8 Ağustos 2019 Perşembe 13:08

GÜNDEM

B.Bulteni...Kurbanlık A101 Den Alınır

B.Bulteni...Kurbanlık A101 Den Alınır

34volt » 34Volt

Kurbanlık A101’den Alınır.....

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en yaygın yüksek indirim marketi A101, yaklaşan kurban bayramı için büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık koli satışı ile dikkat çekiyor. En az 14 kg’lık Karaman Koyunu 1.195 tl’den satılırken en az 20 kg (kemiksiz et) büyükbaş 1/7 hisse paketi 1.345 tl’den tüketicilerle buluşuyor. Üstelik kredi kartına peşin fiyatına 4 taksit seçeneği sunuluyor. Ayrıca Denizbank kredi kartlarına özel 50 tl’lik indirim de yapılıyor. İstenirse kurbanlıklar 12 ay taksitle de alınabiliyor.

Kurban siparişi ister www.a101.com.tr adresinden istenirse de mağazalardan verilebiliyor ve talep edilen mağazadan teslimat seçeneği sunuluyor. Yerli besi büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar arasından seçilen kurbanlar islami usullere uygun olarak, noter, din görevlisi, gıda mühendisi ve veteriner hekim kontrolünde kesiliyor. Sağlıga uygun ortamlarda paketlenen kurban etleri bayramın 2. Gününden itibaren kurban sahibine ulaştırılıyor.

Kurbanların bağırsak, deri, paça, işkembe, kelle ve kemik (büyükbaş için) kısımları kurban sahibi adına Türk Hava Kurumu’na bağışlanıyor ve bağış makbuzu kolilerin içinde kurban sahibine ulaştırılıyor.İlginizi Çekebilir

Önemli Rosı Yöntemi İle Türkiye’Nin 'İlk Bebeği' Dünyaya Geldi!

Bugün Türkiye’de bir ilk gerçekleşti! ROSI yöntemi, özellikle azospermi sebebiyle çocuk sahibi olma hayallerinden vazgeçen çiftlere son teknoloji bir umut olmuş ve bu yolla son dönemde Türkiye’de de gebelikler sağlanmıştı. Bugünse ilk doğum gerçekleşti ve Türkiye’de ilk defa ROSI yöntemiyle dünyaya canlı bir bebek geldi. Centrum Clinic Kadın Sağlığı Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu, dünyaya gelen erkek bebeğin ve annenin oldukça sağlıklı olduğu bilgisini paylaştı.


İbb Kariyer Eğitim Günleri 23 Kasım’Da Başlıyor

İBB KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ 23 KASIM’DA BAŞLIYOR


Sonbahar Kış Sezonunun Trend Parçaları Boyner'de

Boyner kadını bu sonbaharda ışıldıyor


Kobi’Lerin Dilinden Anlayan Yazılım Boğaziçi’Nde Geliştiriliyor

25 Kasım 2019


İstanbul Marmara Park Avm’De Yeni Sbarro® Restoranı!

Hızlı servis sektöründe kalite ilkelerinden taviz vermeyen TAB Gıda, yeni şubeler açarak zinciri genişletmeye devam ediyor. TAB Gıda güvencesiyle 2007 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren Sbarro®, Marmara Park AVM’de lezzet duraklarına bir yenisini daha ekledi.


Etiketler: kurban, büyükbaş, indirim, için, küçükbaşYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img