7 Kasım 2016 Pazartesi 09:47

GÜNDEM

Askeri Malzeme Yüklü Tır Konvoyu Silopi'ye Ulaştı


DHA

Ankara'dan Irak sınır kesimine askeri malzeme götürmek üzere yola çıkan ve yaklaşık 30 TIR'dan oluşan askeri konvoy, Şırnak'ın Silopi İlçesi'ne ulaştı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ankara'dan Irak sınır kesimine askeri malzeme götürmek üzere yola çıkan ve yaklaşık 30 TIR'dan oluşan askeri konvoy, Şırnak'ın Silopi İlçesi'ne ulaştı.

Ankara ve Çankırı'daki 28'inci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na ait askeri zırhlı araçlardan sonra, askeri malzeme taşıyan yaklaşık 30 TIR, saat 02.15’te Şırnak'ın Silopi İlçesi'ne ulaştı. Zırhlı araçların eskortluğunda İpek Yolu'nu kullanan sevkiyatta bazı askeri kamyonlar, TIR üzerinde taşındı. Askeri sevkiyat konvoyu daha sonra yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki Hac Konaklama Tesisleri'ne geçiş yaparak konuşlandı. Askeri malzeme taşıyan TIR konvoyunun ilçe merkezinden geçişi sırasında yolun her iki tarafından sıkı güvenlik önlemleri alındı.İlginizi Çekebilir

2017 ICSC SOLAL Pazarlama Ödülleri Açıklandı

Her yıl dünyanın en kaliteli alışveriş merkezlerinin ve pazarlama kampanyalarının yarıştığı ICSC Solal Marketing Ödüllerinin 2017 şampiyonları belli oldu.


Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) desteği ile ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen DEİK Şirketler arası Tenis Kupası (DEİK Business Tennis CUP), bu yıl 24 Nisan – 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Türkiye ekonomisine yön veren şirketleri bir araya getirecek. DEİK’in isim sponsoru olduğu ve Türkiye’nin şirketler arası tek tenis turnuvası olan ‘DEİK Business Tennis Cup’, eski Türkiye şampiyonu ve eski Milli Tenis sporcusu Arda Saran tarafından yürütülerek TTF onayı ile TED Tarabya Tenis Kortlarında gerçekleştirilecek.


Gaziantep Ticaret Odası Başkanı İstifa Etti

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, 2013 yılında yapılan oda ve borsa seçimlerinde aldığı görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.


Hafta Sonu Etkinlik Önerileri! Burn Enerji İçeceği

Burn Enerji İçeceği Mayıs ayında Hip-Hop ve Elektronik Müzik Sevenleri Etkinlikleri ile Coşturuyor.


Akçansa’Nın İlk Çeyrek Satış Geliri 388 Milyon Tl Oldu Basın Bulteni & Gorsel

2018 yılı ilk çeyrek dönem finansal sonuçları açıklandı


Etiketler: askeri, Askeri, Silopi, malzeme, yaklaşıkYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img