12 Nisan 2014 Cumartesi 01:53

HOBİ

At ve Binicilik Fuarı EQUIST

At ve Binicilik Fuarı EQUIST

At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, İstanbul Fuar Merkezi’nde üçüncü kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker VE İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da katıldığı açılış, unutulmaz gösterilere sahne oldu. 9 ülkeden 76 firmanın katıldığı ve 12 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuar, 13 Nisan Pazar akşamı sona erecek.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

At ve Binicilik Fuarı EQUIST İstanbul Horse Show, İstanbul Fuar Merkezi’nde 

Açılış gününde ünlü oyuncu Cemal Hünal ve ekibi, “Tarihin İçinden Dörtnala” gösterisiyle fuarda büyük heyecan yarattı. Atlı sahneleri ile hafızalara kazınmış olan 300 Spartalı, Truva, Zorro gibi birçok önemli Hollywood yapımının vazgeçilmez atlı gösteri ekibi Profi Stunt Riders Team, atlarının gücünü, güzelliğini ve muhteşem hareketlerini "The Spirit of Horse / Atın Ruhu" adlı şovda sergiledi. "300: Bir İmparatorluğun Yükselişi" filminde Xerxes’in atı olan Frezyen cinsi “Troy” adlı aygır bu seneki şovun yıldızı oldu.

İlginizi Çekebilir

Babalar Günü Hediyeniz Brooks Brothers’Dan

Zamansız klasikleri yeniden yorumlayan, dünyanın önde gelen isimlerinin tercihi olan 200 yıllık perakende devi Brooks Brothers, babanıza kendini özel hissettirecek birbirinden farklı hediye seçeneğini birarada sunuyor.


Türkiye Dijitalleşmede Ortalamanın Üzerinde

Hitachi Vantara Başkan Yardımcısı ve Global CTO’su ve Hubert Yoshida: “Türkiye dijitalleşme konusunda hevesli ve ortalamanın üzerinde bir ülke, fakat…”


Diversey, Türkiye’Nin İlk Profesyonel Temizlik Robotu Taskı Intellibot’U Fm Expo Fuarı’Nda Ziyaretçilerin Beğenisine Sundu

Diversey, Türkiye’nin ilk profesyonel temizlik robotu


Basın Bülten Printlife’Ta Sergilenen Fotoğraflar Tegv’De Eğitime Dönüşüyor

Fujifilm’in En Büyük Sergisi PrintLife’ta sergilenen fotoğraflar Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı çocuklarının eğitimine destek olacak.


Dünyayı En İnce Ayrıntısına Kadar 4K İle Kaydetmeye Hazır Mısınız

Canon 4K LEGRIA Serisi HF G50 ve HF G60 Ürünlerini Tanıttı


Etiketler: at ve binicilik fuarı, equist, istanbul horse show, fuarYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hobi Haberler
img