık öneriler yaratıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

16.yy’dan itibaren üretilen, ipeksi kumaşların en eskisi olarak literatüre geçen kutnu kumaşını güncel kodlarla yeniden tasarlayan Kutnia’nın geçmişten ilham alan zamansız tasarımlara sahip kravat, papyon, cüzdan ve kol düğmeleri ile stil sahibi babalar için zarafet ve kalitenin bir arada bulunduğu zevkli hediye seçenekleri sunuyor.

Geleneksel kutnu kumaşının en temel özelliği çözgü ipinde floş ipek, atkı ipinde pamuk ip kullanılarak el dokuma tezgahlarında üretilmesidir. Bu özelliklere sadık kalınarak tekrar yorumlanan kutnu kumaşı yeni renk, çizgi ve dokularla tekrar doğdu ve erkek kravat ve papyonları ile buluştu. Babaların hem iş yerinde hem de günlük hayatta veya şık davetler de kullanabileceği özel bir hediye alternatifi arayanlar için biçilmiş kaftan.

Kutnia’nın geleneksel yöntemlere başvurarak ürettiği, yeni renk ve çizgilerle yorumladığı kutnu kumaşının deri ile kombinlediği erkek cüzdanları ve zarif detaylar ile zenginleştirilmiş kol düğmeleri ise klasikten şaşmam diyenler için birebir.

Kutnu kumaşının zarafetini üzerinde taşıyacak babalar için özel olarak tasarlanan dörtlü hediye seti ise Kutnia’nın ön plana çıkardığı alternatiflerden biri. Hediye setinin için de bir kravat, bir papyon, bir mendil ve ikili kol düğmelerinden oluşmaktadır. Her parça için farklı bir renk tercih edebilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken siparişinizi verirken not düşmek.İlginizi Çekebilir

Hamileler Ve Emziren Anneler Oruç Tutabilir Mi

Batıgöz Sağlık Grubu


Kuveyt Türk Cebimpos’A Çoklu Kullanıcı Özelliği Geldi

Kuveyt Türk geçen yıl bankacılık sektöründe bir ilke imza atarak banka fark etmeksizin tüm kredi kartı ve ATM kartlarından akıllı telefonla ödeme alabilen CebimPOS’u işletmelerin kullanımına sunmuştu. Özellikle esnaf ve KOBİ’lere büyük kolaylık sağlayan CebimPOS’a şimdi de bankacılık sektöründe yine ilk ve tek olan çoklu kullanıcı özelliği eklendi.


Kahve Dünyası, A.L.F.A. Awards’Tan Birincilikle Döndü!

Kahve Dünyası, müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların yarıştığı A.L.FA. Awards’ta ödül aldı


Stres Ve Kaygıyı Azaltan, Enerjiyi Arttıran Besinler

İş yoğunluğu, trafikte geçen uzun saatler ve telaşlı bir yaşam, stres seviyemizi sürekli artırıyor. Yaşadığımız bu yoğun stresin vücudumuzda yarattığı zararların bizi oldukça kötü etkilediğini belirten Herbalife Nutrition Beslenme Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr.İsmet Tamer, çağımızın hastalığı stresi azaltan ve enerjimizi artıran besinleri bizler için sıraladı.


İş Bankası’Ndan Katkı Sermaye Niteliğinde İkinci Borçlanma Aracı İhracı

Bankanın TL cinsinden "katkı sermaye" niteliğindeki borçlanma aracı ihracında satış tutarı 800 milyon TL oldu


Etiketler: için, kutnu, Kutnia, kravat, hediyeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img