11 Ağustos 2018 Cumartesi 10:01

GÜNDEM

Anadolu Sigorta ‘Dijital Sigorta Girişimcilik Yarışması’Nın Kazananları Açıklandı

Anadolu Sigorta ‘Dijital Sigorta Girişimcilik Yarışması’Nın Kazananları Açıklandı

34volt » 34Volt

Anadolu Sigorta’nın yenilikçi dijital sigorta girişimlerini desteklemek amacıyla oluşturduğu Astart platformu kapsamındaki “Dijital Sigorta Girişimcilik Yarışması”nın kazananları belli oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AStart platformunun, Türkiye İş Bankası Workup programı işbirliği ile düzenlediği, “Dijital Sigorta Girişimcilik Yarışması”nın finali 7 Ağustos’ta Kolektif House’ta gerçekleştirildi.

Teknoloji odaklı sigortacılığı (Insurtech) destekleyen ve gündelik hayatı kolaylaştıracak yeni ürün ve hizmetlere odaklanan AStart Platformu’na 100’ü aşkın proje başvurdu. Finale kalan projeler, 07 Ağutos’ta Kolektif House’ta, Türkiye İş Bankası Workup Lead Mentörü Ömer Erkmen, Sigortacılık Profesyoneli ve Mentörü Okan Utkueri, Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Girişimcilik Birim Müdürü Emre Ölçer, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcıları Levent Sönmez ve Mehmet Abacı ile Anadolu Sigorta Dijital Kanal Yöneticisi Barış İnan’dan oluşan jüri üyelerine sunumlarını gerçekleştirdi.

Finale kalan girişimler arasında, Stuff Sigorta 1. ve PetSurfer 2. oldu. Kazananlar, Türkiye İş Bankası Workup programına katılım hakkı kazandılar. Workup kapsamında, girişimcilere hızla büyümelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları alanlarda destek sağlanıyor.

Kazanan Girişimler

Stuff Sigorta

Güvencesiz eşyaların beklenmedik olaylardan dolayı oluşan maddi kaybını engellemek için istenilen firmadan online olarak, en uygun fiyat avantajıyla sigorta seçimini sağlayan Stuff Sigorta, sigortacılığa yeni bir soluk getirerek müşterilerine, vakit kaybetmeden tek bir dokunuş ile istediği ürünü, anında sigortalatma ya da iptal etme imkanı sunuyor. Stuff Sigorta aracılığıyla; klasik evrak işlemleriyle vakit kaybetmeden, istediğiniz nesneyi, istediğiniz yerden, istediğiniz anda sigortalatabiliyorsunuz.

PetSurfer

Pet sahipleri ile pet bakıcılarını buluşturan Türkiye'nin yeni nesil pet platformudur. Pet sahipleri, bu platform aracılığıyla bakıcılara hizmet bedeli ödeyerek, petlerini gönül rahatlığıyla emanet ederler. Kısa zamanlı bakıcı arayan pet sahipleri, alacağı hizmetler doğrultusunda çevresindeki en yakın bakıcıları listeleyerek en uygun bakıcıyla anlaşabilir.İlginizi Çekebilir

‘’Esaretin Bedeli’’ Prömiyerini Kapalı Gişe Yaptı…Soluksuz İzlendi…

Resim altları:


Avon, Life Colour Parfümünü Kenzo Takada İle Tanıttı

Avon, dünyaca ünlü moda ve parfüm tasarımcısı Kenzo Takada ile işbirliğine devam ediyor. Kenzo bu sezon hem kadınlara hem de erkeklere içlerindeki enerjiyi ortaya çıkartacakları iki farklı koku sunan AVON Life Colour’ı tasarladı. Kenzo parfümün tanıtımı için Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a da katılacak.


Ebru Yaşar'dan Göz Kamaştıran Performans

EBRU YAŞAR ANNE VE BABALARA SESLENDİ


Bosch’Tan Myspın İle Motosiklet Sürücüleri İçin Daha Fazla Güvenlik, Daha Az Dikkat Dağınıklığı!

Almanya'da yapılan bir araştırmaya göre motosiklet sürücülerinin büyük çoğunluğu güzergah planlarken ya da molalarda akıllı telefonlarını kullanıyor. Bu durumun motosiklet sürücüleri ve diğer karayolu kullanıcıları için yaratabileceği güvenlik sorununu çözmeyi hedefleyen Bosch, mySpin ile akıllı telefonu iki tekerlekli araçlara entegre ediyor. Konuya dair bülten ve görselleri aşağıda bulabilirsiniz.


İstanbul Teknik Üniversitesi “Katmanlı Biyobozunur Yapay Damar Tasarımı” Geliştirdi

İstanbul Teknik Üniversitesi Doktor Öğretim Üyesi İpek Yalçın Eniş, kalp ve damar hastalıkları için kullanılması hedeflenen “katmanlı biyobozunur yapay damar tasarımı” geliştirmeyi başardı.


Etiketler: Sigorta, Türkiye, Bankası, Workup, StuffYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img