22 Mayıs 2019 Çarşamba 11:12

GÜNDEM

B.Bulteni...Ticket Market Kart İle Hem Calışana Hem De Sirketlere Kazandiriyor...

B.Bulteni...Ticket Market Kart İle Hem Calışana Hem De Sirketlere Kazandiriyor...

34volt » 34Volt

Ticket Market Kart Ramazan`da Hem Çalışana

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hem de Şirketlere Kazandırıyor….

Ticket Market Kart`tan şirketler 5.000 tl`lere Varan Hediye Para

Ticket Restaurant markası ile dünyada yemek çeklerinin kurucusu Edenred`in

market alışverişlerinde kullanılabilen Ticket Market Kartı, Ramazan’a özel kampanyası ile hem çalışanlara hem de şirketlere kazandırıyor. Çalışanlara Ramazan hediyesi olarak da verilebilen Ticket Market Kart ile şirketler her 1.000 tl’ye 50 tl hediye bakiye kazanacaklar. Hediye bakiye tutarı 5.000 tl’lere çıkabilecek. Ticket Market Kart, çalışanlara ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri marketlerden istedikleri zaman ihtiyaçlarını alışveriş yapma imkânı sunuyor. Şirketleri ise koli taşıma, saklama ve dağıtma gibi lojistik işlerle uğraşmaktan kurtarıyor, tek fatura ile operasyonel yükleri azaltıyor.

Ticket Market Kart yaygın üye ağıyla alışveriş kolaylığı sunuyor. Ticket Market Kartı değerlendiren Edenred Türkiye Genel Müdürü Eric de Ladoucette” Edenred olarak Ticket Yemek Kartı dışındaki farklı ürünlerimizle şirketlerin operasyonel yükünü hafifletirken, çalışanlara da alışveriş özgürlüğü sunuyoruz. Ticket Market Kart bizim en fazla ilgi gören ürünlerimiz arasında yer alıyor” dedi.

Edenred Hakkında:

Edenred; 2018 yılında kart, mobil veya web kaynaklı olmak üzere yaklaşık 28 milyar Euro’luk işlem gerçekleştirmiştir. Kart, mobil, ya da online platform fark etmeksizin Edenred’in sunduğu çözümler, çalışanlar için satın alma gücünün artması, kurumlar için giderlerin etkin yönetimi ve üye işletmeler için de ek satış anlamına gelir. Edenred’in çözümleri aşağıdaki üç ana alan etrafında şekillenmiştir:

Grup, Dünya çapında 47 milyonu aşkın çalışan, 830.000 firma ve kamu kuruluşu ve 1,7 milyon üye iş yerinden oluşan benzersiz bir networkü bir araya getirmektedir. Euronext Paris Borsası’nda işlem gören Edenred, 46 ülkede, 8.500’ çalışanıyla hizmet vermektedir.

Bu bültende adı geçen markalar ve logolar Edenred SA'nın ya da grup şirketlerinin tescilli ticari markalarıdır. Önceden izin alınmadan ticari amaçlarla kullanılamaz.

--

APCO Worldwide

Reyhan Özdemir

APCO Worldwideİlginizi Çekebilir

İstmarina Avm, ‘Bir Kitap Bir Fidan Projesi’ İle Çocukları Kitapla Buluşturdu

İstMarina AVM, Dünya Çocuk Kitapları Haftası’na özel ‘Bir Kitap Bir Fidan Projesi’ni hayata geçirdi. 15 Kasım’da gerçekleşen etkinliğe Sabri Taşkın İlköğretim Okulu’ndan 50 öğrenci, öğretmen ve öğrenci velileri katılım sağladı.


Phyto'dan Güneş Ve Deniz Etkilerine Karşı Saçınıza Onarıcı Bakım Phytoplage!

Gücünü bitkilerden alan Phyto, yaz mevsimi boyunca güneş, deniz ve havuz suyuna maruz kalan saçlar için geliştirdiği onarıcı bakım serisi Phytoplage'i sunuyor!


Konteynırla İhracatın Yanına E İhracat Eklenecek

Dünya genelinde 2019 yılında 3.5 trilyon dolara ulaşması beklenen E-ticaretten daha fazla pay almak isteyen Egeli ihracatçılar E-İhracata odaklanacak.


Summer Shopping 2019

CANAN & İRİS Concept Events,


Davet "Atopik Yürüyüş" Hareketi 28 Nisan Pazar Saat 14.00 15.00 Maltepe Sahil...

Türkiye’nin ilk ve tek alerji hastaları derneği olan Alerji ile Yaşam Derneği tarafından kurulan, gücünü biyoloji ve dermatoloji bilimlerinden alan Bioderma markasının destek verdiği “Atopi Okulu” projesi, atopik dermatit hastalığının doğası ve tedavisi hakkında uzman görüşlerini


Etiketler: Ticket, Edenred, Market, Kart, KartıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img