1 Ağustos 2019 Perşembe 12:26

GÜNDEM

Alp Önder Özpamukçu Mağaza Açılışları İstihdamı Büyüttü

Alp Önder Özpamukçu  Mağaza Açılışları İstihdamı Büyüttü

34volt » 34Volt

Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) ile Nielsen tarafından hazırlanan ‘TAMPF - Nielsen Perakende Endeksi’ yarı yıl sonuçları açıklandı. Haziran 2019 verilerine göre, perakende sektörünün enflasyondan arındırılmış toplam cirosu yılın ilk 6 ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre %6 artış gösterdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de organize perakendenin çatı kuruluşu olan Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) ile Nielsen tarafından hazırlanan ‘TAMPF - Nielsen Perakende Endeksi’ Haziran 2019 verileri açıklandı. Bu verilere göre, perakende sektörünün enflasyondan arındırılmış toplam cirosu yılın ilk 6 ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre %6 artış gösterdi.

‘TAMPF - Nielsen Perakende Endeksi’ Haziran 2019 verilerini yorumlayan Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) Yönetim Kurulu Başkanı Alp Önder Özpamukçu, “Enflasyondan arındırılmış sektör büyümesi %6 olurken, gıda %7, gıda dışı %1 büyüme gösterdi. Mağaza açılışları %10 artış gösterip, istihdamı %3 büyütürken özellikle gıda dışı perakendede m2 başına cirolar enflasyonu yakalayamadı. Önümüzdeki dönem enflasyonda beklenen iyileşmeyle birlikte, m2 başına büyümenin de enflasyon artışını geçmesini bekliyoruz” diye konuştu.İlginizi Çekebilir

Ülkeyi Gençleştiren Fuara Rekor Ziyaretçi

Kozmetik, güzellik ve sağlık alanında 400’ün üzerinde marka, 19 - 22 Eylül tarihlerinde CNR Beauty & Wellness Show İstanbul’da bir araya geldi. 20 binin üzerinde ziyaretçinin ağırlandığı fuarda güzellik, gençlik ve zayıflamaya ilişkin yeni ürün ve uygulama teknikleri ile medikal estetik cihaz ve ekipmanlar görücüye çıktı.


İmamoğlu Türkiye'nin Yarısından Fazlasını Yöneten Bizler Büyük Başarılar Kazanacağız

İmamoğlu: Türkiye'nin yarısından fazlasını yöneten bizler büyük başarılar kazanacağız


Lenovo Şirketler Arası Bilgisayar Oyunları Şampiyonası Düzenliyor

Lenovo şirketler arası bilgisayar oyunları şampiyonası düzenliyor


Türkiye’Nin İlk Perakende Sigorta Mağaza Zinciri Sigorta Cini, 6 Yaşında

Türkiye’nin İlk Perakende Sigorta Mağaza Zinciri


Video Link Zülfü Livaneli Sevgisi Antik Tiyatro’Ya Sığmadı

VİDEO LİNK:


Etiketler: Türkiye, Nielsen, gıda, Alışveriş, MerkezleriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img