26 Eylül 2019 Perşembe 10:34

GÜNDEM

Albaraka Türk Ve Diyanet İşleri Başkanlığı İşbirliğiyle Umreye Gitmek Kolaylaşıyor

Albaraka Türk Ve Diyanet İşleri Başkanlığı İşbirliğiyle Umreye Gitmek Kolaylaşıyor

34volt » 34Volt

Abaraka Türk, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen umre turlarına özel vade farksız 3 taksit imkânı sunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenlere ödeme kolaylığı sağlayan “Umre Finansmanı Kampanyası” başlattı. Albaraka Türk kampanya çerçevesinde kutsal toprakları ziyaret etmek için Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen umre turlarına katılan vatandaşlara, vade farkı ve tahsis ücreti olmaksızın 3 taksit imkânı sunuyor.

Yüzde 40’ı peşin, kalanı 3 eşit taksite bölme imkanı

Umre Finansmanı Kampanyası’na; umre programının dönemini, fiyatını ve konaklama tipini gösteren “Tur Güvenlik Kodu” ile, bütün Albaraka Türk şubelerinden başvuru yapılabiliyor. Umre bedelinin en az %40’ını peşin olarak yatıran vatandaşların, geri kalan tutarı vade farkı ve tahsis ücreti ödemeden 3 eşit taksite bölme fırsatı bulunuyor.İlginizi Çekebilir

Enerjisa Enerji’Nin Başarılı Halka Arzına Bir Ödül De Londra’Dan

Enerjisa Enerji, 2018’in Şubat ayında gerçekleştirdiği Türkiye’nin en büyük özel sektör halka arzı ile uluslararası ödüle layık görüldü. Enerjisa Enerji, Global Capital tarafından Londra’da düzenlenen uluslararası finans piyasalarının en prestijli organizasyonlarından ‘Equity Capital Markets’ ödüllerinde Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde yılın en başarılı sermaye piyasası işlemi ödülünün sahibi oldu. Ödülü, düzenlenen geceye katılan Enerjisa Enerji Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabancı Holding CFO’su Barış Oran aldı.


Bülten Nuxe Prodigieux® Absolu De Parfum

2012 yılını hatırlıyor musunuz? NUXE’ün kurucusu Aliza Jabe`s 2012 yılında ünlü parfümör Serge Majoullier ile birlikte alışılmışın dışında bir koku çalışmasına imza attı. NUXE’un ikonik ürünlerinden Huile Prodigieuse®’den ilham alan kokusuyla tüm kadınlarda aynı etkiyi yaratacak bir parfüme hayat verdi. Bu tersten gidilerek yaratılan tasarım bir başarı hikayesine dönüştü ve 6 yıl sonra Prodigieux® le parfum kendi parfüm kategorisinde 1 numara* oldu. Parfümün hayranları ise sıcak kumların bronzlaşmış ten üzerinde dağılmasını anımsatan eşsiz ve bağımlılık yapan bu kokuya bayılıyorlar.


Tatilde Okunacak 5 Kitap Bb

YAZ TATİLİNDE OKUNACAK 5 KİTAP


Rolls Royce, Yeni Global 6500'Ü Resmen Hizmete Sokuyor

Rolls-Royce, gücünü Pearl® 15 motorlarından alan Global 6500'ün resmen hizmete girişini bugün Bombardier Aerospace ile birlikte kutladı.


Kadın Girişimcilere Büyük Fırsat! Fashion On The Fast 7 Ekim'de !

Kadın girişimcilere


Etiketler: Albaraka, Türk, Umre, kutsal, topraklarıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img