6 Aralık 2019 Cuma 13:35

GÜNDEM

Anadolu Hayat Emeklilik Karbon Ayak İzini Sıfırladı

Anadolu Hayat Emeklilik  Karbon Ayak İzini Sıfırladı

34volt » 34Volt

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, sürdürülebilirlik politikası kapsamında önceki yıllarda olduğu gibi operasyonel faaliyetleri sonucunda oluşan karbon ayak izini, sürdürülebilir enerji kaynaklarına yaptığı katkıyla sıfırlayarak karbon nötr oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüm faaliyetlerinde ekonomik, sosyal ve çevresel değer yaratmayı gözeten Anadolu Hayat Emeklilik, çevre dostu enerji kaynaklarına destek vermeyi sürdürüyor. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için sürdürülebilir enerji kaynaklarına yaptığı katkıyla bu sene de operasyonel faaliyetleri sonucunda oluşan karbon ayak izini sıfırladı.

Düşük karbonlu ekonomiye geçiş konusunda herkese büyük görevler düştüğünü dile getiren Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, “Ülke ekonomisine ve toplumsal kalkınmaya katkıda bulunmak amacıyla tüm iş süreçlerinde sürdürülebilirliği temel aldıklarının altını çizdi. “Sürdürülebilir Gelecek” için hem ürünlerimiz hem de sosyal sorumluluk projelerimizle sektörün öncülerinden biri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.İlginizi Çekebilir

Dünyadaki Enerjinin 5’Te 1’İ Veri Merkezlerine Gidecek

Eğer daha verimli enerji kaynaklarına geçilip, sistemlerin verimi artırılmazsa 2025 yılında dünya çapında üretilen enerjinin yüzde 20’si veri merkezlerinde kullanılacak


Ford Trucks Batı Avrupa’Da Satış Sonrası Hizmetler İçin Tıp Trailer Services İle Anlaştı

“Uluslararası Yılın Kamyonu” ödüllü yeni çekicisi F-MAX ile elde ettiği başarının ardından büyüme hedefinde vites artıran Ford Trucks, TIP Trailer Services ile Ford Trucks, Batı Avrupa’da da müşterilerinin hizmetinde olacak.


Finans Dünyasından İhtiyaç Haritası’Na Destek!

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) eşgüdümü, T.C. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi ile Sermaye Piyasası Kurulu’nun desteklediği, Borsa İstanbul Grubu’nun ana sponsor olduğu Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nin ikinci gününde oyuncu Mert Fırat’ın kurucu ortaklığında imece kültürünü yaşatan İhtiyaç Haritası Platformu’na özel bir oturum ve kampanya gerçekleştirildi.


Kendisi Küçük Etkisi Büyük Meyve Kirazın 6 Yararı

Rengi, hoş kokusu ve tadı ile yaz mevsiminin en sevilen meyvelerinden olan kirazın sapından çekirdeğine kadar sağlık açısından birçok faydası bulunuyor. Yüzde 80 oranındaki su içeriğiyle yaz meyveleri arasında önemli bir yere sahip olan kiraz, sıcaklar nedeniyle artan sıvı ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Sıcak havalarda çokça tercih edilen bu meyvenin kilo aldırmaması ve sağlığa zarar vermemesi için uygun miktarlarda tüketilmesi gerekiyor. Memorial Ankara Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Ceyda Nur Çakın, kirazın sağlık üzerindeki etkileri hakkında bilgi verdi.


Kayak Yaparken Cildinizi Yormayın

Kışın tadını kayak merkezlerinde çıkarıyorsanız cildinize de dikkat etmelisiniz. Hem mevsime uygun şekilde bakım yapmalı hem de doğru ürünlerle cildinizi korumalısınız. Cildinizin soğuk, rüzgâr, kar ve özellikle kış güneşinden olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun verdiği bakım tüyolarına kulak verin.


Etiketler: sosyal, Anadolu, Hayat, Emeklilik, enerjiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img