12 Nisan 2014 Cumartesi 01:53

HOBİ

At ve Binicilik Fuarı EQUIST

At ve Binicilik Fuarı EQUIST

At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, İstanbul Fuar Merkezi’nde üçüncü kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker VE İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da katıldığı açılış, unutulmaz gösterilere sahne oldu. 9 ülkeden 76 firmanın katıldığı ve 12 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuar, 13 Nisan Pazar akşamı sona erecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, İstanbul Fuar Merkezi’nde 

Açılış gününde ünlü oyuncu Cemal Hünal ve ekibi, “Tarihin İçinden Dörtnala” gösterisiyle fuarda büyük heyecan yarattı. Atlı sahneleri ile hafızalara kazınmış olan 300 Spartalı, Truva, Zorro gibi birçok önemli Hollywood yapımının vazgeçilmez atlı gösteri ekibi Profi Stunt Riders Team, atlarının gücünü, güzelliğini ve muhteşem hareketlerini "The Spirit of Horse / Atın Ruhu" adlı şovda sergiledi. "300: Bir İmparatorluğun Yükselişi" filminde Xerxes’in atı olan Frezyen cinsi “Troy” adlı aygır bu seneki şovun yıldızı oldu.

İlginizi Çekebilir

Hamilelikte Yaşanan Diş Eti Problemleri Erken Doğuma Sebep Olabilir!

“Yapılan bazı çalışmalarda, hamilelik döneminde yaşanan diş eti problemlerinin; erken veya düşük ağırlıklı doğuma neden olabileceği gösterilmiştir” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Periodontoloji Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Ekin Beşiroğlu, anne adaylarını bilgilendirdi.


Türkiye İlk Macerasına Başladı

Türkiye İlk Macerasına Başladı


Güney Kore'den Nükleer Atağı

GÜNEY KORE’DEN NÜKLEER ATAĞI


Yüzyüzeyken Konuşuruz Bostancı Gösteri Merkezi’Nde Sahnede!

Yüzyüzeyken Konuşuruz


Can Yaman Trendyol İçin Seçti Trendyol Can Yaman’In Seçimleri Butiği Satışta!

Ekranların ve sosyal medyanın kendine has cool tarzıyla öne çıkan isimlerinden Can Yaman’stilli, her sezonun trendlerini belirleyen Trendyol’la ortak bir butikte buluşuyor. Can Yaman’ın favori kombinleriyle hazırladığı butikte erkekler için fark yaratan stilin en iyi örneklerini bulmak mümkün.


Etiketler: at ve binicilik fuarı, equist, istanbul horse show, fuarYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hobi Haberler
img