4 Temmuz 2017 Salı 17:50

HAYAT

Avcılar Belediye Başkanı Kaza Geçirdi

Avcılar Belediye Başkanı Kaza Geçirdi

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Gazetem istanbul'da yer alan bir habere göre Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak, Ankara yolunda İstanbul'a dönerken trafik kazası atlattığı iddia edildi. Başkan Toprak'ın aracı kötü hava koşulları nedeniyle yolda seyreden başka bir araçla çarpıştı. Kaza hafif atlatıldı. Araçta bulunan Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak ve araç sürücüsünün sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

İlginizi Çekebilir

Göğsünden Yaralanan Kadın Hastanede Öldü

Adana'da 52 yaşındaki İmhan Kılıç, göğsünden yaralı olarak getirildiği hastanede hayatını kaybetti. Eşinin katil zanlısı olarak gözaltına alınmak istenen Ahmet Kılıç, "Karım can cekişiyor, siz beni götürmek istiyorsunuz" diye gözyaşı döktü.


Adım Adım İstanbul, 30. Yaşını Gece Gezileriyle Taçlandırıyor

Yolculuğu tam 30 yıl önce başlayan Adım Adım İstanbul® programlarında, şehrimizin mimari şaheserlerinin sırlarına gecenin büyüsü içinde de tanık oluyoruz. Adım Adım İstanbul®un Ayasofya ile başlayan “Gece Gezileri” Kariye, Demir Kilise ve Süleymaniye ile devam ediyor.


Fmv Işık Spor Kulübü Altyapı Takımları Her Branşta Şampiyon

Işıklılar, Sporda da Başarıdan Başarıya Koşuyor


Ampüte Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak’Tan Ayağınızın Kıymetini Bilin Mesajı…

Ampüte Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak’tan Ayağınızın Kıymetini Bilin Mesajı…


Çanakkale Şehidi Yusuf Kenan’In Heykeli Dikildi

Çanakkale Savaşları’nın gizli kahramanlarından Yüzbaşı Yusuf Kenan’ın şehit olduğu tarihten 103 yıl sonra memleketi Edirne’ye heykeli dikildi. Edirne Belediyesi tarafından heykeltraş Müslüm Özcan’a yaptırılan heykel İlhan Koman Parkı’nın önüne konuldu. Açılışta konuşma yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, ‘’Yüzbaşı Yusuf Kenan’ın hemşehrisi olmaktan, Atatürk’ün evladı olmaktan hep gurur duyduk, duymaya da devam edeceğiz’’ dedi. Yüzbaşı Yusuf Kenan son olarak ‘Yusuf Kenan’ belgeseliyle gündeme gelmişti.


Etiketler: Avcılar, Belediye, Başkanı, Toprak, KazaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img