6 Mayıs 2019 Pazartesi 12:01

GÜNDEM

Avm’Ler Müşterilerinin Yüzünü Param Kart’Lar İle Güldürüyor!

Avm’Ler Müşterilerinin Yüzünü Param Kart’Lar İle Güldürüyor!
Avm’Ler Müşterilerinin Yüzünü Param Kart’Lar İle Güldürüyor!
Avm’Ler Müşterilerinin Yüzünü Param Kart’Lar İle Güldürüyor!
Avm’Ler Müşterilerinin Yüzünü Param Kart’Lar İle Güldürüyor!

34volt » 34Volt

Türkiye’de fintech ekosisteminin büyümesi; AVM’lerin düzenlediği kampanya ve sadakat programlarından daha çok tüketicinin yararlanmasını ve hediye kazanmasını sağlıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çoğunlukla araba gibi büyük ama tek bir kazananı olabilen hediye çekilişi uygulamalarından yavaş yavaş vazgeçen AVM’ler, yapılan alışveriş ölçüsünde TL yüklü hediye kart uygulamaları ile hem daha fazla tüketiciye hediyekazandırıyor hem de harcamaların yine AVM’de yapılması ile AVM içerisindekimağaza sahiplerini mutlu ediyor.

20 ilde 40 AVM ile birlikte 300 bin Param Kart’a sahibiz…

2.5 milyonu aşan bireysel ve 5 bine yakın ticari müşteri sayısına ulaşan ve Param Classic Kart başta olmak üzere 50’nin üzerinde farklı kart programı bulunan Turk Elektronik Para A.Ş., Türkiye’de banka dışında BKM üyesi olan ilk elektronik para kuruluşu. 2018 yılını 5 milyar TL’nin üzerinde işlem hacmi ile geride bıraktıklarını ifade eden Turk Elektronik Para A.Ş. Satış ve Pazarlama Direktörü Özlem Gürsoy, “20 ilde 40 AVM ile birlikte 300 bin Param Kart’a sahibiz. En yeni işbirliğimizi İstanbul Anadolu yakasının en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar ile yaptık. Türkiye’ye dev bir yatırım yapan ve dünya çapında gayrimenkul projeleri geliştiren Emaar Properties PJSC ile işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Bugüne kadar toplamda 2,5 milyonu aşan kişinin Param Kart avantajlarından faydalandığını belirtirken, işlem sayısının 84 milyona ulaştığını da sözlerine ekledi.

Emaar, 7 bin 500 kişiye TL yüklü Param Kart Hediye Edecek…

İşbirliği kapsamında 08 Nisan ve 6 Haziran 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde yapılacak toplamda 750 TL’lik alışverişe anında 75 TL yüklü Param Classic Kart ve 4 kişiye de çekilişle 25.000 TL yüklü Param Classic Kart hediye edilecek. Kampanya ilk 7 bin 500 kişi ile sınırlı olacak ve TL yüklü Param Classic Kart Emaar’da kullanılabilecek.

Turk Elektronik Para A.Ş. Hakkında

2014 yılında kurulan Turk Elektronik Para A.Ş. işletmeler ve bireysel kullanıcılar için güvenli ve tüm mevzuatlara uygun olarak elektronik paranın ihraç edilmesini ve sunduğu ödeme çözümleri aracılığı ile ön ödemeli akıllı kimlik kartlarının, finansal bir alt yapı ile birlikte kullanılmasını sağlıyor.Turk Elektronik Para A.Ş.’nin geliştirdiği 57 farklı kart programı 2.5 milyonu aşkın bireysel ve 5 bine yakın ticari firma tarafından kullanılıyor. Bu uygulamalar arasında hakim, savcı, avukat, adliye çalışanlarının kullandığı BaroKart, AdaletKart, SM, SMMM, YMM ve Aday Meslek Mensuplarına özel geliştirilen TÜRMOBKart, Param logolu Param Classic Kart, Param Business Kart, Param Genç Kart ve AVM kampanyalarında kullanılan AVM kartları gibi birçok kart uygulaması yer alıyor.İlginizi Çekebilir

Bade İşcil İstanbul’Un Tarihi Fırınlarını Gezdi

Lay’s Fırından ev sahipliğinde Bade İşcil ve yemek yazarı Refika Birgül İstanbul’un en önemli tarihi fırınlarını gezerek odun ateşinde yapılan birbirinden lezzetli ürünleri keşfettiler. İstanbul’un belli başlı semtlerindeki çok özel tarihi fırınları gezen ikili ustalardan bilgi alarak, eski tatları yerinde deneyimledi. Çocukluk hatıralarına geri döndüğünü söyleyerek fırın kültürünün yaşatılması gerektiğini belirten Bade İşcil, hazırlanan lezzetli ürünleri bir fırın ustası gibi fırına verdi. Refika Birgül ise konuklarla beraber Lay’s Fırından’la birbirinden özel tatlar yarattı.


Anneler Günü Hediyeniz Decathlon'dan!

Türkiye’de 34 mağazası ve online alışveriş sitesi decathlon.com.tr ile spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon, 70 farklı spor dalında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip. Profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunan Decathlon mağazalarında anneler günü hediyeniz için pek çok seçenek bulabilirsiniz!


Kahve Dünyası’Ndan Sonbaharı Sevdiren Lezzet Bal Kabaklı Cevizli Dondurma!

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her ay sürpriz bir lezzetle hazırladığı dondurmalarına Kasım ayında Bal Kabaklı Cevizli Dondurma ile devam ediyor. Sonbahar - kış döneminin gözdesi olan, vitamin, mineral ve lif kaynağı bal kabağı, Kahve Dünyası’nın endüstriyel üretimden uzak, tamamen el yapımı tarzında hazırladığı dondurmasıyla bambaşka bir lezzete bürünüyor.


Bülten Türk Tekstil Sektörünün Geleceğine Yatırımları Devam Ediyor

Avrupa kalite ve standartlarında, moda ve tekstil sektörünün küresel rekabet edebilme gücünün kuvvetlendirilmesine ve sektörün nitelikli insan kaynağı ihtiyacına katkı sağlamak amacıyla açılan Altier Akademi yaratıcı ve yenilikçi moda tasarımcıları ile moda profesyonelleri yetiştiriyor. Moda endüstrisini her açıdan ele alarak moda ve iş dünyası bağlantılı her kesimden öğrenciye yönelik uzman eğitim kadrosuyla uluslararası düzeyde eğitimler sunuyor.


"Boyner Sports" Alanya'da Açıldı

Alanya’ya ikinci Boyner mağazası…


Etiketler: Param, Kart, yüklü, Classic, ElektronikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img