11 Ağustos 2018 Cumartesi 10:01

GÜNDEM

Anadolu Sigorta ‘Dijital Sigorta Girişimcilik Yarışması’Nın Kazananları Açıklandı

Anadolu Sigorta ‘Dijital Sigorta Girişimcilik Yarışması’Nın Kazananları Açıklandı

34volt » 34Volt

Anadolu Sigorta’nın yenilikçi dijital sigorta girişimlerini desteklemek amacıyla oluşturduğu Astart platformu kapsamındaki “Dijital Sigorta Girişimcilik Yarışması”nın kazananları belli oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AStart platformunun, Türkiye İş Bankası Workup programı işbirliği ile düzenlediği, “Dijital Sigorta Girişimcilik Yarışması”nın finali 7 Ağustos’ta Kolektif House’ta gerçekleştirildi.

Teknoloji odaklı sigortacılığı (Insurtech) destekleyen ve gündelik hayatı kolaylaştıracak yeni ürün ve hizmetlere odaklanan AStart Platformu’na 100’ü aşkın proje başvurdu. Finale kalan projeler, 07 Ağutos’ta Kolektif House’ta, Türkiye İş Bankası Workup Lead Mentörü Ömer Erkmen, Sigortacılık Profesyoneli ve Mentörü Okan Utkueri, Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Girişimcilik Birim Müdürü Emre Ölçer, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcıları Levent Sönmez ve Mehmet Abacı ile Anadolu Sigorta Dijital Kanal Yöneticisi Barış İnan’dan oluşan jüri üyelerine sunumlarını gerçekleştirdi.

Finale kalan girişimler arasında, Stuff Sigorta 1. ve PetSurfer 2. oldu. Kazananlar, Türkiye İş Bankası Workup programına katılım hakkı kazandılar. Workup kapsamında, girişimcilere hızla büyümelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları alanlarda destek sağlanıyor.

Kazanan Girişimler

Stuff Sigorta

Güvencesiz eşyaların beklenmedik olaylardan dolayı oluşan maddi kaybını engellemek için istenilen firmadan online olarak, en uygun fiyat avantajıyla sigorta seçimini sağlayan Stuff Sigorta, sigortacılığa yeni bir soluk getirerek müşterilerine, vakit kaybetmeden tek bir dokunuş ile istediği ürünü, anında sigortalatma ya da iptal etme imkanı sunuyor. Stuff Sigorta aracılığıyla; klasik evrak işlemleriyle vakit kaybetmeden, istediğiniz nesneyi, istediğiniz yerden, istediğiniz anda sigortalatabiliyorsunuz.

PetSurfer

Pet sahipleri ile pet bakıcılarını buluşturan Türkiye'nin yeni nesil pet platformudur. Pet sahipleri, bu platform aracılığıyla bakıcılara hizmet bedeli ödeyerek, petlerini gönül rahatlığıyla emanet ederler. Kısa zamanlı bakıcı arayan pet sahipleri, alacağı hizmetler doğrultusunda çevresindeki en yakın bakıcıları listeleyerek en uygun bakıcıyla anlaşabilir.İlginizi Çekebilir

Maher Zain Crr’De Muhteşem Bir Konser Verdi

Lübnan asıllı İsveçli şarkıcı Maher Zain, 24 Mart Pazar akşamı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu'nda konser verdi. Zain konserde İngilizce, Arapça ve Türkçe şarkılar seslendirdi.


Deniz Tatiline Çıkmadan Önce Sea Lıfe İstanbul’Da Birbirinden Özel Deniz Canlılarını Ziyaret Edin

Şehrin ortasında kocaman bir okyanusu keşfetme imkânı sunan SEA LIFE İstanbul, ziyaretçilerini birbirinden özel ve güzel deniz canlıları ve onların hikayeleriyle büyülüyor. Tatile gitmeden önce sahilde karşılaşabileceğiniz deniz yıldızı, deniz anası, deniz atı ve deniz kaplumbağası gibi su altı canlılarını SEA LIFE İstanbul ile tanıyın!


“Kara Diken” İle Filmbox Hd’De Aksiyon Dolu Bir Hikayeye Hazır Olun

“Kara Diken” ile FilmBox HD’de aksiyon dolu bir hikayeye hazır olun


Tab Gıda’Ya Yılın Gıda Şirketi Ödülü

Türkiye hızlı servis restoran sektörü lideri TAB Gıda, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından “Yılın Gıda Şirketi” ödülüne layık görüldü. TAB Gıda adına ödülü alan Pazarlama Genel Müdürü Seçil Demiralp, “Türkiye’nin en köklü üniversitelerinin birinden bu ödülü almak bizler için onur verici. Türkiye’nin sektöründe öncü ve lider şirketiyiz. Bunu kazanmamız uzun yıllarımızı aldı. Bugün, sizlerden aldığımız bu geri bildirimler ne kadar doğru iş yaptığımızın göstergesidir” dedi.


Sevgililer Günü Bir Hediye İle İki Kalbe Dokun.

Bir Hediye İle İki Kalbe Dokun…


Etiketler: Sigorta, Türkiye, Bankası, Workup, StuffYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img