10 Kasım 2019 Pazar 13:32

GÜNDEM

Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nı Dört Yazar’In İmza Günü İle Kapattı

Albaraka Yayınları Tüyap Kitap Fuarı’Nı  Dört Yazar’In İmza Günü İle Kapattı

34volt » 34Volt

Türkiye’de 35 yılı aşkın bir süredir katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren Albaraka Türk’ün, yayıncılık alanındaki faaliyetlerini çatısı altında topladığı “Albaraka Yayınları”, bu yıl ilk kez katıldığı 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nı dört önemli yazarının imza günü ile kapatıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TÜYAP Kitap Fuarı’nda İktisat, Finans ve Yönetim alanlarında toplam 14 yeni kitap ile okurlarının karşısına çıkan Albaraka Yayınları, Fuar’ın son iki gününe dört önemli yazarının imza günü ile damga vurdu. 9 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15:00’te Makul Yönetici: Çağdaş Bir Fütüvvetname kitabının yazarı Mustafa Özel, saat 17:00’de ise Para Üretimi kitabının yazarı Hakan Şahin, kitaplarını okurları için imzalarken, fuarın son günü 10 Kasım 2019 Pazar günü ise; Medeniyet Analizi kitabının yazarı Sabri Orman saat 14:00’te, İslami Mikrofinans kitabının yazarı Mücahit Özdemir ise saat 15:00’te okurlarıyla buluştu.

“Okurlardan büyük ilgi gördük”

Albaraka Kültür Sanat ve Yayıncılık A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Faruk Çağlar, Albaraka Yayınları’ndan çıkan önemli eserleri bu yıl ilk kez TÜYAP Kitap Fuarı’nda okurlarla buluşturduklarını ifade ederek; “Bizim için son derece keyifli ve güzel bir başlangıç oldu. İktisat, finans ve yönetim alanındaki kitaplarımıza ilgi gösteren okurlardan sayısız olumlu dönüşler aldık. Fuarda karşılaştığımız yoğun ilgi, ne kadar isabetli bir alanda rol aldığımızın göstergesi oldu. Fuarın son iki günü birbirinden değerli dört yazarımız; Mustafa Özel, Hakan Şahin, Sabri Orman ve Mücahit Özdemir’in imza günü için ağırladık. Dokuz günlük Fuar, hem bizim için hem okurlarımız için oldukça keyifli ve anlamlı geçti. İnşallah bundan sonraki süreçte yepyeni kitaplarımızla hem bu organizasyonda hem de benzeri platformlarda okurlarımızla bir arada olacağız” değerlendirmesinde bulundu.İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe Galatasaray Derbisi Nedeniyle Yapılan Duyuruya Yönelik Açıklama

27 Şubat 2020, Perşembe


Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı Detech

Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Konferansı - DETECH; havacılık, elektronik sistemler, enerji, tıp alanlarını da bünyesinde bulunduran ve başta mühendis adayları olmak üzere güncel teknolojileri takip eden, iş hayatına ve geleceğe dair ipuçlarını yakalama amacıyla kendini geliştirmek isteyen her teknoloji severin alanında yetkin profesyonellerle buluşabileceği bir etkinliktir.


Başkan İmamoğlu “Kaynak Yaratma Ve Bütçe Yönetme Becerimiz, Bütün Engellemeleri Aşacak Düzeyde”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “KAYNAK YARATMA VE BÜTÇE YÖNETME BECERİMİZ, BÜTÜN ENGELLEMELERİ AŞACAK DÜZEYDE”


Lg’Den Q60 Kazandıran Yarışma

LG Electronics Hakkında:


Meditasyon İle Hem Ruhunuzu Hem Bedeninizi Dinlendirin

Manevi bir arınma, şifa yöntemi olan meditasyon, hem fiziksel hem de ruhsal açıdan birçok fayda sağlıyor. Evde rahatlıkla yapılabilen meditasyon, uyanıklık ve konsatrasyon çalışmalarıyla kişinin zihnini, ruhunu dinlendirmesine yardımcı oluyor. Meditasyonun fiziksel ve zihinsel detoks etkisi yaptığını söyleyen DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzman Klinik Psikolog Osman Yıldız, bu yöntemle ilgili merak edilenleri anlatıyor.


Etiketler: günü, için, saat, kitabının, yazarıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img