17 Nisan 2018 Salı 10:35

KÜLTÜR SANAT

Ankara Film Festivali’Nde Efsane Oyuncu Ve Yönetmenlerin Anısını Bulvar Loft Yaşatacak Bb

Ankara Film Festivali’Nde Efsane Oyuncu Ve Yönetmenlerin Anısını Bulvar Loft Yaşatacak   Bb
Ankara Film Festivali’Nde Efsane Oyuncu Ve Yönetmenlerin Anısını Bulvar Loft Yaşatacak   Bb

34volt » 34Volt

19 Nisan’da kapılarını açacak ve 29 Nisan’a kadar sürecek Ankara Uluslararası Film Festivali’nde aramızdan ayrılan ünlü oyuncu ve yönetmenlerin anılarının yaşatılacağı ‘anısına’ film seçkisinin sponsoru Bulvar Loft oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Akfen İnşaat, Ankara’da yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesi ile aynı zamanda sanata da desteğini sürdürüyor. Bulvar Loft, 19 – 29 Nisan tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla 29’ncusu gerçekleştirilecek Ankara Uluslararası Film Festivali’nde aramızdan ayrılan ünlü oyuncu ve yönetmenlerin anılarının yaşatılacağı ‘anısına’ film seçkisinin sponsoru oldu.

Kızılay Büyülü Fener Sineması’nda 4 filmin farklı günlerde birden fazla kez gösterileceği ‘anısına’ seçkisinde George A. Romero anısına Yaşayan Ölülerin Gecesi, Münir Özkul anısına A Ay, Jeanne Moreau anısına Unutulmayan Sevgili ve Ingmar Bergman anısına Yedinci Mühür filmleri izleyicilerle buluşacak.

“ANKARA’NIN KÜLTÜR VE

SANAT YAŞAMINDA ÖNCÜ”

Ankara Uluslararası Film Festivali’nin uzun yıllardır başkentin kültür ve sanat yaşamında önemli bir rol üstlendiğine dikkat çeken Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak, Festivali bu yıl dördüncü kez desteklemekten dolayı gurur duyduklarını ifade etti.

Akfen olarak izleyicilerin yaşamını zenginleştiren, yaratıcı, sanatsal içerikleri bulunan farklı sanat projelerine destek verdiklerinin altını çizen Barçak, “Sanatseverlerin olumlu geri dönüşleri ile bu katkımızı gelecekte de çeşitli projelerle sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bilgi için:

ÜNSAL EREKE

Akfen Holding

Kurumsal İletişim Müdürü

0212 319 30 26 / 0539 550 25 40

uereke@akfen.com.trİlginizi Çekebilir

Beşiktaş Jk Ve Ingame İş Birliği İle Bjk Zula Takımı Kuruldu

Ülkemizin en köklü spor kulüplerinden, aynı zamanda dünya çapında espor sahnesine adım atan ilk geleneksel spor kulübü olan Beşiktaş JK ile Türkiye’de espora ve esporcuya en çok yatırım yapan Türk şirketlerinden InGame Group arasında iş birliği anlaşması imzalandı.


Naim Filminin Oyuncu Kadrosu Açıklandı "Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu"

Geçtiğimiz günlerde ilk teaser’ı izleyicilerle buluşan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filminin oyuncu kadrosu açıklandı. Senaryosunu Barış Pirhasan’ın kaleme aldığı, Dijital Sanatlar’ın diğer filmlerinde olduğu gibi müziklerini Fahir Atakoğlu’nun yapacağı NAİM’in yönetmen koltuğu Özer Feyzioğlu’na emanet. Filmin danışmanlığını ise abisi Naim Süleymanoğlu gibi halter sporuna emek vermiş, olimpiyat şampiyonu sporcular yetiştirmiş Muharrem Süleymanoğlu yapıyor.


Türkiye'nin En Büyük Jeotermal Santraline 6 Bankadan Eş Finansman Desteği

İş Bankası, TSKB, AIIB, EBRD, ICBC Turkey ve BSTDB Türkiye'nin en büyük jeotermal santrali olan EFELER'e 350 milyon dolar tutarında eş finansman sağladı. Sağlanan mali kaynakla santralde 100 MW’lık kapasite artış yatırımı gerçekleştirilecek.


2030 Yılında 86 Milyon Pozisyonda ‘Dijital Yetenek’ Aranacak

“DİJİTAL BİR EKONOMİYE GEÇİŞ YAPARAK ÇAĞI YAKALAYABİLİRİZ”


“Enerjide Değişim Ve Dönüşüm” Konusunun Ele Alınacağı Iccı 2019’Da Yerli Kaynaklar Ön Planda Olacak

YERLİ VE YENİLENEBİLİR KAYNAKLARIN ENERJİ ARZINDAKİ PAYININ ARTMASI, SERVİS SEKTÖRÜNÜN GÜÇLENMESİ İLE SÜREKLİLİK KAZANABİLİR


Etiketler: Akfen, anısına, Ankara, Festivali, devamYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img