10 Kasım 2019 Pazar 13:32

GÜNDEM

Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nı Dört Yazar’In İmza Günü İle Kapattı

Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nı  Dört Yazar’In İmza Günü İle Kapattı

34volt » 34Volt

Türkiye’de 35 yılı aşkın bir süredir katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren Albaraka Türk’ün, yayıncılık alanındaki faaliyetlerini çatısı altında topladığı “Albaraka Yayınları”, bu yıl ilk kez katıldığı 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nı dört önemli yazarının imza günü ile kapatıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TÜYAP Kitap Fuarı’nda İktisat, Finans ve Yönetim alanlarında toplam 14 yeni kitap ile okurlarının karşısına çıkan Albaraka Yayınları, Fuar’ın son iki gününe dört önemli yazarının imza günü ile damga vurdu. 9 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15:00’te Makul Yönetici: Çağdaş Bir Fütüvvetname kitabının yazarı Mustafa Özel, saat 17:00’de ise Para Üretimi kitabının yazarı Hakan Şahin, kitaplarını okurları için imzalarken, fuarın son günü 10 Kasım 2019 Pazar günü ise; Medeniyet Analizi kitabının yazarı Sabri Orman saat 14:00’te, İslami Mikrofinans kitabının yazarı Mücahit Özdemir ise saat 15:00’te okurlarıyla buluştu.

“Okurlardan büyük ilgi gördük”

Albaraka Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Faruk Çağlar, Albaraka Yayınları’ndan çıkan önemli eserleri bu yıl ilk kez TÜYAP Kitap Fuarı’nda okurlarla buluşturduklarını ifade ederek; “Bizim için son derece keyifli ve güzel bir başlangıç oldu. İktisat, finans ve yönetim alanındaki kitaplarımıza ilgi gösteren okurlardan sayısız olumlu dönüşler aldık. Fuarda karşılaştığımız yoğun ilgi, ne kadar isabetli bir alanda rol aldığımızın göstergesi oldu. Fuarın son iki günü birbirinden değerli dört yazarımız; Mustafa Özel, Hakan Şahin, Sabri Orman ve Mücahit Özdemir’in imza günü için ağırladık. Dokuz günlük Fuar, hem bizim için hem okurlarımız için oldukça keyifli ve anlamlı geçti. İnşallah bundan sonraki süreçte yepyeni kitaplarımızla hem bu organizasyonda hem de benzeri platformlarda okurlarımızla bir arada olacağız” değerlendirmesinde bulundu.İlginizi Çekebilir

Yutma Bozuklukları, Hayati Önem Taşıyor!

Sıvı ve katı besinin ağza alınamaması veya ağza alınan besinlerin mideye güvenli olarak iletilememesi durumu olarak meydana gelen yutma güçlüğü (disfaji), yaşam kalitesini düşürdüğü gibi, birçok sağlık sorununu da beraberinde getiriyor. Su ve kilo kaybı, akciğer hastalıkları, kötü ağız hijyeni, boğazdan nefes borusunun dışarı açılması, burun veya mideden beslenilmesi gibi birçok probleme yol açan disfaji, hastanın ölümüne de neden olabiliyor. Oral – motor rehabilitasyonu ile yutma bozukluklarının tedavi edilebilediğini belirten Yrd. Doç. Dr. Çetin Sayaca, yutma güçlüğünün her yaştan insanda görülebileceğine dikkat çekti.


En Şık Anneler Günü Hediyeleri Global Tasarım Markası Nude’Dan

EN ŞIK ANNELER GÜNÜ HEDİYELERİ


Zorlu Enerji Anadolu'da Güneç Enerjisi Seferberliği Başlattı

Zorlu Enerji, çözüm ortaklarının katkısıyla Anadolu’daki şehirlerde sanayiciye güneş enerjisi ve avantajlarını anlattı. İlk olarak Eskişehir ve Bursa’da gerçekleştirilen bilgilendirme toplantıları sonrası; çok sayıda firma güneş enerjisine geçmek için özel toplantı talep etti.


Hödlmayr'ın Yeni Görevi

SCHWERTBERG/İSTANBUL. Hödlmayr Nakliyat ve Ticaret Ltd. Mayıs 2019'dan itibaren Mercedes-Benz müşterilerine Mercedes-Benz marka tır teslimatlarını üstlendi.


Bipolar Bozukluk En Çok Ergenlikte Başlıyor

“İki uçlu duygu durum bozukluğu” olarak da bilinen bipolar bozukluğun sıklıkla ergenlikte başladığını ifade eden Prof. Dr. Sermin Kesebir, hastalığın tanılanmasının genel olarak 25-26 yaş civarında olduğunu söyledi. Prof. Dr. Sermin Kesebir, mevsimsel değişikliklerin bipolar bozuklukta önemli bir gidiş belirleyici olabildiğini belirtti.


Etiketler: günü, için, saat, kitabının, yazarıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img