28 Mayıs 2019 Salı 11:30

GÜNDEM

Babalar Günü Hediyeniz “İyilik” Olsun

Babalar Günü Hediyeniz “İyilik” Olsun

34volt » 34Volt

Hediyenizi bu yıl iyiliğe dönüştürerek, Cerebral Palsy’li çocukların özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerine ulaşmalarına destek olmak için “Babalar Günü Sertifika Bağışı” seçeneği yayında! Babalar Günü’nde, babanız adına bağış yaparak, Cerebral Palsy Türkiye’nin dijital sertifikalarından birini en sevdiğinize hediye edebilirsiniz.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cerebral Palsy, bebeklik ve çocukluk döneminde en sık rastlanan fiziksel engellilik durumudur. Türkiye’de her yıl 6.000’den fazla çocuk Cerebral Palsy tanısı alıyor. Cerebral Palsy'lilerin yaşam boyu ihtiyaç duydukları özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerine kavuşmalarını sağlamak ve toplumda farkındalık yaratmak için faaliyetlerde bulunan Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı- Cerebral Palsy Türkiye, duyarlı bireyleri, hediyeye alternatif olarak bağış yapmaya davet ediyor.

“İyiliği” hediye ederek, siz de çocukların yüzündeki gülümsemeye ortak olmak için bagis.tscv.org.tr üzerinden “Sertifika Bağışı”nı ve ardından “Babalar Günü”nü seçebilirsiniz.

Dijital sertifika edinmek isteyenler için minimum bağış tutarı 50 TL olarak belirlendi. Dijital sertifikanızı kendi e-posta adresinize yönlendirip basımını yaparak hediye edebilir, bu anlamlı günde en nadide duyguları paylaştığınız babanı ile “duyarlılığı” paylaşabilirsiniz. Dijital bağış sertifikanızı sevdiklerinize çok güzel bir sürpriz yapmak üzere e-posta olarak da iletebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Setrow’Dan Tüm Kamu Hastanelerine Ve Özel Hastanelere Ücretsiz Destek

Entegre Dijital Pazarlama Platformu Setrow, tüm kamu hastanelerine ve özel hastanelere 3 ay süre ile ücretsiz e-posta gönderim hizmeti sağlayarak koronavirüs salgınına karşı yürütülen mücadeleye destek vereceğini duyurdu.


Akzonobel 2019’De Karlılığını Daha Da Arttırdı

Akzo Nobel N.V. (AKZA; AKZOY) 2019 dördüncü çeyrek ve tüm yıl için sonuçları açıkladı. Sonuçlar son pazardaki talepte görülen yumuşamaya rağmen dönüşümün yolunda gittiğini ve karlılığın daha da arttığını gösteriyor


2020 Yılında Hedef 50 Franchise

2020 Yılında Hedef 50 Franchise


Türkiye Perakende Sos Pazarı, 2019’Da Yüzde 5 Büyüdü

Sos pazarındaki yerini sağlamlaştıran Pınar Sos Ailesi, “Pınar Lezzeti Katlar!” mottosundan yola çıktığı yeni reklam kampanyasıyla da dikkat çekiyor.


Lenf Bezi Büyümesinde Bu Belirtilere Dikkat!

(15 ŞUBAT DÜNYA ÇOCUKLUK ÇAĞI KANSER GÜNÜ)


Etiketler: Cerebral, Palsy, Türkiye, için, olarakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img