18 Mayıs 2019 Cumartesi 10:05

GÜNDEM

Arçelik Autodose Teknolojisi’Nde İndirim Fırsatı

Arçelik Autodose Teknolojisi’Nde İndirim Fırsatı

34volt » 34Volt

Arçelik, akıllı ölçüm teknolojisiyle Türkiye’de bir ilk ve tek olma özelliği taşıyan AutoDose bulaşık makinesini Mayıs sonuna kadar indirimli fiyattan tüketiciye sunuyor. AutoDose teknolojisi, deterjan haznesinin tek dolumu ile 1 aya varan kullanım rahatlığı sağlıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Geliştirdiği teknolojilerle tüketicilerinin hayatını kolaylaştıran Arçelik, AutoDose akıllı ölçüm teknolojisine sahip bulaşık makinesini Mayıs sonuna kadar 200 TL indirimle 2.444 TL’den tüketicilerle buluşturuyor.

Arçelik 6566 I AutoDose bulaşık makinesi, seçilen programa göre bulaşıklar için ideal sıvı deterjan miktarını ayarlıyor. 360 ml kapasiteye sahip özel deterjan haznesi sayesinde tek dolumla bir aya varan kullanımla pratiklik ve tasarruf sağlayan ürün, Türkiye’de tek olma özelliği taşıyor. Arçelik AutoDose akıllı ölçüm teknolojisi, kısa programlarda bile deterjan kalıntısı bırakmıyor.

Doğal kaynakları ve zamanı en verimli şekilde kullanan Prosmart® İnverter motor teknolojisi, aynı zamanda kir sökme işlemi sırasında yüksek basınç; durulama sırasında ise düşük basınç uygulayarak, elde yıkama hassasiyetine ve en etkili performansa ulaşıyor.

Daha sessiz ve tasarruflu yıkama sağlayan 6566 I, ileri teknolojiye sahip otomatik programı ile, sensörler yardımıyla bulaşıkların kirlilik seviyesini analiz ediyor, buna göre yıkama suyu sıcaklığı ve yıkama süresi otomatik olarak belirleniyor. Bu sayede enerji, su ve zamandan tasarruf edilirken, en doğru yıkama ile pırıl pırıl bulaşıklara sahip olmanız sağlanıyor.

HomeWhiz teknolojisi ile akıllı ev teknolojilerinde yeni bir dönem başlatan Arçelik’in yeni ürünü akıllı telefon, tablet ve akıllı televizyonlar üzerinden kontrol edilebiliyor.İlginizi Çekebilir

Akademisyen Anne Bilkent Center’A Geliyor

14 MART 2019


Tiyatro Festivali Başladı

“TİYATRO ŞENLİĞİ’NDE ÖĞRENCİLER SANATA DOYACAK”


Rıchard Mılle Yeni Karbon Tpt® Bilezik

Richard Mille’in tasarımlarının temel parçası olarak gördüğü saat kayışları ve bilezikleri, bütün dikkatimizi hak eder nitelikte. Kasanın çizgileriyle uyum içindeki estetiğiyle göze çarpan kayışlar, her şartta dayanıklılık ve konfor sunuyor. Carbon TPT® RM 07-01 kadın modeline özel olarak geliştirilen ve aynı malzemeden oluşan yeni kayış, bu tutkunun bir göstergesi.


Deniz Araçlarının Mimarları Nasıl Yetişiyor

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı…


Jason Derulo Regnum Carya Sahnesinde

Müziğin dünyaca ünlü isimlerini ağırlayarak yılın en çok konuşulan konserlerine imza atan Regnum Live in Concert, bu yaz da nefes kesen performanslara ev sahipliği yapıyor. 10 Temmuz akşamı Regnum Carya sahnesinde müziğin dahi çocuğu Jason Derulo yer alacak.


Etiketler: akıllı, yıkama, Arçelik, sahip, AutoDoseYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img