24 Ekim 2016 Pazartesi 20:58

DÜNYA

Aleksey Miller Putin’E Türk Akımı Hakkında Bilgi Verdi


DHA » Siyamend KAÇMAZ / MOSKOVA, (DHA)

Gazprom Başkanı Aleksey Miller, Putin ile olan görüşmesinde Türk Akımı boru hattının 2019 yılına kadar inşa edileceğini söyledi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gazprom Başkanı Aleksey Miller, Putin ile olan görüşmesinde Türk Akımı boru hattının 2019 yılına kadar inşa edileceğini söyledi.

Gazprom’un Karadeniz’de arama çalışmaları yapabilmesi için gerekli izinlerin tamamlandığını belirten Miller, ‘’Bu proje, Türkiye üzerinden Avrupalı ülkelere transit altyapının kurulmasını da ön görüyor. 15,75 milyar metreküp doğalgaz kapasitesine sahip boru hatlarından biri Türkiye için, diğeri ise Avrupalı tüketiciler için kullanılacak. Gazprom, Rusya topraklarında gerekli tüm altyapıyı kurdu’’ dedi.İlginizi Çekebilir

Getir Ve Renault İşbirliği İle Dünyada İlk Kez Anında Test Sürüşü

Teslimat hızı ile Dünya’da bir ilk olan akıllı telefon uygulaması Getir, teknolojik geliştirmelerine her geçen gün yenisini ekleyen Renault işbirliği ile Türkiye’de daha önce yapılmamış inovatif bir projeye imza atıyor. Yapılan işbirliği kapsamında Getir ve Renault,dünyada ilk kez test sürüşünü dakikalar içinde kullanıcının ayağına getiriyor.


Pınar Karşıyaka'nın Mazereti 3 Sakat (Yeniden-Başlıkta 7 Değil 3 Sakat)

Spor Toto Basketbol Ligi'nde sakatlar yüzünden 7 oyuncudan yararlanabildiği maçta Fenerbahçe'ye 84-75 yenilen Pınar Karşıyaka, 4 haftada 2 galibiyet, 2 mağlubiyetle play off hattının dışında kaldı.


Ak Parti İl Başkanının İçinde Bulunduğu Araç Kaza Yaptı: 1 Yaralı

Ak Parti Konya İl Başkanı Musa Arat'ın içinde bulunduğu aracın başka bir araçla çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı.


Mediamarkt’In Yeni Cfo’Su Yeşim Ar Kundakçı Oldu

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt’ın CFO’luk görevine, finans sektörünün deneyimli isimlerinden Yeşim Ar Kundakçı atandı


Büyüyen Eğlence Uygulaması Nonolive, Gençleri Fenomen Yapma Yolunda Youtube Ve Instagram’La Yarışıyor!

Tüm dünyada 10 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan interaktif video tabanlı eğlence platformu Nonolive, Türkiye’deki yetenekli yayıncıların potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla büyüme stratejisi kapsamında Türkiye pazarına girdi. Yayıncılarına, eğlenirken bir yandan da para kazanma imkanı sunan Nonolive, kısa sürede Türkiye’de sosyal uygulamalar kategorisinde 5. sıraya ulaşarak bu alandaki global oyunculardan Youtube, Instagram ve Facebook ile rekabet etmeye başladı. Nonolive CEO’su Robin Su, “Türkiye’deki kullanıcılarımızın sponsor desteği olmadan ayda 10 bin TL’den fazla gelir elde etmesi mümkün” diye konuştu.


Etiketler: Miller, için, Aleksey, Putin, TürkYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img