2 Nisan 2019 Salı 16:35

GÜNDEM

B Fit Kadın Girişimcilere Desteğini Sürdürüyor…


34volt » 34Volt

2006 yılında 6 kadın girişimci tarafından kurulan ve bugün 55 ilde 225 şubesiyle hizmet vermekte olan b-fit, kendi işinin sahibi olmak isteyen kadın girişimcilere destek olmayı sürdürüyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bugüne dek kadının ekonomik ve sosyal hayatta güçlenmesi yönünde bir çok projeye imza atan ve çok sayıda global ve ulusal ödül alan marka; yalnızca kadın girişimcilere bayilik veriyor.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız b-fit kurucu ortağı Aslı Olgun, b-fit merkezi açmak isteyen kadınlarda sporla ilgili bir geçmişinin olması şartının aranmadığını vurguluyor. b-fit sahibi olmak isteyen yatırımcılara merkez lokasyonunun fırsat analizi yapılarak belirlenmesi, dekorasyon süreçlerinin takibi, kontrat ve sözleşme sonrası açılış etkinlikleri ve reklam olanaklarının sağlanması, işletmecilik ve kurum kültürü eğitimleri, mevcut spor salonunu b-fit merkezine dönüştürmek isteyenler için dönüşüm desteği gibi imkanlar sağlanıyor. B-fit ayrıca, Nisan ayına özel bir kampanya ile b-fit merkezi açacak her girişimcisine reformer pilates aleti hediye ediyor.

2006 yılından bu yana b-fit girişimcileri arasına katılan yüzlerce kadından biri olan ve bu yıl merkezinin 10. Yaşını kutlayan girişimci Dilek Arca; b-fit yatırımcısı olmakla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: 2007 yılında spor yapmak üzere üye olduğum b-fit’e 2010 yılına dek “benim de bir b-fit’im olsa” hayaliyle devam ettim. 2010 yılından bu yana da b-fit işletmeciliği yapıyorum. Başlangıçta 120m2’lik bir alandan ibaret olan b-fit şubemi 10 yılda 450 m2’lik, içinde pilates reformer alanı, zumba pilates stüdyosu, kafesi ve b-shop’u olan bir merkez haline getirdim. B-fit’le ömür boyu, elele birlikte yürümek istiyorum. Girişimci ruhu olan tüm kadınlara b-fit girişimciliğini tavsiye ediyorum”

b-fit’in bayilik başvurularını öncelikli olarak değerlendireceği iller arasında Afyon, Gaziantep, Ankara, Düzce, Tekirdağ, Aksaray, Giresun ilk sıralarda yer alıyor.İlginizi Çekebilir

Türkiye İmsad Nisan 2019 Sektör Raporu Açıklandı

Türkiye İMSAD, yapı sektörü ve ekonomi çevreleri tarafından dikkatle izlenen aylık sektör raporunu açıkladı. ‘Türkiye İMSAD Nisan 2019 Sektör Raporu’nda; mevcut inşaat işlerinde mevsimselliğin de etkisiyle 2,3 puan artış yaşandığı, bundan sonraki artışta yeni inşaat başlangıçlarının önemli olacağı belirtildi. İnşaat malzemeleri sanayi üretimindeki gerilemenin Ocak ayından sonra Şubat ayında da devam ettiği bilgisine yer verilen raporda, yılın ilk iki ayında gerçekleşen üretimin geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23,1 gerilemesiyle, üretimde dörtte bire yakın bir kayıp oluştuğuna dikkat çekildi.


Tskb Teknoloji Ve Girişimcilik Platformu’Nun Kazanan Projeleri Belli Oldu

TSKB’nin, kurum içi girişimciliği geliştirmek için Türkiye Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) işbirliğiyle kurduğu TSKB Teknoloji ve Girişimcilik Platformu’nun final sunumları 16 Mayıs’ta gerçekleştirildi. TSKB çalışanlarının uzman bankacılık deneyimi ile GİRVAK temsilcilerinin girişimcilik ruhunu bir araya getiren Teknoloji ve Girişimcilik Platformu’nun kazanan projeleri belli oldu.


Anneler Günü’Nde, Cerebral Palsy’Li Çocuklara Umut Olun!

ANNELER GÜNÜ’NDE, CEREBRAL PALSY’Lİ ÇOCUKLARA UMUT OLUN!


Sağlıklı Cildin Altın Kuralları

KONU: Sağlıklı cildin altın kuralları


Under Armour’Un Ünlü Oyuncu Dwayne Johnson’Dan İlham Alarak Oluşturduğu “Project Rock Koleksiyonu” Boyner’De

UNDER ARMOUR’UN ÜNLÜ OYUNCU DWAYNE JOHNSON’DAN İLHAM ALARAK OLUŞTURDUĞU “PROJECT ROCK KOLEKSİYONU” BOYNER’DE


Etiketler: b-fit, olan, ilgili, pilates, bayilikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img