22 Mayıs 2019 Çarşamba 11:12

GÜNDEM

B.Bulteni...Ticket Market Kart İle Hem Calışana Hem De Sirketlere Kazandiriyor...

B.Bulteni...Ticket Market Kart İle Hem Calışana Hem De Sirketlere Kazandiriyor...

34volt » 34Volt

Ticket Market Kart Ramazan`da Hem Çalışana

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hem de Şirketlere Kazandırıyor….

Ticket Market Kart`tan şirketler 5.000 tl`lere Varan Hediye Para

Ticket Restaurant markası ile dünyada yemek çeklerinin kurucusu Edenred`in

market alışverişlerinde kullanılabilen Ticket Market Kartı, Ramazan’a özel kampanyası ile hem çalışanlara hem de şirketlere kazandırıyor. Çalışanlara Ramazan hediyesi olarak da verilebilen Ticket Market Kart ile şirketler her 1.000 tl’ye 50 tl hediye bakiye kazanacaklar. Hediye bakiye tutarı 5.000 tl’lere çıkabilecek. Ticket Market Kart, çalışanlara ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri marketlerden istedikleri zaman ihtiyaçlarını alışveriş yapma imkânı sunuyor. Şirketleri ise koli taşıma, saklama ve dağıtma gibi lojistik işlerle uğraşmaktan kurtarıyor, tek fatura ile operasyonel yükleri azaltıyor.

Ticket Market Kart yaygın üye ağıyla alışveriş kolaylığı sunuyor. Ticket Market Kartı değerlendiren Edenred Türkiye Genel Müdürü Eric de Ladoucette” Edenred olarak Ticket Yemek Kartı dışındaki farklı ürünlerimizle şirketlerin operasyonel yükünü hafifletirken, çalışanlara da alışveriş özgürlüğü sunuyoruz. Ticket Market Kart bizim en fazla ilgi gören ürünlerimiz arasında yer alıyor” dedi.

Edenred Hakkında:

Edenred; 2018 yılında kart, mobil veya web kaynaklı olmak üzere yaklaşık 28 milyar Euro’luk işlem gerçekleştirmiştir. Kart, mobil, ya da online platform fark etmeksizin Edenred’in sunduğu çözümler, çalışanlar için satın alma gücünün artması, kurumlar için giderlerin etkin yönetimi ve üye işletmeler için de ek satış anlamına gelir. Edenred’in çözümleri aşağıdaki üç ana alan etrafında şekillenmiştir:

Grup, Dünya çapında 47 milyonu aşkın çalışan, 830.000 firma ve kamu kuruluşu ve 1,7 milyon üye iş yerinden oluşan benzersiz bir networkü bir araya getirmektedir. Euronext Paris Borsası’nda işlem gören Edenred, 46 ülkede, 8.500’ çalışanıyla hizmet vermektedir.

Bu bültende adı geçen markalar ve logolar Edenred SA'nın ya da grup şirketlerinin tescilli ticari markalarıdır. Önceden izin alınmadan ticari amaçlarla kullanılamaz.

--

APCO Worldwide

Reyhan Özdemir

APCO Worldwideİlginizi Çekebilir

Actus Ve İstanbul Portföy Birleşiyor

Türkiye’nin en büyük iki bağımsız ve yerli sermayeye sahip portföy yönetim şirketleri Global Yatırım Holding iştiraki Actus Portföy Yönetimi ile İstanbul Portföy birleşme kararı aldı. İstanbul Portföy çatısı altında gerçekleşecek birleşme sonrasında toplam 3 milyar TL’yi aşan portföy büyüklüğü ile alanında Türkiye’nin en büyük şirketi doğmuş olacak.


Tommyjeans İle Renkli Stiller...

İLKBAHAR 2019 TOMMY JEANS KOLEKSİYONU


Türk Telekom Tivibu Televizyon İzleme Keyfini Katlamaya Devam Ediyor

Türk Telekom’un ödemeli TV platformu TİVİBU, teknolojik özellikleriyle televizyon izleme keyfini katlamaya devam ediyor. Tivibu kullanıcıları, paketlerindeki kanallarda yer alan tüm programları kaydetmeye gerek olmadan izleyebiliyorlar. Programın yayınlanmasını takip eden 7 gün içinde diledikleri zaman izlemek istedikleri programa Rehber üzerinden kolayca ulaşabiliyorlar. Üstelik bu özellik internet bağlantısı mevcut olduğunda TİVİBU Uydu platformunda da kullanılabiliyor. Türk Telekom TİVİBU’nun tüm bu özelliklerinin dahil olduğu zengin içerikli paketlere ayda 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla abone olunabiliyor.


Buderus, Tüm Dijital Platformlarına Tek Bir Şifre İle Erişim Sağlayan Uzmanlar Portalını İş Ortakları Toplantısı’Nda Tanıttı!

Buderus, tüm iş ortaklarının daha verimli çalışmasına katkıda bulunmak için tek bir şifre ile tüm platformlara erişim sağlayan uzmanlar portalını şubat ayında canlıya alarak, yıllık iş ortakları toplantısında lansmanını yaptı. Bu portal sayesinde iş ortakları;sektörün uzman sadakat külübü;Buderus Star Club, showroom yönetimi platformu; Showroom Dizayn, referans proje platformu, çevrimiçi eğitim sunduğu e-akademi, cihaz alım ve fatura takibi sağlayan Anahtar Sistem, gibi tüm çevrimiçi portallarının yanı sıra web siteleri ve sosyal medya hesaplarına aynı platform üzerinden erişim sağlayabilecekler.


Zorlu Enerji Hatıra Ormanları Kuruyor

Türkiye’nin yerli ve yenilebilir enerji alanındaki öncülerinden olan Zorlu Enerji, sürdürülebilirlik çalışmaları doğrultusunda 21-26 Mart tarihleri arasında kutlanan Ormancılık haftasında ağaçlandırma çalışmalarını paylaştı. Geleceğe daha yeşil bir dünya bırakmak için çevreye verilen zararı en aza indirmeyi hedefleyen Zorlu Enerji, bu bağlamda hayata geçirdiği hatıra ormanları için bugüne kadar 145 bin fidan dikti.


Etiketler: Ticket, Edenred, Market, Kart, KartıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img