8 Ağustos 2019 Perşembe 13:08

GÜNDEM

B.Bulteni...Kurbanlık A101 Den Alınır

B.Bulteni...Kurbanlık A101 Den Alınır

34volt » 34Volt

Kurbanlık A101’den Alınır.....

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en yaygın yüksek indirim marketi A101, yaklaşan kurban bayramı için büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık koli satışı ile dikkat çekiyor. En az 14 kg’lık Karaman Koyunu 1.195 tl’den satılırken en az 20 kg (kemiksiz et) büyükbaş 1/7 hisse paketi 1.345 tl’den tüketicilerle buluşuyor. Üstelik kredi kartına peşin fiyatına 4 taksit seçeneği sunuluyor. Ayrıca Denizbank kredi kartlarına özel 50 tl’lik indirim de yapılıyor. İstenirse kurbanlıklar 12 ay taksitle de alınabiliyor.

Kurban siparişi ister www.a101.com.tr adresinden istenirse de mağazalardan verilebiliyor ve talep edilen mağazadan teslimat seçeneği sunuluyor. Yerli besi büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar arasından seçilen kurbanlar islami usullere uygun olarak, noter, din görevlisi, gıda mühendisi ve veteriner hekim kontrolünde kesiliyor. Sağlıga uygun ortamlarda paketlenen kurban etleri bayramın 2. Gününden itibaren kurban sahibine ulaştırılıyor.

Kurbanların bağırsak, deri, paça, işkembe, kelle ve kemik (büyükbaş için) kısımları kurban sahibi adına Türk Hava Kurumu’na bağışlanıyor ve bağış makbuzu kolilerin içinde kurban sahibine ulaştırılıyor.İlginizi Çekebilir

Chp Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’In Üçüncü Seçim Şarkısı

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’ın üçüncü seçim şarkısı olan “Ayar ver gitsin” yayınlandı. Hüsnü Arkan’ın seslendirdiği şarkının klibinde Alper Taş’ın Beyoğlu seçim çalışmasından görüntülere yer verildi.


Yılın “Customer Brand”Leri Belli Oldu

Mayıs 2019


Riskli Bir Gebelik Yaşamamak İçin Bunlara Dikkat Edin

Yaşı 35’in üzerinde olan, diyabet veya yüksek tansiyon gibi kronik hastalıkları bulunan anne adayları yüksek riskli gebelik sınıfında yer alıyor. Ancak hamile kalmadan önce doktor kontrolünde alınacak önlemlerle olası tehlikeler elenerek, anne ve bebeğin sağlıklı kalması sağlanabiliyor. Hizmet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ayşe Kafkaslı, riskli gebeliklerin nedenleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Çinli Öğrenciler “Mavi Türkiye” Kampı İçin Geliyor

Çin ve Türkiye arasındaki ilişkilerin yoğunlaşması ve Çinli turistlerin sayısındaki belirgin artış Türkçe ve Çince’ye olan rağbeti de artırdı. Son yıllarda Türkiye’de Çince eğitim veren üniversitelerin sayısı artış gösteriyor. Bununla birlikte Çin’de de Türkçe öğrenen üniversite öğrencilerinin sayısı da giderek artıyor. Bu artıştan dolayı Türk Çin Kültür Derneği “Mavi Türkiye” adında bir kamp düzenliyor. Konuyla ilgili olarak Türk Çin Kültür Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Karslı açıklamalarda bulundu.


Enerji Sektöründe Kadın Yönetici Sayısı Artmalı

ENERJİ SEKTÖRÜNDE KADIN YÖNETİCİ SAYISI ARTMALI


Etiketler: kurban, büyükbaş, indirim, için, küçükbaşYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img