23 Mayıs 2020 Cumartesi 09:28

GÜNDEM

B.Bulteni..Securitas Yogunluk Olcumu Çözümleri...Kırmızıda Bekle, Yesilde İceri Gir.....

B.Bulteni..Securitas Yogunluk Olcumu Çözümleri...Kırmızıda Bekle, Yesilde İceri Gir.....

34volt » 34Volt

Securitas’tan Yoğunluğu Ölçen Güvenlik Çözümleri

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kırmızıda bekle, yeşilde içeriye gir...

Güvenlikle bilgi lideri Securitas, yeni döneme özel teknoloji çözümleri ile dikkat çekiyor. Metrekareye düşen kişi sayısının kısıtlandığı AVM’ler ve mağazaların yoğunluğunu ölçümü için teknolojiden yararlanan şirket, girişlere yerleştirdiği ekranlar ile içerideki kişi sayısını anlık olarak gösterebiliyor. Bu ekranlar, aynı zamanda içerideki kişi yoğunluğuna göre renk uyarısı da yapılabiliyor. Ekran yeşilken müşteriler içeriye girebilirken, ekran kırmızıya döndüğünde içerinin dolu olduğunu ve beklenmesi gerektiği uyarısı yapıyor.

Tuvaletler ve yemekhanelere de kurulabilir….

Mağaza ve AVM’ler gibi insan yoğun alanlarda da sıklıkla bu çözüm tercih ediliyor. Sayım anlık yapıldığı için giriş-çıkış kontrolü kolaylaşıyor. Çözüm sadece giriş çıkışlar için değil, tuvaletler ve yemekhaneler gibi ortak kullanım alanları için de yoğunluk ölçümü yapabiliyor. Bu sayede aynı zamanda sosyal temasın azaltılmasına da yardımcı oluyor.

Yeni dönemde yoğunluk ölçümünün büyük önem kazandığını belirten Securitas AVM Segmen Lideri Barış Yelman “Önceliğimiz insanları rahatsız etmeden gerekli önlemleri almak ve kontrolleri yapmak. AVM’ler, mağazalar, marketler gibi kişi kısıtı bulunan yerlerde bu teknoloji kapı önlerindeki kuyrukları engellemek mümkün. Öte yandan tuvaletler, yemekhaneler gibi alanlarda da sosyal mesafeyi korumak adına kişi sayma sistemleri kullanılmaya başlandı” dedi.

Endüstriyel tesislerden perakendeye, havacılıktan turizme, enerjiden alışveriş merkezlerine kadar 26 sektöre özel güvenlik çözümleri sunan Securitas Türkiye; 78 ilde, 11 Bölge Müdürlüğü’nde, 70 Şube Müdürlüğü ile, 2500 hizmet noktasında yaklaşık 20 bin çalışanı ile 1000’in üzerinde farklı projede hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için https://www.securitas.com.tr/İlginizi Çekebilir

Gerçek Ankara Gün Yüzüne Çıkıyor

Gerçek Ankara Gün Yüzüne Çıkıyor


Beykoz Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Ve Onn Medya, Yaşlılara Saygı Haftasında Yaşlılarla El Ele

Beykoz Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ve ONN Medya, Yaşlılara Saygı Haftasında Yaşlılarla El Ele


Mehmet Baykan, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’Ne Atandı

MEHMET BAYKAN, SPOR HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ATANDI


İbb Wifi’Ye 3,8 Milyon Kullanıcı Kaydoldu

Türkiye’nin en büyük ücretsiz internet hizmeti ağını kuran İBB şeffaf ve hesap verilebilir belediyecilik anlayışıyla İBB WiFi istatistiklerini İstanbullularla paylaştı.


Çin’İn Dev Oyun Yayın Platformu Nimo Tv, İlk Kez Gaming İstanbul’Da

Dünya çapında 10 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan oyun yayın platformu Nimo TV, Türkiye pazarına Gaming İstanbul ile girmeye hazırlanıyor.


Etiketler: kişi, için, gibi, Securitas, içeriyeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img