22 Mayıs 2019 Çarşamba 11:12

GÜNDEM

B.Bulteni...Ticket Market Kart İle Hem Calışana Hem De Sirketlere Kazandiriyor...

B.Bulteni...Ticket Market Kart İle Hem Calışana Hem De Sirketlere Kazandiriyor...

34volt » 34Volt

Ticket Market Kart Ramazan`da Hem Çalışana

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hem de Şirketlere Kazandırıyor….

Ticket Market Kart`tan şirketler 5.000 tl`lere Varan Hediye Para

Ticket Restaurant markası ile dünyada yemek çeklerinin kurucusu Edenred`in

market alışverişlerinde kullanılabilen Ticket Market Kartı, Ramazan’a özel kampanyası ile hem çalışanlara hem de şirketlere kazandırıyor. Çalışanlara Ramazan hediyesi olarak da verilebilen Ticket Market Kart ile şirketler her 1.000 tl’ye 50 tl hediye bakiye kazanacaklar. Hediye bakiye tutarı 5.000 tl’lere çıkabilecek. Ticket Market Kart, çalışanlara ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri marketlerden istedikleri zaman ihtiyaçlarını alışveriş yapma imkânı sunuyor. Şirketleri ise koli taşıma, saklama ve dağıtma gibi lojistik işlerle uğraşmaktan kurtarıyor, tek fatura ile operasyonel yükleri azaltıyor.

Ticket Market Kart yaygın üye ağıyla alışveriş kolaylığı sunuyor. Ticket Market Kartı değerlendiren Edenred Türkiye Genel Müdürü Eric de Ladoucette” Edenred olarak Ticket Yemek Kartı dışındaki farklı ürünlerimizle şirketlerin operasyonel yükünü hafifletirken, çalışanlara da alışveriş özgürlüğü sunuyoruz. Ticket Market Kart bizim en fazla ilgi gören ürünlerimiz arasında yer alıyor” dedi.

Edenred Hakkında:

Edenred; 2018 yılında kart, mobil veya web kaynaklı olmak üzere yaklaşık 28 milyar Euro’luk işlem gerçekleştirmiştir. Kart, mobil, ya da online platform fark etmeksizin Edenred’in sunduğu çözümler, çalışanlar için satın alma gücünün artması, kurumlar için giderlerin etkin yönetimi ve üye işletmeler için de ek satış anlamına gelir. Edenred’in çözümleri aşağıdaki üç ana alan etrafında şekillenmiştir:

Grup, Dünya çapında 47 milyonu aşkın çalışan, 830.000 firma ve kamu kuruluşu ve 1,7 milyon üye iş yerinden oluşan benzersiz bir networkü bir araya getirmektedir. Euronext Paris Borsası’nda işlem gören Edenred, 46 ülkede, 8.500’ çalışanıyla hizmet vermektedir.

Bu bültende adı geçen markalar ve logolar Edenred SA'nın ya da grup şirketlerinin tescilli ticari markalarıdır. Önceden izin alınmadan ticari amaçlarla kullanılamaz.

--

APCO Worldwide

Reyhan Özdemir

APCO Worldwideİlginizi Çekebilir

Abdi İbrahim Otsuka'nın Katkılarıyla ‘Görmezden Gelmeyelim’ Sergisi Dördüncü Kez İstanbullularla Buluştu

Türkiye’de bir ilk olan ve şizofreni hastalığı konusunda toplumsal bilinç oluşturmayı hedefleyen ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisi, kapılarını 8 Mayıs’ta DenizGaleri’de ziyaretçilere açtı. Ön yargılara ve damgalamalara hayır diyerek şizofreni konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisi, hastalığın tarihten bu yana gelişimini anlatmanın yanı sıra, ilginç görsel ve canlandırmalarla empati yapma imkanı da sunuyor.


Lr İle Baharda Çarpıcı Bakışlar

LR, uzun ve dolgun kirpiklerin sırrını Deluxe Activating Kirpik Serumu ve Deluxe Fantastic Maskara ile ortaya çıkarıyor.


Kurban Bayramı’Nda Serinleten İkramları Tercih Edin

Kurban Bayramı’nda geleneksel lezzetlerle birlikte tatlı tüketimi de en üst seviyelere çıkıyor. Yaz sıcaklarının etkileri, kan şekeri dengesizlikleri ile birleştiğinde sağlık sorunları da kaçınılmaz olabiliyor. Bu süreçte tatlılar ve sıvı tüketimi konusunda biraz daha temkinli olunması gerektiğini belirten Memorial Bahçelievler Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Aslıhan Altuntaş, hem sağlıklı hem de serinleten bayram ikramı önerilerinde bulundu.


Vodafone, Yeni E Ticaret Platformu Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’Nı Tanıttı

VODAFONE, YENİ E-TİCARET PLATFORMU


Türk Telekom Basın Duyurusu

Abonelerimize daha iyi hizmet vermek için teknoloji altyapımızı yenileme çalışmaları devam ederken, 26.09.2019 saat 14:00'de İstanbul’da 5.8 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir.


Etiketler: Ticket, Edenred, Market, Kart, KartıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img