14 Temmuz 2018 Cumartesi 10:01

GÜNDEM

Aksa Doğalgaz, Türkiye’Nin En Büyük Şirketleri Listesi’Nde

Aksa Doğalgaz, Türkiye’Nin En Büyük Şirketleri Listesi’Nde

34volt » 34Volt

Aksa Doğalgaz, Türkiye’nin en prestijli araştırmalarından biri olan Fortune 500 Türkiye’nin En Büyük Şirketleri Listesi’nde 76’ıncı sırada yer aldı

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Faaliyet alanında yer alan 27 il, 167 ilçe ve beldede yaklaşık 15 milyon nüfus, 4,5 milyon potansiyel aboneye hizmet veren Aksa Doğalgaz, Fortune 500 Türkiye’nin En Büyük Şirketleri Listesi’nde bilanço bazında 76’ıncı sırada yer alırken; Faiz Vergi Öncesi Kar-Zarar Listesi’nde 69’uncu, özkaynak karlılığı bakımından ise üçüncü oldu.

Toplam aktifleri 2017 yılında yüzde 12 artarak 3,7 milyar liraya yükselen Aksa Doğalgaz, alanındaki tecrübesiyle doğal gaz konforunu kaliteli bir hizmet anlayışıyla her geçen yıl daha fazla vatandaşa ulaştırmayı bir ilke olarak benimsiyor. Türkiye’nin en büyük özel doğal gaz dağıtımcısı konumunda bulunan Aksa Doğalgaz, gerçekleştirdiği yatırımlarla ülkenin dört bir yanına temiz ve konforlu yakıt olan doğal gazı ulaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Aksa Doğalgaz Hakkında

Faaliyet alanında yer alan 27 il, 167 ilçe ve beldede yaklaşık 15 milyon nüfus, 4,5milyon potansiyel aboneye hizmet veren Aksa Doğalgaz; Türkiye’nin en büyük özel doğal gaz dağıtımcısı konumunda bulunmaktadır. “Şehirler Doğal Gazla Nefes Alıyor” sloganıyla yatırımlarını Türkiye’nin her yerine hızla ulaştırmayı amaçlayan Aksa Doğalgaz, genişleyen dağıtım bölgeleri ve yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sürdürmektedir.

Communication Partnerİlginizi Çekebilir

T.C Maltepe Üniversitesi Ve Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Cerebral Palsy Türkiye İşbirliği Protokolü İmzaladı

T.C Maltepe Üniversitesinde


Kıte Tutkunları Columbıa İle Kıtedıscovery Gökova’Da Buluşuyor!

Spor giyimin üstün performans markası Columbia outdoor maceralarına bir yenisini ekliyor. Unutulmaz kite deneyimlerinin adresi KiteDiscovery Gökova’nın sponsorluğunu üstlenen Columbia, outdoor’un her alanında adrenalin severlerle buluşuyor!


Huaweı, Ar Ge Merkezi'nde Bilişim Medyası Derneği Bmd’Ni Ağırladı

Huawei, AR-GE Merkezi’nde Bilişim Medyası Derneği (BMD)’ni Ağırladı ve Yapılması Planlanan Projelerden Bahsedildi


Orkid’İn Desteklediği Filenin Sultanları Dünya Şampiyonası’Nda Azerbaycan’I 3 1 Yendi!

Türkiye Voleybol Milli Takımları Resmi Sponsoru Orkid’in desteklediği Filenin Sultanları, Japonya’da başlayan 2018 Dünya Voleybol Şampiyonası kapsamında, 10 Ekim Çarşamba günü Azerbaycan’la karşılaştığı mücadelede rakibini 26-24, 25-17, 22-25, 25-21 setleriyle mağlup ederek, dördüncü galibiyetini aldı. Bu galibiyetle puanını 12’ye çıkaran Filenin Sultanları, 2. Tur F Grubu’ndaki dördüncü ve son maçında Tayland ile karşılaşacak.


Bilgi’Li Öğrencilerden Özgün Tasarımlar

BİLGİ’li öğrencilerden özgün tasarımlar


Etiketler: Aksa, Doğalgaz, Türkiye, doğal, milyonYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img