17 Mayıs 2019 Cuma 13:46

GÜNDEM

Allame Çok "Kızgın"

Allame  Çok "Kızgın"
Allame  Çok "Kızgın"

34volt » 34Volt

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com


İlginizi Çekebilir

Diyetteyken Kalori Hesabı Yapmayın

Fazla kiloyla mücadele eden pek çok insan diyet yaparken besinlerin içeriğinden çok kalorisiyle ilgileniyor. Kalori hesabıyla tüketilen gıdalar fayda yerine zarar getirebilirken, kilo verme hayali de yarım kalabiliyor. Memorial Hizmet Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Gözde Ateş, kalori hesabının riskli bir yöntem olduğunu belirterek doğru beslenme planlaması ile kilo vermenin yolları hakkında bilgi verdi.


Folkart Gallery

ŞAİR-YAZAR HÜSEYİN YURTTAŞ’TAN MİNİK SANATÇILARA TAVSİYELER:


Bebeğiniz Diş Çıkartma Döneminde De Kesintisiz Uyuyabilir

Bebeklerin uyku düzenini etkilediği için diş çıkarma dönemleri bazı ebeveynler için endişe verici olabiliyor. Bebeklerin 6 aylıktan 2 yaşına kadar karşılaştığı uyku sorunlarının diş çıkarma döneminden kaynaklandığı düşünülüyor. Peki, ebeveynler arasındaki bu yaygın inanışın gerçeklik payı nedir? Prima Uzman Kurulu Üyesi ve Uyku Danışmanı Pınar Sibirsky, bebeklerde diş çıkarma dönemine ilişkin ebeveynlere önemli önerilerde bulunuyor.


Maher Zain Crr’De Muhteşem Bir Konser Verdi

Lübnan asıllı İsveçli şarkıcı Maher Zain, 24 Mart Pazar akşamı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu'nda konser verdi. Zain konserde İngilizce, Arapça ve Türkçe şarkılar seslendirdi.


Sosyal Medyada Kişisel Verilerinizi Paylaşırken Dikkatli Olun

Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Prof. Dr. Faruk Bilir uyardı:


Etiketler: Allame, KızgınYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img