19 Aralık 2017 Salı 21:53

KİTAP

Avcı kim kitabı

Avcı kim kitabı

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Genç gazeteci Ada Işık’ın babası yıllar önce Avcı lakaplı bir seri katil tarafından öldürülmüştür. Ada, babasının katilini bulmak için mesleğinin olanaklarını kullanırken sonunda eski Adalet Bakanı Haşim Danişmend ile yaptığı röportajda aradığı ipucunu bulur. Bu ipucunun peşinden soğuk ve karanlık kuzey ülkesi Finlandiya’ya yaptığı yolculuğun, sorularına yanıt verip vermeyeceğiyse belirsizdir.

Bu sırada Savcı Şan Çevik karmaşık ve karanlık aile geçmişinin üzerine kurulmuş büyük bir oyunun içerisinde sıkışıp kalmıştır. Genç savcının, ailesinin intikamını alabilmek için kanun dışı yollara başvurmaktan başka çaresi kalmamıştır. Adalet arayışında yürüdüğü tüm karanlık koridorlar ise onu örümcek ağının ortasındaki “Avcı” ve Haşim Danişmend’e çıkarmaktadır. Fakat ortada büyük bir soru vardır: Gerçekte kim av, kim avcı?

İlginizi Çekebilir

Yeşil Erik Yemeniz İçin 11 Neden

Yazın en lezzetli habercisi yeşil erik artık sofralarda hızla yerini almaya başladı. Kişiye özel dengeli ve yeterli bir beslenme programına erik ekleyerek kilo verme sürecinizi hızlandırabilir ve sindirim sisteminizi destekleyebilirsiniz. Memorial Bahçelievler Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Aslıhan Altuntaş, eriğin faydaları hakkında bilgi verdi.


Atasay Babalar Günü Atasay Vive Le Roi İle Kendine Yakışanı Takma Sırası Babalarda...

Atasay Vive Le Roi tasarımı altın ve siyah pırlanta detaylı deri bileklik, Babalar Günü’ne özel olarak 1-30 Haziran tarihleri arasında 799 TL yerine 291 TL’ye Atasay mağazalarında babasına en güzel ve şık hediyeyi vermek isteyenleri bekliyor.


Liseli Gençler Sahnede Devleşti 666Nükhet Duru, Sertab Erener, Fuat Güner, Kalben, Ece Şeçkin, Çağatay Akman Liselilerle Buluştu.

fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nda Ödüller Sahiplerini Buldu


Bodrum Müzik Festivali 14. Yılında Yeniden Müzikseverleri Kucaklıyor

Bodrum Müzik Festivali, 4-8 Ağustos tarihleri arasında Doğuş Grubu’nun kurucu sponsorluğunda; DenizBank, fizy, Audi, D-Marin ve TV+’ın katkılarıyla gerçekleştirilecek. Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen, Türkiye ve dünyadan ünlü sanatçıları ağırlayarak küresel bir festivale dönüşme yolunda emin adımlarla ilerleyen organizasyonda, müzikseverleri beş gün boyunca sürecek yoğun ve keyifli bir program bekliyor.


Evlerin Havası Siemens Wi Fi Özellikli Klimalar İle Kontrol Ediliyor

Siemens Ev Aletleri’nin Wi-Fi bağlantısı sayesinde uzaktan kontrol edilebilen A++ enerji sınıfı S1ZMA/I09812-12812-18812 model klimaları, kullanıcılarının kısa sürede ortamda istenilen iklimi yaratmasına imkân sağlıyor.


Etiketler: Avcı, karanlık, Genç, için, AdaletYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img