5 Aralık 2019 Perşembe 10:02

GÜNDEM

Anadolu Sigorta, İtü Çekirdek Girişimcilerine Desteğini Big Bang Sahnesinde Sürdürdü

Anadolu Sigorta, İtü Çekirdek Girişimcilerine Desteğini  Big Bang Sahnesinde Sürdürdü

34volt » 34Volt

Anadolu Sigorta’nın paydaşları arasında olduğu, Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi ‘Big Bang Start-up Challenge’’da bu yıl da, en yenilikçi iş fikirleri yarışırken, finale yükselmeye hak kazanan girişimler, fuayede yer alan bazı yarı finalist gruplar ve ikinci tur yatırımlarını alan İTÜ Çekirdek girişimleriyle birlikte toplam 52 milyon TL’lik ödül, nakit ve yatırım kazandı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Anadolu Sigorta’nın paydaşları arasında olduğu, Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi ‘Big Bang Start-up Challenge’’da bu yıl da en yenilikçi iş fikirleri yarışırken, finale yükselmeye hak kazanan girişimler, fuayede yer alan bazı yarı finalist gruplar ve ikinci tur yatırımlarını alan İTÜ Çekirdek girişimleriyle birlikte toplam 52 milyon TL’lik ödül, nakit ve yatırım kazandı.

İTÜ ARI Teknokent işbirliğiyle İTÜ Çekirdek’in her yıl, kuluçka dönemi girişimlerini ödül ve yatırımlarla buluşturduğu ‘Big Bang Start-up Challenge’ bu sene 29 Kasım’da Istanbul Uniq’te gerçekleştirildi. Anadolu Sigorta’nın paydaş olarak desteklediği etkinlikte, Big Bang’te sahneye çıkmaya hak kazanan 20 finalist ve fuayede yer alan bazı yarı finalist gruplar ile ikinci tur yatırımlarını alan İTÜ Çekirdek girişimleriyle birlikte 52 milyon TL’lik kaynağa ulaşıldı.

Anadolu Sigorta, geçen yıl finale kalan projelerden birine hayat verdi

Big Bang Startup Challenge’ın son iki yıldır destekçileri arasında yer aldıklarını söyleyen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, “Dijital iş fikirleri iş dünyası için çok etkili bir farklılaşma alanı. Dolayısıyla bu fikirler ve girişim ekosistemine sunulan her destek, ekonomiye doğrudan fayda sağlıyor. Anadolu Sigorta olarak özellikle kendi sektörümüzde bu yeni fikirleri desteklemeye büyük önem veriyoruz” dedi.

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı ise; “Geçen sene finale kalan projelerden birini Anadolu Sigortalıların hizmetine sunduğumuz bir ürüne dönüştürdük. Bu ve benzeri platformların sonucunda ortaya çıkan yaratıcı iş fikirleri, girişimler bizim için oldukça mutluluk ve heyecan verici” açıklamalarında bulundu.İlginizi Çekebilir

Türk Bilim İnsanları Amerika’Nın 87 Yenilikçi Mühendisi Arasında Yer Aldı

Sabancı Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Programı 2009 Yüksek Lisans mezunumuz Canan Dağdeviren, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği Programı 2005 mezunumuz Ece Kamar ile Mikroelektronik Mühendisliği Programı 2003 mezunumuz Kıvılcım Ayşe Coşkun, ABD Ulusal Mühendislik Akademisi (National Academy of Engineering - NAE) tarafından düzenlenen Frontiers of Engineering (Mühendisliğin Yeni Ufukları) sempozyumuna katılan 87 yenilikçi mühendis arasında yer aldı.


Gençler İçin “Umut Dolu Bir Zirve” Başlıyor

Marketing Türkiye, Deloitte Türkiye ve IOX içerik işbirliğiyle düzenlenen “Youth Talks Türkiye” Zirvesi, 7 Kasım’da Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşecek.


Baba Oğul Aynı Sahnede Buluştu

AZINLIKTA KALDIK’A İSTANBUL’DA BÜYÜK İLGİ


Sigara Spermlere Hasar Veriyor Mu

Son yıllarda yapılan araştırmalar, erkeklerdeki sperm sayısının ciddi oranda azaldığına işaret ediyor. Sigara ve tütün kullanımının artması ve sperm sayısı oranının düşmesi arasındaki bağlantı dikkat çekiyor. Uzmanlar, sigara içmenin sperm kalitesini negatif etkilediğini belirtiyor ve özellikle çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin sigaradan uzak durması gerektiğinin altını çiziyor.


Cerebral Palsy’Li Çocuklarda Diş Sağlığı Bakımı İle Yaşam Kalitesi Artar!

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BAKIMI İLE YAŞAM KALİTESİ ARTAR!


Etiketler: Anadolu, Sigorta, Bang, fikirleri, alanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img